Tablični računalnik... HP - Izkušnje?

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Zakaj naj bi to bil tablični računalnik?
confused-1.gif
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
kako je pa tukaj z temi flat kabli z povezavo z monitorjem ?

to mora bit za take akrobacije kar ornk zrihtano , ker jaz sem imel take težave že na dveh navadnih prenosnikih in na parih gsm aparatih.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
To pa ni Tablet PC, to je Convertible PC. Pravi Tablet PC nima tipkovnice
ne-ne-1.gif


Tole je pravi Tablet PC!
Tole pa je Convertible PC/Notebook

V firmi sem imel enga TabletPCja 5 let na mizi (kot pomozni sistem) in je bil pravi magnet za vse IT freeke. Vsak k ga je vidu se je zlo hitro navdusil nad njim, ampak po nekaj minutah pa so vsi tud kuj spoznali da Tablet PC nikakor ni nadomestek notesnika in da je to resnicno zelo namenski sistem. Zelo prav pride raznim potnikom, zavarovalnim agentom... Za splosno domaco uporabo pa je samo zelooooo draga igraca.

Tablet PC je zelo uporaben v povezavi z aplikacijami ki zahtevajo veliko vnosa podatkov v stilu "tick the box" (npr. ankete, raznorazni obrazci...).
Convertible PC/Notebook pa je zelooo uporaben za ljudi ki imajo veliko prezentacij. Tam z Tabletom zelo zazges, se posebej ko namesto z laserpointerjem, vzames v PowerPointu marker in lepo podcrtas/obkrozis, pises po prezentaciji.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik pisatelj pravi:
Convertible PC/Notebook pa je zelooo uporaben za ljudi ki imajo veliko prezentacij. Tam z Tabletom zelo zazges, se posebej ko namesto z laserpointerjem, vzames v PowerPointu marker in lepo podcrtas/obkrozis, pises po prezentaciji.

Prav zaradi tega tudi razmišljam o tem...