The Grand Tour

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
images
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Pa ne noooooooooo....

Pa to je kot da bi mi ledvico vzeli.... Ena era mojega žiljenja je končana... very very sad....
 
Nazadnje urejeno:

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
A niso rekli, da bodo sedaj delal samo speciale, road tripe itd? Šotora kot takega pa ne bo več...

EDIT: Snemati začnejo Junija letos

Poglej priponko 26223

Ja...spremenil bojo zasnovo oddaje kokr zgleda. Samo vseeno :(
Odkar se spomnim sem komaj cakal nove sezone TGja vcasih ob nedeljah takoj pogledal ko je bilo "na voljo"
Zdej pa se tok bolj ker so res "Cepci" ki se jih ne moreš nagledat.
Ampak tud ta šotor in vse kar zdravn spada,conversation street pa te fore so TOP ker se besedno drkajo skos.
Škoda no,ampak počakmo kaj bo naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
tile zgodovinski prispevki so epski, tole res znajo naredit, tudi mongolija jim je odlično ratala, se vidi, da so morali vsaj parkrat dejansko spat v šotorih, ker so bili vidno zdelani. maska tega ne more naredit.
In ja clarksona je precej ganlo, ampak nadaljujejo, tako da drame ni. Vsaj nisem povsem razumel zakaj tak halo okoli tega.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Tudi, če bodo samo speciali, bo zanimivega prostora na obli zmanjkalo. Je blo tudi fajn kdaj pogledat kake oksotike se proizvajajo v sklopu nabadnih oddaj. Tega bomo prikrajšani. Še posebej sedaj, ko prihaja elektro/hibridna revolucija. Ampak ostajam z njimi. Komaj čakam spet nadaljevanje kakršnokoli bo, pa magari 3 serije na leto.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
tile zgodovinski prispevki so epski, tole res znajo naredit, tudi mongolija jim je odlično ratala, se vidi, da so morali vsaj parkrat dejansko spat v šotorih, ker so bili vidno zdelani. maska tega ne more naredit.
In ja clarksona je precej ganlo, ampak nadaljujejo, tako da drame ni. Vsaj nisem povsem razumel zakaj tak halo okoli tega.

Ma 20 let je delal stvar in po mojem je velik tega še za kulisami in interakcije s studijsko publiko, česar doma nismo videli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Zakon, samo to bo pol bolj v smislu special in ne vec v starem formatu kjer so tud avte testirali(tako sm razumel)? Sej to je bols, ker teste avtov si lahk na yt pogledas se preden pridejo ven ne pa da eno leto cakas