Tesla MODEL 3

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
:aplauz:

Obični summon je sicer OK, gre samo naravnost nazaj ali naprej iz parkplaca. Če kolesa niso poravnana, jih avto pred spelje sam poravna, ampak kaj pa vem... za sprobat je bilo, gimmick pač. :)
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Včeraj e je en z 3-ko nalimal rešilcu v rit v križišču na bavarcu.Spreden del lepo sesut kaj več pa nisem imel časa videti.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
hmmmmm, sodobni avtomobili se vsi reklamirajo s sposobnostjo preprečevanja naleta...meni v zgornjem opisu pade na misel asociacija, da je bil AP vklopljen in pač ni vsegazmožen ali pa da asistenčni sistemi v Tesli niso opravili dela kot bi morali
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
hmmmmm, sodobni avtomobili se vsi reklamirajo s sposobnostjo preprečevanja naleta...meni v zgornjem opisu pade na misel asociacija, da je bil AP vklopljen in pač ni vsegazmožen ali pa da asistenčni sistemi v Tesli niso opravili dela kot bi morali
Odvisno od hitrosti... pri nizki hitrosti lahko popolnoma ustavi. Pri višji hitrosti pa sistemi za preprečevanje naleta tega ne preprečijo, temveč ga le omilijo.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Skratka, tudi ljubiteljem električnega Jezusa Muska se priporoča uporaba ustrezne varnostne razdalje. :)
 
  • Haha
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Dej malo poglej video posnetke, ko se folk usede na zadnji sedež Tesle. Pa boš ugotovil, da jih ni tako malo.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
To so debili. Se vedno gre za avto, ne avtonomni taksi. Kako si folk to razlaga je njihov problem. Oz. je bil v primeru nekaterih.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Matr kok je moderni bit Tesla hater.


Na tem videu je recimo situacija, ko tesla 3 sama zabremza in mogoce prepreči crash. V vsakem avtu je na žalost potrebno spremljati situacijo in po potrebi reagirati, mi je pa všeč ideja, da se bom upam da nekoč, usedel v avto in mi na AC ne bo potrebno narediti ničesar in bom tisto uro ali dve lahko počel kaj drugega, ker je taka rutinska vožnja po AC po eni in isti poti zame bolj mučenje kot kaj drugega in tukaj lahko Tesli damo klobuk dol, da je s svojo tehnologijo pomagala, da smo bližje temu in tudi vzpodbudila ostale proizvajalce da delajo v tej smeri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in BojanP

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
No, lepo te prosim. Mercedes, Audi sta imela ACC že nekje 2004, če ne še prej. VAG je v Passatu ponujal ACC z Lane Assistom že 2010 leta za dobrega jurja.
Tako da, ne nakladaj o Tesli kot pionirju. Pa jim rečem, samo kapo dol, ampak imajo par orenk zajeb... Recimo, ko se je Tesla 3 nabila v VLAČILEC ČEZ AVTOCESTO.
In btw. to situacijo reši moja gajba brez težav, pa ni Tesla za 50 jurjev. Sicer je pa to še en primerek butla, ki misli, da mu YT slava da nesmrtnost.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
No, lepo te prosim. Mercedes, Audi sta imela ACC že nekje 2004, če ne še prej. VAG je v Passatu ponujal ACC z Lane Assistom že 2010 leta za dobrega jurja.
Tako da, ne nakladaj o Tesli kot pionirju. Pa jim rečem, samo kapo dol, ampak imajo par orenk zajeb... Recimo, ko se je Tesla 3 nabila v VLAČILEC ČEZ AVTOCESTO.
In btw. to situacijo reši moja gajba brez težav, pa ni Tesla za 50 jurjev. Sicer je pa to še en primerek butla, ki misli, da mu YT slava da nesmrtnost.

Pa človek božji, kje sem rekel, da je Tesla pionir? Napisal sem da zelo veliko pripomore pri razvoju avtonomne vožnje.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ne glede na vse, pomagala so super in wau in wow, samo se vedno so to pomagala. Za pravo avtonomnost bo treba se marsikej spremenit, vkljucno cesto potagirat al pa bulet proof satnav vpeljat pa medsebojno kooperacijo med avti v nulo dorect. Do takrat pa velja da roke na volan, noge nad pedal in oci na cesti. Je lepo ko sam avto bremza, kratke dolge preklaplja, speljuje etx... sam se vedno je treba vozit. Ne razumem teh ko frajerje spilajo v Teslah (pa mi je Tesla kot avto navkljub par fukjenim felerjem zelo vsec), ker s tem najprej sebe pol pa se oatale ogrozajo. Zato mi jih tud ni dosti zal ko kako tako preberem. Dubu kar je iskal, dobesedno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Guinness

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Pa človek božji, kje sem rekel, da je Tesla pionir? Napisal sem da zelo veliko pripomore pri razvoju avtonomne vožnje.
Kako veliko pripomore, če drži zase tehnologijo? Ja, je en od ponudnikov, ampak tudi brez Tesle, bi zadeva šla naprej. Tesla je dejansko naredila kar precej škode z marketinškim pristopom ala samodejna vožnja, ki pa je še daleč od tega.
Sicer pa Supercruise baje top deluje, pa Google tudi ni zadaj baje. Tesla samo pusha in reklamira svoj sistem in ima kupce za beta testerje, če pa butli zraven umrejo, je pa to njihov problem, saj se strinjaš, da je odgovornost na tebi.
In še enkrat: tisto prometno v videu, bi preprečil sistem v VW Upu iz leta 2011 ali kdaj so ga začeli ponujat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
hmmmmm, sodobni avtomobili se vsi reklamirajo s sposobnostjo preprečevanja naleta...meni v zgornjem opisu pade na misel asociacija, da je bil AP vklopljen in pač ni vsegazmožen ali pa da asistenčni sistemi v Tesli niso opravili dela kot bi morali

Tako je, ti sistemi proti naletu so stalno vklopljeni in delujejo OK tudi pri kripcah za 15k€ brez famoznih level 2 asistenčnih sistemov.

PS. Nekaj dni nazaj se je izkazalo črno na belem, da Musk laže delničarjem, Ameriški NHTSA pa so lepo napisali, da je Teslin AP, EAP ipd. level 2 in ne bo nič več. (ker za višji level, bi morali marsikaj dodatno dokazovat).
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Kako veliko pripomore, če drži zase tehnologijo? Ja, je en od ponudnikov, ampak tudi brez Tesle, bi zadeva šla naprej. Tesla je dejansko naredila kar precej škode z marketinškim pristopom ala samodejna vožnja, ki pa je še daleč od tega.
Sicer pa Supercruise baje top deluje, pa Google tudi ni zadaj baje. Tesla samo pusha in reklamira svoj sistem in ima kupce za beta testerje, če pa butli zraven umrejo, je pa to njihov problem, saj se strinjaš, da je odgovornost na tebi.
In še enkrat: tisto prometno v videu, bi preprečil sistem v VW Upu iz leta 2011 ali kdaj so ga začeli ponujat.

Butl je butl, bi isto umru v audiju al pa bimerju s podobno tehnologijo, ker bi isto pocel. Samo tam je ni oz. ne omogoca pol tega. Pa tud, ne da se mi s tabo in tvojimi edino-prav preganjat. Ne maras Tesle, ok. You said it man.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness