The Grand Tour

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Pa tudi celo leto ne rabiš plačevat. Plačuješ 3 mesece pogledaš TGT in potem če res ne rabiš Amazona pač ne plačaš.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Itak potem pa jok in stok zakaj ukinjajo GT. ravno zaradi taki kot si ti revež, ki si ne moreš privoščiti 10 eur naročnine na Amazon Prime. A ni piratstvo že iz mode? A to še vedno prakticirate? Kako vas ni sram, da kradete? Ko cigoti......
Pametnjakovič...ko mi bo telekom alikdo drug (TI MOGOČE) normalno napeljal optiko do bajte - da bodo 4k streami normalno delali, potem pa se bomo drugače menili. Do takrat pa lepo STFU jaz pa se bom znašel po svoje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Na to smo malo pozabili... Jaz sem zdaj pri Telemachu na 40/1 in 4k dela BP. Ne vem pa kako hitrost danes Telekom sposoben peljat po bakreni parici.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Na to smo malo pozabili... Jaz sem zdaj pri Telemachu na 40/1 in 4k dela BP. Ne vem pa kako hitrost danes Telekom sposoben peljat po bakreni parici.

LTE 10/2 neomejeni prenost - za 20/5 pa se upirajo in jim ni všeč da bi dali...spremljam ostale ponudbe.
baker klasični je še bolj bogo baje.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.991
9.107
113
39
MB
in amazon in netflix sta kar precej stisnjena, tak da ne bi smelo bit problema, tak da maš slab izgovor da si žid. :cool:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
oby:

1547714826291.png
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
in amazon in netflix sta kar precej stisnjena, tak da ne bi smelo bit problema, tak da maš slab izgovor da si žid. :cool:
koliko sta stinjena? da nebomo na pamet. - 25 Megabits per second - Recommended for Ultra HD quality sem si sam odgovoril.
Ce imam neko narcnino mora delat vse tako kot treba. To da bom nekaj ugašal, prekinjal, da bom lahko gledal stream, ni opcija, to delam zdaj, zastonj, ce pa nekomu nekaj plačam pa moram delat tako kakor pričakujem. Žid gor ali dol.

Sem označil tvoj zapis kot fake news.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Na amazonu pravijo da bi za UHD moral imeti VSAJ 15MB. Netflix pa najmanj 20M. Lahko pa vsak proba, saj je tedenski free trial.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
ja 15,7 je stream, ampak 20m ali več, je priporočeno, ker vemo kako je čudovita praksa...sicer pa sam ko stream iz YT vem da videalni pogojih pa če smo vsi čisto pri miru vleče FHD pri 4k pa se zatakne, pač fizika, če ni ni. Tako da si naj te real time streame zaenkrat zataknejo nekam. ;)
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
@ sajkek ja pol bogi revček no če nimaš dovolj hitre povezave z internetom pol pa le kradi. Super si se znašel. Le tako naprej enim je dovoljeno vse drugi pa damo nekaj na dobro ime in spimo mirno saj tudi ti spiš mirno kaj pa je eden tat med mnogimi se sploh ne vidi. Lepo bi bilo, da bi kako krajo občutil na svoji koži tak za poduk da ni lepo če si okraden, ker tega filinga enostavno nimaš....
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
@ sajkek ja pol bogi revček no če nimaš dovolj hitre povezave z internetom pol pa le kradi. Super si se znašel. Le tako naprej enim je dovoljeno vse drugi pa damo nekaj na dobro ime in spimo mirno saj tudi ti spiš mirno kaj pa je eden tat med mnogimi se sploh ne vidi. Lepo bi bilo, da bi kako krajo občutil na svoji koži tak za poduk da ni lepo če si okraden, ker tega filinga enostavno nimaš....

Nisem vedel, da papež sodeluje na tem forumu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
@ sajkek ja pol bogi revček no če nimaš dovolj hitre povezave z internetom pol pa le kradi. Super si se znašel. Le tako naprej enim je dovoljeno vse drugi pa damo nekaj na dobro ime in spimo mirno saj tudi ti spiš mirno kaj pa je eden tat med mnogimi se sploh ne vidi. Lepo bi bilo, da bi kako krajo občutil na svoji koži tak za poduk da ni lepo če si okraden, ker tega filinga enostavno nimaš....

nobenmu nisem nič ukradel. Kopiral sem. Ne prodajam naprej kopiranega, tako da ne služim na tuj račun. "piratstvo" je edini način da se zadeva širi je in globalno prepoznavna. Če tega nebi bilo, 3/4 glasbenikov in ustvarjalcev tovrstne vsebine crkne.

Poglej primer filmov. Dobro premislim če kaj plačam, kdaj grem v kino, komu se splača dat kakšne evre. 2x na leto v kinu. Izberem kdo bo dobil mojih 10€, za ostalo mi dol visi. In verjetno marsikateri film nebi nikol pogledal če bi ga moral plačat....tako pa sem marsikomu še naredil uslugo če sem ga snel.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Hahaha uslugo delas ker downloadas...sej ne recem da nikol nism nic downloadal samo da bi pa tako opraviceval svoje "prekrske" kot ti, to je pa prevec res hahaha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Če dljaš en zanič film ali muziko in jo poslušaš/gledaš narediš levjo uslugo avtorju, sebi zagotovo ne. To ni opravičevanje ampak dejstvo. Sicer pa na mesec potegnem mogoče 5 filmov (pogledam mogoče 2) in par oddaj pa 2 muziki in BMK za ostale kaj si mislijo in mislite. Ko tako ne bo mogoče, pač ne bo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Nič... prve tri minute sem pogledal, drugo bom doma. Dejansko je prve tri minute napovednik kaj bo čez sezono. On prejšnji napovednik ni razkril praktično nič, razen Hamonda na lesenem mostu. Zgleda obetavno.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Evo, jst bom tud dlju, ker mi amazon kljub temu, da imam prime, ne omogoca gledanje na fire tv, od kar sm se preselil nazaj v slo.