Tesla MODEL 3

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Dovolj jih je zagorelo ali pa se jih je zasmodilo, da si niso več upali skrivat problema ter so speljali vpoklic javno in po regelcih.
Drugače bi naredili interni vpoklic na skrito, oz. ob prvem servisu ali pa še to ne.

Treba je računat, da je bilo ob vpoklicu na cestah manj kot jurja etronov globalno. Če jih je dim spustilo samo 5, je to veliko, sploh za tako kratek čas. Ni reč na trgu 5 let, ampak bolj 5 tednov. V roku leta dni bi jih bilo v plamenih 25, v petih letih 125 od tega jurja.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Potem ni problem najti kakega skurjenega, jaz ga nisem zasledil in za moje pojme ga tudi ni, ker bi vedel, poznam tesla kult tudi v tujini. :)

Floki: Ne pri tesli ni samo to, ker se pri drugih ljudje ne zgledujejo po klovnih kot je musk in ne nasedajo, da je radarski tempomat+laneassist AUTOPILOT. Imaš ogromno takih nesreč, kar pomeni da je veliko bolj nevaren avto za vse udeležence v prometu. Imaš zdaj že več velikih zavarovalnic, ki ne ali ne zavarujejo tesle ali pa ne zavarujejo če imaš slaughterpilot opcijo.

V USA je ne vem ali BMW7 al Audi A8 brez smrtne žrtve, Model S je odličen na testu ima pa polno smrtnih žrtev in nesreč...hmm.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
pa si že razmišlal, da je za to krivo mogoče to, da a8 in bmw 7 vozijo normalni ljudje. Tesle pa vglavnem "vozijo" ti novodobni online ljudje, ki še prdnit neznajo več brez facebooka instagrama in youtuba in več kot vozijo so na kameri ali telefonu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Maš prav, loleki v vsakem primeru. Kak beta moraš bit, da sam full self driving sanjaš cel dan.

Enostavno... kamero na voznika v avtu, da se vidi kaj je počel v primeru crasha, potem pa kazensko odgovornost pa je rešeno.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Potem ni problem najti kakega skurjenega, jaz ga nisem zasledil in za moje pojme ga tudi ni, ker bi vedel, poznam tesla kult tudi v tujini. :)

Floki: Ne pri tesli ni samo to, ker se pri drugih ljudje ne zgledujejo po klovnih kot je musk in ne nasedajo, da je radarski tempomat+laneassist AUTOPILOT. Imaš ogromno takih nesreč, kar pomeni da je veliko bolj nevaren avto za vse udeležence v prometu. Imaš zdaj že več velikih zavarovalnic, ki ne ali ne zavarujejo tesle ali pa ne zavarujejo če imaš slaughterpilot opcijo.

V USA je ne vem ali BMW7 al Audi A8 brez smrtne žrtve, Model S je odličen na testu ima pa polno smrtnih žrtev in nesreč...hmm.

Kot sem rekel ni problem v avtu ampak človeku. Si pač idiot če misliš da bo sam naokrog vozil. Če bi navodila prebral bi bilo drugače

Edit. Točno 15 sekund sem rabil da sem tole našel v navodilih tesle
Kje točno piše da vozi sam.
screenshot20190815223515.jpg
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.457
9.153
113
Dovolj jih je zagorelo ali pa se jih je zasmodilo, da si niso več upali skrivat problema ter so speljali vpoklic javno in po regelcih.
Drugače bi naredili interni vpoklic na skrito, oz. ob prvem servisu ali pa še to ne.

Treba je računat, da je bilo ob vpoklicu na cestah manj kot jurja etronov globalno. Če jih je dim spustilo samo 5, je to veliko, sploh za tako kratek čas. Ni reč na trgu 5 let, ampak bolj 5 tednov. V roku leta dni bi jih bilo v plamenih 25, v petih letih 125 od tega jurja.
Sem prepričan, da bi fotke ali video posnetki teh zasmojenih E-Tronov takoj zaokrožili po netu, če bi obstajali. Za razliko od Tesle ali tvoje glorificirane Toyote (remember Takata?) velika večina proizvajalcev pri ugotovljeni resni tehnični napaki, ki lahko bistveno vpliva na varnost avtomobila, naredi vpoklic.
Ker pa ti itak vse veš, ti ne bo vzelo dolgo časa, da najdeš te fotke zasmojenih E-Tronov. Hvala.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Kot sem rekel ni problem v avtu ampak človeku. Si pač idiot če misliš da bo sam naokrog vozil. Če bi navodila prebral bi bilo drugače

Edit. Točno 15 sekund sem rabil da sem tole našel v navodilih tesle
Kje točno piše da vozi sam.
screenshot20190815223515.jpg
Nikjer v navodilih, niso toliko blesavi, da bi to napisali. Ampak poglej smao ime sistema in kaj to v ljudskem jeziku pomeni, plus poglej tvite in druge zapise Muska, pa ti bo jasno, da so enostavno zavedli (glupe, ampak jebiga) uporabnike. Amnpak kot sem enbkrat napisal problem je že v osnovnem poimenovanju v industriji? Kakšna avtonomna vožnja nivoja 1.4? Obstaja samo en nivo, in to je popolnoma avtonomna (to, čemur rečejo level 5). Za vse ostalo bi moralo biti prepovedat izraz avtonomna vožnja v kakršnikoli povezavi. To so le bolj ali manj sposobni asistenčni sistemi.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.764
595
113
EU
Se čist strinjam. To kar se gre Tesla je čisto zavajanje ljudi, ki se pol avtonomno zaletavajo v tovornjake in betonske ograje:(:mad:
Sploh na začetku so se hvalili tako kot da se njihovi avti vozijo povsem avtonomno.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kar dolgo je zdržal nemški tesla fanboi... do konkretnih finančnih težav in blamaže Nextmove.

Sicer imajo tudi v Nemčiji blazne fanatike, vendar jih je dokaj malo zgleda. Veliko jih zavrne dobavo, avte dobijo brez EU predelav, nov avto 2. lastnik ipd. V nemčiji servisnega centra skoraj ni mogoče doklicat, čakajo ure, avti so tam pol leta ipd.

Sem že kar opazil nižje cene rabljenih Tesl, pa nič se kaj ne prodajo, drugače so dobro držale ceno kako leto nazaj.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Pa si ti sploh pogledal video? Zakaj si mnenja, da so se "blamirali"? Zakaj si mnenja, da je "opran"? Koga sedaj ne maraš? Tesle ali Nextmove (saj se zavedaš, da sta v tej konkretni zadevi na nasprotnih bregovih)? Ne maraš nikogar, ki se ukvarja z elektro mobilnostjo?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kaj je pa drugega to kot blamaža za nextmove? Delajo biznis in ne uredijo nič, ker jih tesla nateguje na celi črti. Misliš, da so vse nextmove stranke kultneži, ki to BP požrejo? Obljublja jim tesle, deli svoj ref. link, spodbuja folk v nakup, probleme s storitvijo pa končno prizna ko gre že vsekup v pm.

Stefan je dobro opran, ker je fanatik in je zelo dolgo oz. še zagovarja teslo. Razumem jaz nemško BP, ne rabim podnapisov in slabih prevodov.

Ne maram obeh... tesle zarad xyzyzppvs razlogov, stefan z nextmuv pa pač dela biznis/piramidno shemo, kot pribljižno vsi ti teslakultneži.

Maram sebe, ker sem elektromobilen. :) EVji so mi všeč, ker je lahko presneto dober avto, sovražim pa debi*** hinavske zabite v SOCAL, ki so tesla kultneži in mislijo da z 2 tonskim EVjem rešujejo planet in se imajo za nekaj več, v resnici pa je vse kar imajo plod gnilih dinozavrov. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Je kar udarec tole, ker bo hudo za delnico. Se mnogi čudijo, kako je sploh prišlo do tožbe (verjetno spet Musk nadutost), ker se take stvari veliko ceneje pomete pod preprogo v USA predno pride do javnega prerekanja na sodiščih.

Zahteve so zelo zelo drage za Teslo, verjetno najhuje v tožbi pa so obtožbe walmarta, da je bil reševanje solar cityja in žlahte en velik scam Elona, za kar trenutno hodi na sodišče. Vpliv teh sojenj se je že opazil pri tweetanju večkrat...pretty funny. :)
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Tesla odprla narocila iz Slovenije za Model 3 ;)
Presenecen nad ceno, dosti ceneje kot v Avstriji recimo ;) :p



SJTV1 Baje ze resujejo zadevo ;)