Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Če ima kdo Samsung TV in gor naložen EON, naj prosim preveri kakšne podnapise ima na NG HD in BBC Earth. Jaz imam na NG HD cirilico na BBC Earth pa jih sploh ni.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
To je bil njihov odgovor na FB pred 5 tedni:Hvala za podatke. Vaš primer smo posredovali v nadaljnjo preverbo v pristojni oddelek. Potrudili se bomo, da boste odgovor prejeli v najkrajšem možnem času.
Od takrat dalje nič. Potem sem ponovno pisal 3 dni nazaj in so baje ponovno predali tehnični službi.:valjamse:
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
A ko isces no tv, da bo imel eon, je HEVC zadeva pomembna? Gre za Philips, ne vem, kaj naj iscem, da bo eon delal brez tezav

Hvala
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Kako mislis? TM ima seznam tvjev, ki jih priporoca. Ali se eon nalozi, kot pri vsakem smart tvju? Priporocajo letnike 2017-->.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Že dvakrat zapovrstjo sem na EONu na TV želel pogledat MotoGP dirki za nazaj. In 2x sem ga gledal v SD, ker je HD nonstop kockal. Je problem samo pri meni, ali imajo težave pri kompresiji (športnih programov / Kanala A /...)?

Za primerjavo: ogled tenisa za nazaj takisto na Kanalu A je prav tako kockal, poročila na TV Slo pa delujejo brez problema. Vse HD seveda.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Pri meni pa se dogaja, da program kar preskoči nekam nazaj, cca 5-10min pa spet jovo na novo.

kockanje pa tudi pri meni pogost pojav.

Od začetka je EON delal dosti bolj tekoče
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Bi še jaz pristavil svoj lonček. Tale je povezan s telefonijo.

Imel sem neko predplačniško free2go kartico, večinoma za prejemanje klicev. Dober mesec nazaj me kliče mladenka, če bi bil za nek njihov paket, 25 gb prenosa, zastonj v vsa omrežja, 18 EUR. In sem se ji dal prepričat. Obljubila mi je eno naročnino zastonj in 50 EUR bonusa za nakup telefona.

Nato dobim domov neko brošurico, zahvalno pismo in izjavo GDPR (nova Uredba o varstvu o. p.). Nato so mi zopet poslali nekaj, kar naj bi mogoče komu dišalo po pogodbi, a nič konkretnega. Splošni pogoji poslovanja, če me spomin ne vara. Nobene pogodbe za podpisat. Poleg tega je dokumentacijo sestavila druga referentka. Pričakoval bi pogodbo, v kateri so točno navedeni njihovi pogoji, kaj sklepam, za katero številko, kakšne ugodnosti prinaša moj paket, kakšne so moje obveznosti itd. Mogoče tudi bon za 50 EUR. Nekaj dni nazaj je prišla že prva položnica.

Ne bi rad rekel, da me je punca nategnila. Enkrat sem jo klical, pa se ni javila. Ampak tako se ne dela. Ne vem, na koga se naj obrnem. Nimam nobenega lista, s katerim bi dokazoval "telefonsko" sklenjeno pravno razmerje. Tak način poslovanja se mi zdi silno neresen. Vezati se, da boš nekomu vsak mesec plačal 18 EUR brez vsake pogodbe in garancij, je res neprimerno.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Ja pokliči help desk.
Pa reči da imaš 1 leto free naročnine.

Itaq sami ne vedo kaj delajo.
Oziroma jim to delajo neke zunanje firme pa se pol kar nekaj pogubi.

No jaz sem lani jeseni tudi na koncu 2x takšno naročnino sklenil.
Lp
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Haha, dobra. :valjamse:

Bi poklical Help Desk, a se bojim, da bom naletel na kakšnega študenta, ki nima pojma.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tisti, ki ste zadnje čase kaj hodili po državah izven EU, preverite zaračunan prenos podatkov od tam!!!

Jim je spet AOP (ako ovo prođe) zagodel in so kar nekaj kasirali.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Prosil bi za uslugo. Mi lahko nekdo pove, če vam dela kanal (radio) 567? Teta mi že 3 dni mori zakaj ji vse ostalo dela razen tega radia o_O
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Na 567 mi najde Radio Marija. Meni ne dela. Napiše: neveljavna storitev.
Če pa je kdaj delalo pa ne vem, ker radia prek TVja ne poslušam/gledam.