Telemach!!!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz poznam obe aplikaciji in ti lahko zagotovim, da je od T-2 za nekaj generacij bolj napredna. Pa nisem plačan od T-2.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
TV Samsung. Prejšna verzija EON-a si je zapomnila kje si ostal in ob ponovnem preklopi na aplikacijo je nadaljevalo od tam dalje. Po nadgradnji tega ni več. Šalabajzerji.:gorjaca::gorjaca:
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
TV Samsung. Prejšna verzija EON-a si je zapomnila kje si ostal in ob ponovnem preklopi na aplikacijo je nadaljevalo od tam dalje. Po nadgradnji tega ni več. Šalabajzerji.:gorjaca::gorjaca:
Ja to je tudi meni hudo moteče. Tudi če si iz EON-a začasno preklopil na TV in si se vrnil na EON te je čakalo tam ko si prekinil.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Glede EON aplikacije na TVju. A se vam tudi zgodi, da če kakšen mesec ali dva ne odpreš aplikacije, se ti kar sama "odjavi" in moraš ponovno akitivirat na portalu? Ko to naredim, moram nujno najprej izbrisat TV, da lahko vpišem kodo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To je normalno, enako dela na računalniku in tablici - je pa tečno ker vsaka taka nova prijava se šteje za novo napravo. Mogoče ima to kaj z IPji - ne vem.
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
ogled nazaj na Android EON smart TV app-u, je pava polomija....počasno previjanje in nenehno "štekanje" in javljanje raznih napak....App imam nameščen na novem Sony TV....ima še kdo drug podobne težave, hvala
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
ogled nazaj na Android EON smart TV app-u, je pava polomija....počasno previjanje in nenehno "štekanje" in javljanje raznih napak....App imam nameščen na novem Sony TV....ima še kdo drug podobne težave, hvala
Na noven LGju dela ok. Previjanje je itak stvar appa in to je direkt zanič, šteka ne, razen na par minut se ustavi za četrt sekunde... IMO to ni kriv app ampak ima kaj s povezavo signala do teveja.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Je kdo iz Telemacha tukaj.
Zanima me, če se bo ponovila akcija za pol leta brez naročnine pri nakupu preko spleta. Nisem dovolj sledil in mi je ušla.
Drugače grem pa na BOBa. Telekom je postal najdražji za najslabši paket.
 

melov

Pripravnik
19. jun 2011
34
0
6
Ima še kdo probleme z televizijski programi od ponudnika telemacha, čez dan ogromno programov ne dela, kar tak izginejo in je nekaj časa črna sliko kao. da je program zaklenjen, kasneje pa spet normalno dela.

Sem klical pa so mi potrdili da nimajo nobenih motenj, do mojega priključka. Kako dokazat oz. spremljat, beležit, da jih lahko terjam, da potem plačam manj kot pa sicer ko vse deluje v mejah normale?
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Imel enkrat problem s sliko (zrnata, slab signal, uporaba Conax modula in kartice) na novem TV-ju pa sva zadevo rešila s tehnikom iz Telemacha, enostavno sva zamenjala koaksialni kabel dodala nove konektorje in signal je bil 100%. Tehniki imajo dovolj kvaliteten kabel s sabo na kolutu, pa še brezplačno je bilo vse skupaj.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Na EONu sem si enkrat na začetku ustvaril MOJ seznam programov. Sedaj ga ne morem-znam več urejat?
Kako uredit ta seznam? Nekaj programov bi rad zbrisal in dodal druge?