Tipski senčniki

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Hm, sam sem takrat pregledal vse živo (Ebay in neke angleške trgovine) in so bili za mojo kanto po cca. 150 EUR in gor (s poštnino vred). Kje si pa nabavil in za kateri avto?

Drugače sem pa prepričan, da boš zadovoljen
cheer.gif
.

kupil sem pri vanstyle.com...s tem da so imeli akcijo z 20% of in sem plačal samo 75 GBP za izdelek ki stane pri withcarju 138 EUR, gre pa za megane grandtur 2010, naročil pa v nemčijo...pri withcarju pride s poštnino 141 EUR, mene pa je sedaj z nizkim GBP stalo 100 EUR..tak da sem plačal 50% off...ne ravno polovice.

potem postnina iz anglije pride cca 12 eur? ampak ne za slovenijo ampak za nemcijo?

zakaj si si poslal v nemcijo?
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Kje bi se dalo neko podobno mrežico/tkanino kupit na metre? Bi potreboval za en diy projekt.
e, to tudi mene zanima, ker sem kar nekaj ur zabil na internetu, pa ne najdem nikjer.....
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
ta ista firma ima oglas tudi na ebay-u. postnina je 20eur+. tako da smo s ceno tamtam v primerjavi z withcar ...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Kje bi se dalo neko podobno mrežico/tkanino kupit na metre? Bi potreboval za en diy projekt.
e, to tudi mene zanima, ker sem kar nekaj ur zabil na internetu, pa ne najdem nikjer.....

z ebaya čakam odgovor, ker po defaultu ne pošiljajo v slo. Imajo pa modro in sivo. Men barva ni pomembna, ker jo lahko s sprejom špricnem na črno. Kolk bi pa ti vzel, mogoče bi se jih ob večji kolčini dalo lažje prepričat. Sam se bojim, da me bodo pri poštnini nategenli.

Našel sem tudi tapetnika pri nas, pa je noče prodat
jezen.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
ta ista firma ima oglas tudi na ebay-u. postnina je 20eur+. tako da smo s ceno tamtam v primerjavi z withcar ...
Izgleda odvisno od tega ali VanStyle ponuja kakšno akcijo. Ravno gledal komplet za Yaris in je bilo razlike par EUR z vključeno poštnino.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Hm, sam sem takrat pregledal vse živo (Ebay in neke angleške trgovine) in so bili za mojo kanto po cca. 150 EUR in gor (s poštnino vred). Kje si pa nabavil in za kateri avto?

Drugače sem pa prepričan, da boš zadovoljen
cheer.gif
.

kupil sem pri vanstyle.com...s tem da so imeli akcijo z 20% of in sem plačal samo 75 GBP za izdelek ki stane pri withcarju 138 EUR, gre pa za megane grandtur 2010, naročil pa v nemčijo...pri withcarju pride s poštnino 141 EUR, mene pa je sedaj z nizkim GBP stalo 100 EUR..tak da sem plačal 50% off...ne ravno polovice.

potem postnina iz anglije pride cca 12 eur? ampak ne za slovenijo ampak za nemcijo?

zakaj si si poslal v nemcijo?

ja nekaj takega je blo ja...v nemcijo je blo ful poceni in sem narocil tja...slovenija je predraga in pride cena nekje tu tu z vanstyle
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a vas nič ne moti, da je za zadnje steklo iz dveh delov? Za tak dnar ni šans, da gledam debelo črto!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.425
9.169
113
mah pesa črta nebo motla, tebe pa tudi pes nebo, ki bo prekril črto. Case closed. Next.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
a vas nič ne moti, da je za zadnje steklo iz dveh delov? Za tak dnar ni šans, da gledam debelo črto!

sem se lepo navado...mam gori in me v bistvu ne moti...se ponoci mi je fajn proti fejk ksenonom in pretezkim avtom...tak da boljse varijante jaz še nisem našel in me ne moti več, ker pa je ravna šipa zadaj bi šlo tudi brez zadnjega senčnika...v glavnem meni je blo vredno svojega denarja
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Imam filing da bi se vmes med plastiko pa šipo ziher začela vlaga nabirat. Da ne omenjam da je potem odpiranje zadnjih šip neuporabno...
 

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
Dvomim, ker to delajo Skandinavci in imajo več kot 20 letne izkušnje. Zadnjih šip ne odpiram.

Menim, da ta izdelek spada v isto kategorijo kot senčniki, ker se ga da enostavno odstranit. Najbolje, da pokličem na LPP homologacije in vprašam.
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
stari tega ne dam gor, pa če mi plačajo!
Sem videl od blizu in sedel v avtu, ki je imel to gor.
Če bi bila črna plastika bi mogoče še šlo. Tko je pa neka driskasta (rjavo, rumena) Vlgavnem kot bi si dal gor stara vintage hipsterska očala!
Šip ne moreš odpirat, ker se nekaj zatakne. Izdelava oz izgled je pa tako obupen, da če bi se jst osebno to sam lotil delat, s takim izdelkom ne bi bil zadovoljen. Pa sem se na prejšnjem avtu res celo sam lotil nardit senčnike (samo za prtljažnik), ki so zgledal profesionalno v primerjavi s tem;)
Ko sem pa ceno videl, me je pa na rit vrglo!

Če že iščeš odstranljivo zadevo, potem raje tipske senčnike!