Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Kaj na to klik ne bomo nič rekli. Banda pokvarjena. Najboljše, da še dajo kakšen novi Pink v shemo. Za butasti fop TV, pa jim ni težko plačat licence.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sranje. Ali lahko temu odstavku dodamo podnapise?

Od objave obvestila o spremembah do njihove uveljavitve dne 28. 8. 2018, imajo naročniki-potrošniki, druge osebe pa, če ravnajo v skladu s 129. členom ZEKom-1, v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo. Naročnik, ki to pravico uveljavlja in je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo operaterju povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme, in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa mu bo vrnil kupnino. Pravica do odstopa ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov.

Brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja - to je tistih 15-20 eur če se ne motim
Brez pogodbene kazni - Kaj točno je to?

Vglavnem. Vezal sem se pred 8 meseci za 24 mesecev na trojček gold za 36 eur na mesec. Če prekinem ali imam kakšne stroške ali ne?
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.980
113
Aja to, hvala.

Salabajzerstvo. Pa ravno bomo prekinili telekom, kjer dela ogled nazaj v 0, placujemo pa vec za slabsi paket kot pri TM.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.472
113
Dokler ne bo EON boxov bo vse tako bolj na pol. Pa še takrat je vprašanje, če jim bo uspelo vse skupaj usposobiti.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Dokler ne bo EON boxov bo vse tako bolj na pol. Pa še takrat je vprašanje, če jim bo uspelo vse skupaj usposobiti.
Na svoj televizor Philips ("pametni", ampak star skoraj 7 let) imam priklopljen Chromecast. Naročen imam Telemachov paket Silver 2 plus razširjeno shemo. Na telefon imam instaliran EON, kjer lahko izberem poljuben TV program (HD ali SD) in katerokoli oddajo za nazaj in preko Chromecasta gledam na televizorju. Imam sicer optiko, tako da je dovolj hitrosti. Zdi se mi kar solidno, ni nobenega kockanja ali izpadov.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Jaz sem imel par mesecev preko chromecast in je bilo vse skupaj bolj ali manj porazno. Zdaj imam en mesec na shieldu in zaenkrat dela zelo dobro