Tezavna macka

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Sicer legendarna in mi je prov zakon. Ampak enega problema je pa ne morem odvadit. In sicer mi meče dol brisačo(potem je itak cela od dlak in moram valjčkat brisačo kot zmešan). Čist faking non stop. Pa se dajem z njo vsako jutro in jo odnesem na mesto zločina in jo z brisačo malo ošvrknem in ji ne pustim, da zbeži stran. Stran gre lahko, ko ji dovolim.
Kar nekaj časa že prakticiram to, pa mi je ne uspe odvadit.
V kopalnici ima vse naštimano za spat in pač spi v kopalnici (jo zaprem noter, ko grem tudi sam spat). Ima vedno hrano, vodo in wc čist. Tako, da ne izigrava zaradi kakšnega pomanjkanja, ampak mislim, da kar iz žlehtnobe. Pač maček kot maček.

Neumno se mi zdi brisačo skoz umikat in spravljat.

Študiral sem tudi o kakšni podobni napravi kot električni pastir, samo šibkejše. Po moje bi bilo 1x čisto dovolj, da jo malo "štrafa" in bi nehala. Kaj podobnega kot včasih, ko smo si na jezik 9V baterije tlačili
smile-1.gif

Pač to je eden izmed načinov - a imate mogoče kakšno drugo idejo še, da se nebi več tega šla? Kakšen ogaben premaz ipd? Karkoli, kar bi jo odvrnilo od početja?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Lahko, da žlehtnoba seveda, možno ji kej ne paše v kopalnici, kšni zvoki al pa kej in bi revca rada šla ven pa ne more, pust enkrat vrata odprta pa boš vidu, če bo še brisačo nadlegvala, al bo pol kej druzga
smile-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Saj recimo ko grem od doma in se vrnem med pavzo domov, ima vse odprto. Celotno stanovanje, pa vseeno brisačo vrže na tla. Pa sploh ne leži gor, samo vrže jo dol in spi potem drugje. Če ima kopalnico odprto je nekje po stanovanju, če pa je zaprta v kopalnici, pa spi na vrhu omare.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ne vem sicer kje imaš brisačo (verjetno preko radiatorja), ampak po moje si hoče kremlje drgnit po njej, pa pač pade na tla.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ne,ne, obešena čisto na vrhu omare z ogledalom. Gre po robu tuš kabine do omarice in potem jo zahaklja s kremplji in jo prav iz kavlja vrže dol.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ima kartonasto škatlo in noter sem ji še dodatno natrgal še karton + še eno poleno ima noter.
Pa itak vrže brisačo dol tudi ko ima celo stanovanje na voljo.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Tu nimaš variante da kaj rešiš. Lahko kaj nastaviš ampak v tem primeru ti bo pa lahko full zamerila
smile-1.gif
Poskusi eno brisačo, ko jo bo vrgla dol, pustiti na tleh. Mogoče se bo pa naveličala ko je ne boš več šmirglal
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
252
113
hehe... kakšna adrenalinka... najprej pleza, pol pa hop na brisačo pa na tla... ja, jest bi ji tud eno dal na tla, pa da vidimo, če bo še hodila po tisto zgoraj.
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
Opazuj jo, in ko boš videl, da gre proti brisači in skoči na njo, jo ujemi, primi za vrat (tako kot mačke nosijo svoje mladiče) in jo napizdi. 2x ali 3x ponovi pa bi morala dojet, da ni ok če to počne.
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
A kej za kremplje brusit ma?
kej tazga?
confused-1.gif

Hobby_program_BRUSILEC_kremplcjev_z_zogico_50cm.jpg


lahko da jo to tud to matra ker nekaj visi pa se hoče igrat mogoče
confused-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ima mačka čisto vse. Za moje pojme že kar preveč. Luksuz
grin1.gif

Mislim, da gre bolj za dokazovanje. Vsaj tako zgleda...
V kopalnici ima tudi vse na voljo za vragolije.
Je zelo zanimivo, da ko je brisača na tleh, točno ve, da bom pop.... in se skrije, še preden stopim v kopalnico. Če je brisača nedotaknjena, me pričaka normalno in se takoj začne muzat okoli nog. Hinavka
grin1.gif
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Pusti ji veselje in tisto brisačo pusti na tleh. Morda jo s tem naučiš, da bo svojo brisačo potem sama obešala nazaj.

Zase pa zabij en cvek v steno in si obesi svojo.
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.468
113
Straži, ko začne vleči dol brisačo, jo konkretno pošpricaj. Magari lavor vode najo
tongue-1.gif
Parkrat ponoviš in jo bo minilo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Straži, ko začne vleči dol brisačo, jo konkretno pošpricaj. Magari lavor vode najo
tongue-1.gif
Parkrat ponoviš in jo bo minilo.

Potem lahko nastavi nekak nad brišačo kozarec vode in ko jo bo potegnila dol, jo bo polilo
grin1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ja, igra se in ti se takrat ukvarjaš z njo, ko se prepirata okol tiste brisače, mačku se pa to dopade.
če bi brisače ostale tam, kjer jih vrže, bi verjetno kmalu izgubil interes.
Je pa res mogoče tudi jezen, ker ga zvečer zapreš in ne sme bit zraven, pa je skontal, kako ti lahko vrne.
 

Swetko

Pripravnik
24. jun 2009
307
1
18
A ne pomeni to, če je brisača na tleh v kopalnici, da jo je potrebno dat na pranje?
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik Swetko pravi:
A ne pomeni to, če je brisača na tleh v kopalnici, da jo je potrebno dat na pranje?

To si lahko privoščiš le v hotelih.
Poskusi doma, boš koj videl hudiča in pol.
u075.gif