Telemach!!!

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.472
113
Za kratke linije do tam 30, morda celo 50 metrov je dovolj CAT 5, tudi za Gigabitne hitrosti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ni poljski pač pa slovaški jezik, mogoče češki ne ločim glih.

Slovaški bi bil logičen zajeb v kodiranju.
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Pri ogledu nazaj na novem Sony TV EON app blokira, slika se ustavi in nato se EON izklopi...se še komu to dogaja..
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Kam je izginil hbo hd program na programskem mestu pri eon premium tv ga ni vec, hbo 2, 3, in cinemax so ostali tam kjer so. Tam je sedaj hd history.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Pri meni je na 130 tik prek 131 - HBO 2 HD, 132 - HBO 3 HD, itd.. Ne vem, kje je bil prej, ampak po občutku bi rekel, da je isto.

Ja, sem ugotovil, da se mi je to zgodilo od 3 LCD TV-jev, samo pri enem in to najstarejšem, Panasonicu - star 7 let (ostala dva sta Sony-a). Pri ostalih dveh so HBO programi tam kjer morajo biti. To se mi je zgodilo 2-3 dni nazaj.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
Snemanje na zunanji disk na EON boxu ni možno

možno je samo gledanje preko usb diska stvari, ki so že posnete gor

Sem šele sedaj videl tole. Torej so me čisto po domače nategnili. In hkrati niso sposobni sproducirati takega odgovora sami...klicana podpora motovili in bo preverila in nikoli ne pokliče nazaj. Pisna podpora enostavno ne odgovori. Fuj pa taka firma.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.066
1.272
113
Nic novega. Eon box je skropucalo od produkta. Stari box je bil boljsi, kar se tice enostavnosti in preglednosti. Pri vrtenju naprej/nazaj ti ne kaze slike, kako za vraga naj ves, kdaj se koncajo reklame ali karkoli. Moras ciljat in vec krat probavat. Ko si recimo v youtubu ne mores nazaj na kanale z eno tipko, niti ne gre, da bi samo par krat pritisnil tipko nazaj. Bi lahko pisal se ure o tem. Vse je resljivo s software update-om. Samo ni interesa.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Nic novega. Eon box je skropucalo od produkta. Stari box je bil boljsi, kar se tice enostavnosti in preglednosti. Pri vrtenju naprej/nazaj ti ne kaze slike, kako za vraga naj ves, kdaj se koncajo reklame ali karkoli. Moras ciljat in vec krat probavat. Ko si recimo v youtubu ne mores nazaj na kanale z eno tipko, niti ne gre, da bi samo par krat pritisnil tipko nazaj. Bi lahko pisal se ure o tem. Vse je resljivo s software update-om. Samo ni interesa.
Scrubber preview bi bil super, ampak kolikor vem ga tudi stari box ni imel, tako da v tem pogledu ne more bit ravno slabši.

Kar se pa skoka nazaj na EON tiče imaš pa sredi dalinca srebrno EON tipko, ki počne ravno to. Meni osebno je svetlobna leta pred starim boxom, je pa res, da imam box samo v spalnici in ga korostim občasno, na main TVju je uglavnem v uporabi app. Kolikor vem se zadeva se zelo aktivno razvija, tako da nisem pripričan, da ni interesa tudi za nove featurje.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Potreboval bi podatek na kateri frekvenci (ne programsko mesto) se nahaja program HBO HD pri paketu EON Premium TV, ker ga ne dobim več, z vsemi ostalimi HBO HD (2,3) in Cinemax programi ni težav.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.369
270
83
34
Kaj vzeti namesto Silver paketa, ki zdaj košta že 40€? Smart tv-ja ni pri hiši, rabi pa se samo en sprejemnik, ne kartice.