TIGR na vesti slovenskih komunistov

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
verjetno kot zapisane misli tiste, ki se jih je dalo indentificirati...romi pa osebni dokumenti pa te zadeve okrog leta 1940 verjetno niso bile urejene
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
NigelM torej, kje potegnemo črto s tem, kdojein kdo ni "komunist"? vsi rojeni pred 91? vsi ki so bili pionirčki... ker najbolj nevarni so konvertiti.... torej?

south park ima prav... kaj nam pomaga vse skupaj? bo zato kaj bolje? bomo živeli v pravljici?

eh žalostno da ste eni taki opranci... briga mene kaj je bilo 70 let nazaj! še dogodkov 1 dan nazaj ne moremo popraviti...

aja mimgrede... zakaj ne poberejo bavčarju, zidarju itd VSE njim pa še žlahti do 2 kolena... bo bolj efikasno kot ene komuniste iz leta 40 preganjat!

Komija ne določa letnica rojstva, ne njegova dejanja/članstva v preteklosti - ampak način razmišljanja in delovanje v sedanjosti.
 

harigast

Pripravnik
20. okt 2007
600
1
18
Ljubljana
niti krščen nisem,da ne bi slučajno-v cerkev grem ko mi je vroče, aja pa enkrat sem bil na polnočnici. z tvojim podnapisom pa se strinjam.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
NigelM torej, kje potegnemo črto s tem, kdojein kdo ni "komunist"? vsi rojeni pred 91? vsi ki so bili pionirčki... ker najbolj nevarni so konvertiti.... torej?

south park ima prav... kaj nam pomaga vse skupaj? bo zato kaj bolje? bomo živeli v pravljici?

eh žalostno da ste eni taki opranci... briga mene kaj je bilo 70 let nazaj! še dogodkov 1 dan nazaj ne moremo popraviti...

aja mimgrede... zakaj ne poberejo bavčarju, zidarju itd VSE njim pa še žlahti do 2 kolena... bo bolj efikasno kot ene komuniste iz leta 40 preganjat!

Komija ne določa letnica rojstva, ne njegova dejanja/članstva v preteklosti - ampak način razmišljanja in delovanje v sedanjosti.

Na dan z imeni,me zelo zanima kdo razmišlja in deluje v sedanjosti kot "komi", ker mi ni jasno kakšne so zahtevane preference. Ok, v cerkev ne hodi in verjame v Rdečo kapico, recimo da je to formalni pogoj.

Kaj pa dalje, kje lahko danes vidimo pravega komija?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imenuj enega, ki razmišlja in sanja o Marxu ter to tudi udejanja v sedanjosti.

Zakaj bi ti bilo nerodno?

Za tebe itak vemo kam spadaš.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
In kam spadam, po mnenju tebe in tebi podobnih obsedencev? (verjetno v kakšen zapuščen rov)

BTW: Komija ne identificira razmišljanje in sanjanje o Marxu - Marx in Engels sta bila za zločinske brezdelneže je bil pač samo krinka, ki je upravičevala ropanje in poboje. Polpismeni morilci se tistega o opiju za ljudstvo niso prav razumeli in ga obsedenci še danes napačno interpretirate.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Prvo mi prosim odgovori na moje vprašanje o komijih, pa brez izpadov o obsedencih ipd.

Potem ti pa lahko povem kam spadaš, čeprav se ad hominem tu ne sme uporabljati.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Na proslavah se ponosno kažejo in paradirajo - na netu pa slik praktično ni. Se tako skrivajo, kot da bi jih bilo česa sram.
Zeh...oprosti, sem se komaj vstal, pa mi gre ob tvojem razpredanju spet na zehanje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
@Snecer komiji so veliki konvertiti....tko da jih najdeš tudi v cerkvi...

Primer skregan z logiko ampak obstaja....FDVallmighty v navezi z okoljem vzhodno od Trojan
smile-1.gif


Temu jst pravm "gotoF Si" folk
bonk.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
FDVallmighty v navezi z okoljem vzhodno od Trojan
smile-1.gif


Temu jst pravm "gotoF Si" folk
bonk.gif

Jaz pa temu pravim sovražni govor proti, koliko, četrtini prebivalstva SLO? Mogoče bo potrebna kakšna prijava za sovražni govor, pa se boš potem umiril z žaljenjem vseh vzhodno od Trojan? A ti je keri štajerc babo speljal? Ker kar naprej vpletaš štajerce v svoje žaljive poste, pa čeprav nimajo nobene veze s temo (kot v tej recimo).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
@Snecer komiji so veliki konvertiti....tko da jih najdeš tudi v cerkvi...

Primer skregan z logiko ampak obstaja....FDVallmighty v navezi z okoljem vzhodno od Trojan
smile-1.gif


Temu jst pravm "gotoF Si" folk
bonk.gif

Imena na plano, imena.

Al je to neka nova slovenska "bolezen"....

Slak, Traven = kje so imena?
Pezdir = kje so imena?

Al gre spet za pravljična bitja, komije
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
1/4 ti rečeš kolk.....6000 plačanim vztajnikom
smile-1.gif


Lej žlahto mam na štajerskem....to kar pišem ni na pamet
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na pamet pišeš, pri nas ni bilo plačancev med vstajniki, bodi ziher.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Lej sem se kregal s sestrično iz Marburga po FB

Bla je tud pred parlamentom....čisti uvoz štajerskih extremistov čez Trojane....

Če Zoky tm mitnico postav in začne carint....je MOL rešen
hysterical-1.gif