Temperatura pada, avto ne ogreva?

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
No, na zavorno olje ste prišli po današnjih dopoldanskih težavah s sklopko. Tako da včeraj ni nihče tega omenjal. Sklopka pa je lahko povezana z zavornim oljem kot vem
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zvedel nekaj novega. Torej se gre za hidravljično sklopko. Hvala!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Jaz bi prvo najprej samo olje zamenjal in odzračil.....10eur vs......

Sm že mel "mehke" bremze samo zaradi starega olja.....tko da probat ni greh!
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Upam, da si preveril vse predloge zgoraj. Če si samo peljal k mehaniku si se prehitro vdal :D
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Upam, da si preveril vse predloge zgoraj. Če si samo peljal k mehaniku si se prehitro vdal :D
Kaj se ma pa za vdajat. :bonk: Itak, da ga naj pelje takoj nazaj. No ja, jaz bi mu jih samo napel, naj VSE zrihta tako kot je treba, potem bi pa vozil raje kateremu drugemu ne pa takemu šalabajzeru.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.055
1.269
113
Upam, da si preveril vse predloge zgoraj. Če si samo peljal k mehaniku si se prehitro vdal :D

Bi bila izguba casa. Je klical mehanik, da je cilinder sel rakom zvizgat. Da pa je problem, ker ima nek cuda cilinder in po sasiji ne pasejo, stevilka gor je oem. So mu ze dostavili 3 razlicne po sasiji in oem in noben ne pase, nek zobek je na poti. Pa neki senzorji so gor? Jutri bo dobil se enega od gmtja in mi javi. Zadnja opcija je rekel, da je original cilinder.

Bil sem v trgovini na blagajni in mogoce nisem kaj prav razumel, a v osnovi je to to. Je to mogoce, da se nebi dobil en usran cilinder, razen originala?

Tudi alternator je bil nek zajeban z racunalnikom. Zna ta ford zajebat stvari za bv.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
potem smo glede na simptome predvidevali pravilno.

imaš več različnih povsod. master/slave skupaj, master posebej, slave posebej, ena varijanta je napolnjen in prezračen, skratka opcij je. To, da po številki ne pašejo mi je poznano, najbolj enostavno je nest prometno v štacuno in nej poišče ustreznega. V teoriji to gre, v praksi se pa velikrat izkaže, da program zajebe, treba je razdret in vzet starega ven ter primerjat z novim...

Za forda ne verjamem, da se ne dobi kopije. Jaz robo za ford, dodge, jeep kupujem v usa, poglej malo na rockauto.com če dobiš zase. Cene so ugodne, roba je tukaj v nekaj dneh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.055
1.269
113
Hvala ti, super odgovor. Glede na to, da je iz usa, je davek na meji? Po cem pa se potem najde na tej strani in pase potem to ziher?:)
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Davek je na 22e, nad 150 pa carina. Vse to lahko poravnaš pri checkoutu.

Najprej preveri, če imaš za tvoj avtomobil na voljo kategorijo dizel. Za vsak artikel imaš slike in oem številke. Jaz do sedaj še nisem dobil napačne stvari. Je pa enkrat ena prišla pokvarjena. Verjel ali ne, cilinder za sklopko. Brez problema so na svoje stroške poslali nadomestnega kateri je še sedaj zapakiran v škatli, ker sem prvega uspel popravit.