Tesla MODEL 3

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Butl je butl, bi isto umru v audiju al pa bimerju s podobno tehnologijo, ker bi isto pocel. Samo tam je ni oz. ne omogoca pol tega. Pa tud, ne da se mi s tabo in tvojimi edino-prav preganjat. Ne maras Tesle, ok. You said it man.
Ne more? Si se že peljal kdaj z novim Bimerjem ali Mercedesom? Res pa je, da te znamke ne promovirajo tega kot AUTOPILOT in FULL SELF DRIVING. Morda pa zato, kakšen butelj s kešem ne umre v Bimerju ali Meredesu ali Audiju, kaj praviš?

Pa to, da ne maram Tesle, ti pišeš, ne jaz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Ne da se mi res. Kaj pod butl ne razumes? Tud v bemflih se na sovoznikovem sedezu vozjo pa snemajo. Ampak to so frajerji, majo pravo znamko :) Postekej kam sm napisal pa bo slo. Cao
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Ne da se mi res. Kaj pod butl ne razumes? Tud v bemflih se na sovoznikovem sedezu vozjo pa snemajo. Ampak to so frajerji, majo pravo znamko :) Postekej kam sm napisal pa bo slo. Cao
Vidiš, spet mi nekaj podtikaš.
Ti jih imenuješ frajerje, ne jaz, jaz sem jih BUTLE S KEŠEM. Ampak morda pa tem butlom s kešem ne pade na pamet, da bi se vozili zadaj ali pa na sovoznikovem sedežu, ker imajo Steering and lane guidance ASSIST in ne Full self driving ali Autopilot. Kaj meniš?
Pa BMWjev menedžer tudi ne twitta pred vsakim zbiranjem keša videov, kako Tesle zdej pa že res same vozijo.
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Razlika je, da v BMWjih/Mercedesih nimajo v šefetu svojega nadomestnega boga in mu verjamejo na vsako laž, ki jo napiše na Twitrju ali pa Twitrja sploh nimajo. :)

Pol je pa karnaenkrat veliko več neumnosti.

 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Drži, a na celi zemlji ni težko najti nekaj takih idiotov, damn, že v mikroskopski Sloveniji je neverjetno veliko tepcev, ki onanirajo na twite Velikega Vodje. Pa kaj, koga briga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Guinness

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Vidiš, spet mi nekaj podtikaš.
Ti jih imenuješ frajerje, ne jaz, jaz sem jih BUTLE S KEŠEM. Ampak morda pa tem butlom s kešem ne pade na pamet, da bi se vozili zadaj ali pa na sovoznikovem sedežu, ker imajo Steering and lane guidance ASSIST in ne Full self driving ali Autopilot. Kaj meniš?
Pa BMWjev menedžer tudi ne twitta pred vsakim zbiranjem keša videov, kako Tesle zdej pa že res same vozijo.

Kdo ti kej podtika? Ti si bedak, zato sm ti napisal, da se mi ne da. Ko si mi glede Toyote neki utrujal neki, pa je sploh nimas, mi je blo vse jasno. Zadus se v svojih kretenizmih hater, jebe se mi...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Kdo ti kej podtika? Ti si bedak, zato sm ti napisal, da se mi ne da. Ko si mi glede Toyote neki utrujal neki, pa je sploh nimas, mi je blo vse jasno. Zadus se v svojih kretenizmih hater, jebe se mi...
:):)
Aja, sem čisto pozabil, da imaš ti čustven odnos s svojimi avtomobili (ali bodočimi), tako da ti pena na usta pride. Dej še kaj pametnega napiši,
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jah škoda no, lepo te je blo poznat. Ker s tem polizdelkom boš itak v dveh dneh mrtev, ko te bo izstrelila pod kakšen šleper, ko ne boš pozoren! Hehe, čestitke, si vzel novo, rabljeno, lahko tud na zs?
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
tako kot ste pisal, problem je dejansko v oglaševanju teh sistemo...ravno včeraj (verjetno je že stara zadeva), sem videl posnetek, kjer se elon hvali ikolk super duper sedeže imajo, da znajo zaznat kdo gor sedi, kak sedi, kolk je težek in podobne fore in tako potem se odziva tudi airbag... Kar je okej, zdaj pa AMPAK, na konc še prbije da bi lahko na takšnem sedežu sedel tudi otrok , nepripet, in mu ob trku ne bi bilo nič, češ tak je vse to pametno.... Če sem prav razumel. Neumna raja to pač pograbi.
 
  • Wow
Reactions: NekdoK

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
On topic: kolega včeraj dobil Teslo 3 iz Nemčije, danes sem šel sline okoli gobca brisat.
Pa kaj si ti ja nori - to potegne tak, da ti vrat lomi - dobro da me je opozoril. Elektronskega tingl-tangla - ni da ni, znotraj mi je čudna s tem "televizorjem" sredi sicer prazne armature. Izdelana proti pričakovanju (po govoricah) dobro, razmaki zunaj razen, da je havba kak mm v levo, vse skoraj v nulo.

I tata bi sine!
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Ne ne, kupi VAG EV, uno je pa ta prava stvar. Al pa audita, bemfla, to so premije... v bistvu pa shit v celofanu... Aja, Taycan je pa res super, uno pa je, pa ga tud noben (razen norgetov) ne voz. Tesla je mama prot vsem tem, sam pece mal prevec priznat, raj se net fiaskote lima pa podobn. :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
On topic: kolega včeraj dobil Teslo 3 iz Nemčije, danes sem šel sline okoli gobca brisat.
Pa kaj si ti ja nori - to potegne tak, da ti vrat lomi - dobro da me je opozoril. Elektronskega tingl-tangla - ni da ni, znotraj mi je čudna s tem "televizorjem" sredi sicer prazne armature. Izdelana proti pričakovanju (po govoricah) dobro, razmaki zunaj razen, da je havba kak mm v levo, vse skoraj v nulo.

I tata bi sine!

Če so fuge v redu je itaq kitajska .

Baje da so ta zadnje made in čina in so boljše skupaj narete ko ameriške.