Tesla MODEL S

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.807
607
113
EU
drži bilo so že pred 1991 ....
... ja dejansko že okoli leta 1900, ta prvi pa že ve 1880-ih, samo da smo jih potem opustili in začeli rajši uporabljati vozila z motorji z notranjim zgorevanjem. No, bomo sedaj, sploh v času te krize videli, ali so postali električni avtomobili že resna alternativa klasičnim avtom. Saj jaz verjamem, da nekega dne v prihodnosti neka alternativa zagotovo bo, ker mora bit, ne moremo kr skoz na bencin kurt a ne:sprasujemse:; samo te Tesle pa to niso še tam, je pa zih fajn za osebno zabavo :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
... ja dejansko že okoli leta 1900, ta prvi pa že ve 1880-ih, samo da smo jih potem opustili in začeli rajši uporabljati vozila z motorji z notranjim zgorevanjem. No, bomo sedaj, sploh v času te krize videli, ali so postali električni avtomobili že resna alternativa klasičnim avtom. Saj jaz verjamem, da nekega dne v prihodnosti neka alternativa zagotovo bo, ker mora bit, ne moremo kr skoz na bencin kurt a ne:sprasujemse:; samo te Tesle pa to niso še tam, je pa zih fajn za osebno zabavo :cheer:



babe najbol fukajjo pr 40 ih pravjo.. takrat vedo kaj hočjo in kak se zadeve lotit ta te razfukajjo... pa smo čakali pr 18 ih z fukkom do 40 ga???? nismo ... srečn si bil še si ga lahk not dal na toplo...

isto je pr tesli in CO... če bomo čakal da bo to doterano bomo prej v penziji...

mogoče mal butasta primerjava ampak mislim da dobra...


avto je veselje.. konjenica je huda... ni ga junaka na avtocesti ki te prehiti... zafrkavaš se lahko kok češ... je pa res da se umiriš ker veš da lahko tiščiš pa ne tiščiš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
seveda je, imenuje se Porsche Taycan; ta te natepava, ko je Tesli moč že davno pošla:evil:



malo si mimopihnil.. natepava te tud rimac...

to je avto ki se začne pr 140 jurjih tesla p100d ludicruz mode pa pod 100 jurjev..

ampak žalostno da se tako renimirana marka kot je porše primerja z avtomobilom ki je bil zasnovan v daljnem letu 2010 ... oziroma serijsko proizvodnjo iz leta 2013....

poor porsche...

pa ne me narobe razumet... porsche 911 je tud meni top izdelek... ampak tole...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
da avto je naprodaj ker je pri meni vse naprodaj:) ve se da za višjo ceno kot me je stal :)
A zato si moral malo reklame narediti še tukaj? ;)
A Y si preklical naročilo in boš šel kar na X?
avto je veselje.. konjenica je huda... ni ga junaka na avtocesti ki te prehiti... zafrkavaš se lahko kok češ... je pa res da se umiriš ker veš da lahko tiščiš pa ne tiščiš...
A to si tudi že v Nemčiji probal? :) In si bil najhitrejši?

Nekako se mi zdi, da si kot otroček, ki prvič dobi v roke novo igračko. Vidi samo vesele, brez kakršnekoli negativne stvari. No, pa reklama za oglas tudi ne škodi.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
A če na cesti obstaja nek promil vozil, ki te potencialno lahko prehiti, je tako narobe če rečeš "ni ga junaka na avtocesti, ki te prehiti"?
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
A zato si moral malo reklame narediti še tukaj? ;)
A Y si preklical naročilo in boš šel kar na X?

A to si tudi že v Nemčiji probal? :) In si bil najhitrejši?

Nekako se mi zdi, da si kot otroček, ki prvič dobi v roke novo igračko. Vidi samo vesele, brez kakršnekoli negativne stvari. No, pa reklama za oglas tudi ne škodi.


ne... najprej sem hotel rabljenega x ... vmes sem vplačal novega y...

te boli če smo nekateri lahko otročki in drugi ne????
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.325
9.061
113
niti ne rabi bit AMG...sam prek 250 mora it... v bistvu te nese ko tankaš :) sam si rekel da si z dzlom na kakšni poti 1,5 ure hitreje...tako da...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
avto je veselje.. konjenica je huda... ni ga junaka na avtocesti ki te prehiti... zafrkavaš se lahko kok češ... je pa res da se umiriš ker veš da lahko tiščiš pa ne tiščiš...
A to si tudi že v Nemčiji probal?
A če na cesti obstaja nek promil vozil, ki te potencialno lahko prehiti, je tako narobe če rečeš "ni ga junaka na avtocesti, ki te prehiti"?
To je ista zadeva kot, da bi tisti bedak, ki je z R-om divjal po ljubljanski obvoznici v rush hour, se hvalil, kako je najboljši in najhitrejši voznik na svetu.
Itak je, če pa noben ne tekmuje z njim :).

Isto je s Teslo S. Pa ne rabi iti čez 250km/h, ker že ta močna Testa S 100 nekje po 120mph izgublja proti ICE zverinam. Kaj šele 85-ka.

