Telekom Neo

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
489
83
41
povsod malo
NEO BOX kaj jim na telekomu mede? Delujeta mi samo zadnja dva programa, ki sem jih gledal vse ostalo NE DELA!
Ne meniji niti glasovno. nič.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
ja če nena stisneš za nazaj, dela, če pa hočeš za nazaj, pa ne gre. da jim jebavam mater telekomovsko
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Propala investicija. :valjamse:
Če imaš dalinca od tv sparjenga lahko kanale po številkah menjaš, če veš kje je kir. :)
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Ma trese jih napolno, sam se cakm da cist vn rukne...
Klices supp pa te vrze ven ker je kao prevec klicev, online pa njihov “Maks” pove da so tezave z neo boxom - ma nemoj...
Itak pa nic ne bojo zrihtal ker je generalno nek feler.....kot receno cakam da rukne ven ko je ravno tekma ( ze tko so sportklub ukinl) dejmo se tole dans...matr
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Zgleda se jim je nekja zjebalo, ko so izvajali tole poviševanje hitrosti na paketih. Včeraj mi je še vse normalno delalo. Danes je hitrost 350/100 se je pa zajebavat začelo (dopoldne je še normalno delalo). Bom videl kaj bo jutri drugače priklopim nazaj stari box. Tam ni problemov.
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Imel enako težavo. Očitno imajo težavo pri najnovejši posodobitvi. Klical podporo in se zmenil za menjavo daljinca in Neo box. Včeraj pride mojster, vse zamenja in najprej vse potestirava. Deluje in ogled nazaj in glasovno upravljanje. Nato majstr naredi posodobitev Neo box. Kasneje spet ne dela glasovno upravljanje. Nato pa je naredil hard reset box-a (na zadnji strani škatle, je z zobotrebcem pritisnil in držal nekaj sekund). Nato je po vseh postopkih in ponovnem nastavljanju spet vse delovalo.

Nauk zgodbe: naredite hard reset. To je pri meni pomagalo
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Evo, sedaj imam Neo box doma 2 dni in me zanima še naslednje:
1. Vedno, ko prižgemo Neo, se za par sekund prikaže tisti nadležni menu (kot če stisneš home gumb). Se da to izklopit?
2. Ali mogoče kdo ve, če mislijo na telekomu na paketu "Neo brezžični" (preko LTE omrežja) dodati kakšne HD kanale?
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
Se da pri neo izklopit yotube aplikacijo? Otroci preveč gledajo bedarije, našminkanih bab in nemunosti. Na sami TV sem zablokiral yotube kot alplikacijo medtem ko na neo boksu pa tega ne najdem.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
Umes bo treba dati še 1x router in tam blokirati yotube.


ali pa https://www.mimovrste.com/usmerjevalniki-routerji/tp-link-usmerjevalnik-tp-link-tl-wr840n
je še cenejši. Ker bo iz tega routerja bla TV naprej direkt z UTP kablom povezana ma le ta dovolj hitrosti. Za HD kakovost. Itak je paket C. max. 350mb pri telekomu.
Ker če na telekomovmu routerju zablokiram yotube potem tud na rač. ne bo delal. Če pa ga na UTP kablu za TV blokiram potem pa sm rešil zadevo.

Je to možno?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
V sami aplikaciji lahko verjetno samo v nastavitvah vklopiš, da ne prikazuje neprimerne vsebine.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
A še komu zadnje čase prekinja povezavo z daljincem?
Ni pravila, včasih par ur ne, včasih pa 5x na min?