Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Na kateri strani? To so dejansko naredili PO TEM, ko so dali 50% popust za nove narocnike, ker sam drugace ne bi sel na to in sem spraseval po telefonu in se tehnika pri nas, ko mi je box prinesel in sem zivel v prepricanju, da bosta dva smart teveja pri hisi in pac en box ali dva boxa.

Pri kolegu enako, sploh sem zaradi njega preverjal, pa res pravijo samo 1 app. Tako da nisem edini in verjamem, da je vec takih, ki so mislili, da lahko 2 smarttvja priklopijo.
Na njihovi spletni strani, kjer so paketi predstavljeni, v ceniku (tudi v starem ceniku iz 18.10.2018), pa nevem, če ni bila celo tu debata na to temo. Imaš recimo tudi na blog uporabnastran sliko brošure iz predstavitve 18.10.2018, kjer piše enako. Sigurno tega niso spreminjali kasneje, ker imam to v glavi že od prvega dneva, ko so predstavili pakete.

Vprašanje edino, če imaš lahko namesto EON boxa še en Smart TV (za 2 Smart TVja), sigurno pa nikoli ni bilo vključeno 2x Smart TV + EON box.
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
ni variante, to je blo spremenjeno. Vem, ker imam napisano, kaj vse se dobi zraven, ko sem klical za spremembo. Pa če ti delaš na TM točno veš, kaj govorim...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
ni variante, to je blo spremenjeno. Vem, ker imam napisano, kaj vse se dobi zraven, ko sem klical za spremembo. Pa če ti delaš na TM točno veš, kaj govorim...
LOL. Ne delam na TM, sem pa dokaj prepričan, da sem videl, kar sem videl ob predstavitvi paketov, ko smo o tem debaterali po forumu. Pa bi še podvomil v svoj spomin, ampak sem še precej bolj kot to prepričan, da niso šli spreminjat cenikov za nazaj (poglej tistega iz 18.10) in da se niso potem magično spremenili še screenshotov in slik brošur iz predstavitve po 3rd party blogih in spletnih portalih.... Sploh ker tale blog uporabnastran, ki sem ga linkal zgoraj, AFAIK piše nekdo iz konkurence, pa tudi ni edini, ki je objavil brošuro/informacije, če malo pogooglaš.

Še celo v tej temi je nekdo takrat objavil te informacije in spodaj debata ravno na temo zgolj 1ga Smart TV appa. Ampak maš prav, vrjetno so še cel alter podkupili in sfejakali debato za nazaj samo da te zaje**** ;)
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
kaj pa misliš, da je tole? Z izgovorom, da bo druga naprava mišljena box...
še vedno mi piše, da imam 1/2 napravi aktivirani, pa imam Smart Tv IN box, torej bi vsaj moglo pisat 2/2. Še to mi je ded potrdil, PM.

1555425971915.png
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Kako pa prideš do EONa na GSM ju ali IOS tablici, kako do kode imam še stare pakete Silver in nekje še neke druge .
Kako do teh kod, sem pozabil...
 

kareden

Pripravnik
23. nov 2007
73
0
6
Ljubljana
Imam Sony Bravia, 6 let star in Conax.Ker je Telemach spet menjal kanale, imam na parih programih samo napis, da naj ponovno zaženem iskanje...pa potem naj sortiram vseh 200 in več srbskih, bosanskih in ne vem še kakšnih programov.
Ali obstaja način, da ponovno poiščem in shranim samo določene programe (HD Travel channel....)? Kakšen ročni vnos frekvence ali kaj podobnega?
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Je to res, da sta coax in optični kabel skoraj enaka glede kvalitete signala na televiziji, edina "prednost" optike je zelo velik upload?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Samo , kot razumem po optičnem kablu, ne moreš gledati v TV ju preko DVB-C tunerja in Conax odkodirne kartice, šlo bi le z Android TV jem ???

Kareden: Glede kanalov, sprememb, vsaj Panasonic ima možnost da sam dodaja nove na konec, lahko pa to tudi sprožiš, samo nove, ki jih do sedaj ni bilo v kanalniku in potem pač tiste posamezne kanale, ki so jih spremenili zamenjaš z tistim, kamor so ga dali.....
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Samo , kot razumem po optičnem kablu, ne moreš gledati v TV ju preko DVB-C tunerja in Conax odkodirne kartice, šlo bi le z Android TV jem ?
Na Telemachovi optiki lahko. DVB-C pride po ločenem vlaknu do tebe. Tako je pri nas, kjer imamo še P2P optiko, tam kjer delajo GPON, gre DVB-C po istem vlaknu kot net (RF overlay) ampak rezultat je isti.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Imam Sony Bravia, 6 let star in Conax.Ker je Telemach spet menjal kanale, imam na parih programih samo napis, da naj ponovno zaženem iskanje...pa potem naj sortiram vseh 200 in več srbskih, bosanskih in ne vem še kakšnih programov.
Ali obstaja način, da ponovno poiščem in shranim samo določene programe (HD Travel channel....)? Kakšen ročni vnos frekvence ali kaj podobnega?
Lahko jih naložiš na usb ključ in jih urediš[
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Obvestilo o spremembah naročniških paketov


Obstoječe naročnike fiksnih komunikacijskih storitev obveščamo, da se na podlagi določil 2. odst. 129. člena Zakona o elektronskih komunikacijah (ZEKom-1) ter v skladu z določili Splošnega akta o obliki in načinu objave obvestila o spremembi pogojev iz naročniške pogodbe dne 1. 6. 2019 spremeni cena paketov v skladu z naslednjo tabelo:

IME paketa
Obstoječa cena
Nova cena

NET Light
30,00 €
35,00 €
NET Full
45,00 €
50,00 €
NET Light FTTH
30,00 €
35,00 €
NET FullFTTH
45,00 €
50,00 €
NET LightGPON
30,00 €
35,00 €
NET FullGPON
45,00 €
50,00 €


Za vse dodatne informacije smo vam na voljo preko osebnega skrbnika, na brezplačni telefonski številki 070 700 700 ter preko e-pošte na naslovu info@telemach.si.
Od objave obvestila o spremembah do dne 1. 6. 2019, imajo naročniki-potrošniki, druge osebe pa, če ravnajo v skladu s 129. členom ZEKom-1, v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo. Naročnik, ki to pravico uveljavlja in je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo operaterju povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme, in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa mu bo vrnil kupnino. Pravica do odstopa ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni
Pred casom je bilo govora , da pride v shemo HR NovaTV? Lahko kdo napise na kateri frekvenci?
Hvala
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Konec maja mi poteče vezava (extra gold + mobilna številka). Lahko kdo tule uredi kaj več popusta kot standardnih prvo leto 40€ naslednje pa 51€ za EON Full, glede na to, da za nove naročnike ponujajo prvo leto 30€. Lahko tudi kakšen drug cenejši paket. Za mobilno sem skoraj prepričan, da prestavim na bob, razen če bi bila skupaj kakšna dobra ponudba.