Tesla MODEL S

masevc

Guru
2. sep 2007
3.429
858
113
Ja, za dinamit. Kolikor jih je bilo, bi tistih novih 7000 Li-ion celic scinili v tem času, ko so delali to bedarijo.
A zelenih tudi ni bilo blizu, da bi povedali kaj o razgradnji baterij?
čakte, a ni ta tehnologija ekološki high end?

Torej lahko malo izboljšajo zrak s tem, ko jo je u luft spustil.

malo sumim, da je tole bila bolj kot ne samo školjka avta. Glede nato kar je ostalo..
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.922
2.402
113
Baterije prodaš tudi v okvari. Pa motorje najmanj za baker. Ostalo pa se tudi ponuca za kose. Tako da yt show, mogoče računa, da bo več prinesel noter z razvpitostjo.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Ma ja, res ne stekam. Se mi zdi da je isto kot pri appleu. Ok, imas fanboye, potem pa tiste haterje, ki so kul, ker so proti tem novotarijam. Jaz vozim bmw 3 serijo, f31 in pac priznam, da sem fan bmwja ze od nekdaj. Moram pa priznat, da je kvaliteta notranjosti pri dolocenih materialih na f31 slabsa od e91. Kot receno sem zadnjic peljal model 3 performance. Panel gapov ni bilo opaziti, ampak ja, vem, testni avto in vem, da nekateri se vedno imajo tezave s tem. Drugace pa je bila notranjost presenetljivo dobra, z dobrimi materiali, voznja sama pa je itak nekaj cisto drugega. Vozil sem ze dosti elektricarjev, ampak me je tale dalec najbolj navdusila.
Kako bi te navdušila šele vožnja S plaida. Sem ga imel priliko peljati, pa lahko rečem, da je raketa. Za to ceno se Tesla smeje konkurenci, žal pa nima takega renomeja kot Porsche ali Audi. Oblika avtomobila je bolj konzervativna in na zunaj ne pokažeš kaj imaš pod ritjo, verjetno tudi zato za nekatere z debelo denarnico nezanimiv avto. Pelje se pa ulala, le tistega "avionskega" volana se moraš navaditi.