Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
OBSEG VSEBIN
2. Programske vsebine, ki so na voljo preko storitve EON, sledijo programski shemi paketa fiksnih komunikacijskih storitev Telemacha, ki so vključeni v naročniški paket, vendar ne vključujejo vsebin, namenjenih odraslim in plačljivega videa na zahtevo. Na določenih televizijskih programih
je omogočena storitev časovnega zamika do 7 dni. Za uporabnike mobilnih komunikacijskih storitev velja ločena shema vsebin, ki ni enaka shemam fiksnih paketov. Vse vsebine se lahko spreminjajo v skladu s programsko politiko ponudnika v skladu z veljavnimi pogoji.


Na kratko, kar dobiš - dobiš. ;)

Edit - sem šel zdaj štet EON programe v moji shemi na telefonu 256 - če nisem kaj falil. Splošna shema je Gold Extra. Ne me sedaj prosit, da poizkusim vse zalaufat. ;)
Shema je kompletna, vendar ti odpira samo tiste programe na katere si naročen preko svojega paketa.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Res je in Gold trojka ekstra ima koliko? Pojma nimam - preveč!

Programov je 29 če sem jih pravilno na hitro preštel, drugače na android tv - boxih deluje samostojna aplikacija in ne deluje kot "cast" iz drugih naprav.
Pa še pri paketu "več" ti pripada edino dostop preko telefona in ne tudi aplikacija za na box.

Na to sem repliciral z 200+ programi EON.a
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
820
41
28
Programov je 29
Pa še pri paketu "več" ti pripada edino dostop preko telefona in ne tudi aplikacija za na box.

Hvala vsem (WWY, MacGiver, zakon) za odgovore.

Da povzamem;

Skratka, če imaš enega od mobilnih paketov VEČ jih trenutno 29 lahko gledam preko enega telefona / tablice only (app preko android boxa ne bo deloval v primeru, da si samo mobilni naročnik) in potem castam preko Chromecasta ?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pozdravljeni
Bi prosim nekdo kateri ima Samsung TV pogledal, ali mu na CinestarPremiere prikazuje SLO podnapise. Rad bi se prvo prepričal ali je to globalno, predno zagnjavim Telemachu.
Na Samsungu in LGju(čeprav ne vem kaj ima s tem veze znamka TVja) trenutno prikazuje podnapise v SLO brez kakršnega koli ročnega premikanja ali nastavljanja.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Potem je problem v tvojem Samsungu ali v samih nastavitvah tvojega boxa.
 
Nazadnje urejeno:

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Eno vprašanje... Sedaj imam conax kartico, razmišljam pa da bi šaltal na tist ločen box. Daljinca imam itak že sedaj univerzalca, s tem bi dobil še ogled za nazaj..

So kakšni minusi?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Mam 4 leta staro plazno, pa ze ni kompatibilna. Ko jih jebe.

Resno sprašujem če so kakšni minusi? Škatlla bo itak v omarici pod tvjem z vso ostalo kramo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Eon je tak crap da glava boli. Fuzbal na tablici non stop errorji. Danes probal na wifiju od hrvaskega campa, steka vse tudi na low. Sem mislil, da je pac signal svoh. Probam aplikacijo od hrt in gledam v HD bp.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Meni EON dosti bolje deluje, kot ciscotov STB. Edini problem so HD programi. Trenutno imam Rpi 3 na njem androida in EON. Vmesnik deluje tekoče, edino pri HD programih občasno šteka. V kratkem bom še preizkusil na boljšem oneboard računalniku. Konec koncev pa raje počakam na 4K pri Telemachu, kjer bo najbrž kvaliteta slike primerjliva z HDjem prek digitalne satelitske.
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Po nadgranji Nvidie shild na android 7.0, mi na EON-u na vseh programih javlja napake ( raznorazne), videoklub in ostalo pa deluje normalno. Pred nadgradnjo nisem imel težav. Ima še kdo podobne težave...??