Top Gear je nazaj!

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
To meni že par sezon ni bilo. Ajde, so imeli kakšen dober del in speciali so bili večinoma zelo ok, a kot je že pisalo: preveč predvidljivo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Meni je bil ta del zelo dober: Harris z M2, LeBlanc v Dawn-u je pa preprosto zablestel. Dejstva o avtomobilu, fenomenalni shoot-i, hkrati pa pravsnja mera humorja. Me zanima, ce bodo Britanci pozrli ponos in bo LeBlanc glavna osebnost.
Lool, koliko vode sta imela na progi gosta.
PS: WTF, vrata na Dawn-u: to ima ze S-klasa, da ti vrata lepo prisesa, ne pa da loputnejo ko v Jugotu...
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
http://siol.net/avtomoto/novice/voditeljska-ekipa-novega-top-geara-ze-pred-razpadom-420717

Nov udarec za oddajo, ki jo že tako tarejo nizki rejtingi in slabe ocene

V novi voditeljski zasedbi avtomobilske oddaje Top Gear na britanskem BBC vre. Ne le da je gledanost prvih oddaj slaba, da so enako negativne večinoma tudi kritike in da nekdanji voditeljski trojček pripravlja konkurenčno oddajo, zdaj so se očitno sprli tudi voditelji. Jedro težav je očitno osrednji voditelj Chris Evans, ki po poročanju angleških medijev moti večino drugih sovoditeljev.

Med njimi ni prave kemije in kreativnega vzdušja, zato je tudi sovoditelj Matt Le Blanc kljub dvoletni pogodbi z BBC vodstvu že podal ultimat. Ali se bo iz oddaje poslovil Evans ali pa bo odšel sam …
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Če Evansu dajo nogo ima oddaja še malo možnosti da preživi, nikoli pa ne bo enaka prejšnjemu TG.
Matt je še kar dobra kopija Maya, Stig je Stig - to je pa tudi vse zaenkrat. Nova proga za goste oddaje se mi zdi totalno mimo.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Povzeto po The Sun tabloidu, brez kančka kritičnega novinarjevega razmišljanja in brez enega argumenta.

http://jalopnik.com/matt-leblanc-threatens-to-leave-top-gear-over-chris-eva-1782640856

Citat:
If we’re honest, The Sun is known for its rumors and the continuous Top Gear stories coming from the outlet are no exception. The tabloid had a report on the first filming of the show that included a profanity-laden rant from Evans, with no citations whatsoever. Perhaps the author was there for the filming and heard Evans swearing at the audience, or perhaps the author wasn’t—either way, it lacks information that would tell a reader the story has validity.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.171
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Meni je bil ta del zelo dober: Harris z M2, LeBlanc v Dawn-u je pa preprosto zablestel. Dejstva o avtomobilu, fenomenalni shoot-i, hkrati pa pravsnja mera humorja. Me zanima, ce bodo Britanci pozrli ponos in bo LeBlanc glavna osebnost.
Lool, koliko vode sta imela na progi gosta.
PS: WTF, vrata na Dawn-u: to ima ze S-klasa, da ti vrata lepo prisesa, ne pa da loputnejo ko v Jugotu...

Haris in njgovo pačenje v M2, nixgut

prisesanje vrat je imel W140 pred skoraj 30 leti
wink-1.gif
, no matt je kul , dobro se je znašel, vse ostalo pa bogo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Jaz upam, da je to kratka parodija na prvi del novega Top Gear-a
grin1.gif
.
Ker ne vem, če bi ravno preživel takšen bebav nastop (vsaj tisto, kar je bilo v prvem teaserju) čez celo serijo.
confused-1.gif
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.470
228
63
Eh, mislim da se bodo samo na začetku prvega dela delali norca. Sej za drugi del že vidiš, da so že nazaj v satrih tirih
evil.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
cheer.gif


To je to, folk ki veliko ve o avtomobilih, samo nam smrtnikom te hipervoze predstavijo na zabaven način, ker te večina informacij nikakor ne zanima, saj so miljonkrat predstavljene na internetu.

Kdor je kdaj še bral članke JCja bi vedel, da je tip res car tudi brez "show" filmske ekipe. Njegov jezik/izrazoslovje, direktnost intelekt... ni alternative.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Collins je bil črni stig?

Črni stig je bil kar počasen in je bil beli velik upgrade po časih in intenzivnostjo vožnje.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
nigger v 60' mustangu v zasneženi škotski..lol kira scena, še gre bolj extremno? :D
 
Nazadnje urejeno: