Telemach!!!

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU
Če bi bilo tako, bi mi hitro skenslali FOP-a, in gledali samo nacionalko
grims-1.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Ne.... telemachovci imajo počitnice. Verjetno bo jutri zalufalo... itak jr tale eon beta program, ki malo dela malo ne... je pa res brezveze da moraš še vedno imet set top box zraven tvja za 3k...
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Super... ampak očitno ne deluje vsem... al misliš da se malo zmišljujemo po forumu, ker nam je pač dolgčas... eon je sekret.. dejstvo! In temach je za en k... operater z monopolom.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sade je na optiki mogoče celo kje na Telemachu, tako da povsod klobasa.

Klobasaš ti!!!!

Na Telemachu ne delam, je pa res, da mam Telemachovo optiko že dobrih 11 mesecev, ampak govora je blo o temu da EON na splošno ne dela.. In to ne drži, mora bit kaj lokalno.... Sem pa v CE drgač ( bivše ET omrežje)....
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik sade pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sade je na optiki mogoče celo kje na Telemachu, tako da povsod klobasa.

Klobasaš ti!!!!

Na Telemachu ne delam, je pa res, da mam Telemachovo optiko že dobrih 11 mesecev, ampak govora je blo o temu da EON na splošno ne dela.. In to ne drži, mora bit kaj lokalno.... Sem pa v CE drgač ( bivše ET omrežje)....

Potem pa je mogoče odvisno od omrežja. Optika vs kabel.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
No pri nas je hibrid... optika do omaric, koaksialc v bajto in ne dela... drugače pa brihte brihtne, je veliko odvisno tudi od lokalnih central... in tam kjer ima telefak monopol, npr v Grosuplju so stare 15 let... in malo delajo malo ne... baje naj bi jo sicer prenovili ampak storitve so še vedno on/off... vsaj že kakih 5 let....
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Meni tudi niso v redu delovali HD kanali med prazniki. Na cc 10 sekund se je je video ustavil za kako sekundo-dve, potem se je pa predvajal naprej. Na SD streamu teh težav ni bilo. Glede na to, da stream deluje tako, da se video razbije na veliko količino kratkih videov, ki se sekvenčno DL, predvajalnik pa jih lepi skupaj v neprekinjen video, predvidevam, da se pač koščki niso uspeli pravočasno DL.

Ista težava je bila na iPadu in na AndroidTV appu na MiBox3. Tako, da so res verjetno bili strežniki, ali pa njihova povezava preobremenjena.
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
tudi meni so in še vedno štekajo nekateri HD programi na EON-u..( SLO 1 IN 2, POP, A KANAL, KINO ), pa sem se malo poigral in v nastavitvah zamenjal kodiranje iz CBR na ABR - avto, od taktar naprej ni težav, razlike v kvalitete slike pa ni opaziti....upam, da kmalu uredijo zadevo,,,pa tudi Video klub bi lahko že končno zrihtali
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Sedaj ko je HBO (HBO Premium) v akciji do 16.01.2018 se mi je uspelo prijaviti v HBO GO ampak tam ne morem gledati filma ki bi ga rad (Falcone iz leta 1999). Kaj moram še nastaviti da bo to delovalo na namiznem računalniku ?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.179
113
Ne vem, če je kaj povezano, ampak 30.12. je mrknilo telemachovo omrežje v Nm. Ni blo interneta, tv, bankomatov.... v trgovinah si po večini lahko plačeval le z gotovino...
Govori se, da je telekom nekaj omrežje posodabljal in da se je zakompliciral.
Meni še danes ne dela, oziroma dela zelo slabo in omejeno. Sem speedtest naredil in mi dela dl z cca 250 kbs ul pa ga praktično ni 7kbs.