Ampak ok, on je najhitrejši. To sem lahko tudi jaz s 110KM dizlom, če imam manj kolesc v glavi in je rush hour na avto cesti. Mirno vse nesem, ne rabim Tesle S.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
te boli če smo nekateri lahko otročki in drugi ne????
Ne, mi je pa smešno, ko berem 40letnika (predvidevam, ne vem, popravi me), ki se hvali z bedarijami na nivoju otroka, hkrati pa je popolnoma jasno, da se je po x letih prijavil na forum samo zato, da bi lažje prodal svoj ultra super duper voz.

Pa zraven oglasa napiše avto KOT NOV in to avto z 260.000km prevoženimi. To bi lahko napisal, ko bi bilo vse zamenjano.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Avtocesta me nič ne gane, redko sem se vozil čez 200, samo Tesle oz. nasploh štromarji se pa vlačijo okoli kot šleparji z ameriško nepremičnino naloženo zadaj. :valjamse:

Tk da zadrš se mal model, Tesle so dinamično kripe, ko pa pohodiš pa "tank" vsahne da hitro odnehaš, ker moraš gledat kam boš šu za 1 uro sedet pa čakat. :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in sad

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
A to si tudi že v Nemčiji probal?

To je ista zadeva kot, da bi tisti bedak, ki je z R-om divjal po ljubljanski obvoznici v rush hour, se hvalil, kako je najboljši in najhitrejši voznik na svetu.
Itak je, če pa noben ne tekmuje z njim :).

Isto je s Teslo S. Pa ne rabi iti čez 250km/h, ker že ta močna Testa S 100 nekje po 120mph izgublja proti ICE zverinam. Kaj šele 85-ka.

Ampak ok, on je najhitrejši. To sem lahko tudi jaz s 110KM dizlom, če imam manj kolesc v glavi in je rush hour na avto cesti. Mirno vse nesem, ne rabim Tesle S.


sam da si ti srečn in da si se obesil zdaj na mojo izjavo da sem rekel da sem najhitrejši... res... ubošček si... srečn zdajle ... sploh ne veš kaj govoriš...

100 ka je samo kapaciteta baterije...

85 tka je obstajala navadma z 370 km, performance z nekaj čez 500 ter perfromance dual motor z 700 konji... 100 ka obstaja z 422 konji 500 in čez 700 ...odvisno od nivoja opreme in doplačil za katere se ljudje odločijo

dajte mi povedat dečki kje pa lahko razn v nemčiji sploh voziš legalno 250 +++++ oziroma kdo od vas z odprtimi amgji ki si jih lastite se dnevno pelje 250 plus????

mah.... eni tu gor ste res... smešni... da ne rečem drugega... dajte mal probat stvari v lajfu kavč expert je lahko vsak
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Hehe, dej še kaj napiši, da se še malo nasmejimo.

Aja, pa razloži nam to tvojo kvaliteto na nivoju Volva. Kaj s tem misliš? Pa še kakšne fotke dodaj od obeh, ker že imaš to možnost. Da bomo kaj koristnega odnesli od tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in sajkek

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Ne, mi je pa smešno, ko berem 40letnika (predvidevam, ne vem, popravi me), ki se hvali z bedarijami na nivoju otroka, hkrati pa je popolnoma jasno, da se je po x letih prijavil na forum samo zato, da bi lažje prodal svoj ultra super duper voz.

Pa zraven oglasa napiše avto KOT NOV in to avto z 260.000km prevoženimi. To bi lahko napisal, ko bi bilo vse zamenjano.


prijatl... jas sem na tem forumu in na prejšnjem mobisuxu že leta in leta prijavljen..

odgovor sem podal po tistem ko sem včeraj zvečer ko ni blo kaj pametnega za delat po dolgem času obiskal ta forum in prebral vse kavč expert debate okoli tesle ...

boli mene krščen duš za prodajo avta... ker vem da potencialnih kupcev na tem forumu ni... nikol niso bli večina je znala sam gobec sukat... od zadaj pa bolj malo..

po starih izkušnjah je malecky bil vedno kok tok kredibiln.. sajkek pa že iz mobisuxa druga ne zna kot uskat iz kavča... poznamo se mi že dolgo:)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
prijatl... jas sem na tem forumu in na prejšnjem mobisuxu že leta in leta prijavljen..

odgovor sem podal po tistem ko sem včeraj zvečer ko ni blo kaj pametnega za delat po dolgem času obiskal ta forum in prebral vse kavč expert debate okoli tesle ...

boli mene krščen duš za prodajo avta... ker vem da potencialnih kupcev na tem forumu ni... nikol niso bli večina je znala sam gobec sukat... od zadaj pa bolj malo..

po starih izkušnjah je malecky bil vedno kok tok kredibiln.. sajkek pa že iz mobisuxa druga ne zna kot uskat iz kavča... poznamo se mi že dolgo:)
A pa ti razumeš, kaj bereš? Ali le preletiš? Hvala za popolnoma nepotrebno razlago.
Ne, mi je pa smešno, ko berem 40letnika (predvidevam, ne vem, popravi me), ki se hvali z bedarijami na nivoju otroka, hkrati pa je popolnoma jasno, da se je po x letih prijavil na forum samo zato, da bi lažje prodal svoj ultra super duper voz.