Tablični Arnova 10d g3 kupim v okvari-polomljeno

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Kupim tablični Arnova 10d g3 polomljen ali v okvari rabim samo plastiko na kateri je prilepljen touchscren...

Razprava komentarji zaželeni ponudbe ...
smile-1.gif


ali pa na E-mail: dejan.doko@gmail.com
 
Nazadnje urejeno:

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Rabim plastični del na katerem je touch in lcd. Itak ima samo dve plastiki,ta notranja in zadnji pokrov....
Bom probal poslikat...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Teško bo ker se ne prodaja ta del posamezno, točno vem kako ta plastična obroba izgleda in kako je pritrjena-zalepljena na tuch sem se pozanimal pri kolegu ki se ukvarjaz popravili podobnih tablic in je rekel da je pri eni od tablic tvojega tipa imel problem da se mu je zlomila pri odlepljanju in tako je ostala stvar nepopravljena --reče da nima smisla popravljati --cenovno -.tako da , na žalost -,
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
@retro,hvala da si poslal slike.....ampak ta model na ebay-u je 10B jaz imam 10D,moja ima touch od roba do roba.
Moja štorija je pa takšna: pri menjavi baterije se mi je zlomil touch,ker kot original ni bil dobro prilepljen in ko sem zarinil "trzalice" je plastika porinla touch tako da je malo odstopil in počil. Počil je malo pol centimetra,a preden sem jo odprl do konca je počil še na drugi strani.Nič naročim novega. Tuu pa pizdarija dalje....po nerodnosti sem malo preveč zagrel plastiko in je šla za 1milimeter skupaj na eni strani. Bolj ko sem jo hotel "raztegnit" bolj jo vkup vleče,tako da je zdaj 2milimetra razlike....za znoret....
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
@retro...bravo tega sploh nebi našel pa če bi en teden iskal.....

Mi je @ovca poslal tablico identično samo še moram zamenjat dele ............pa nič zajebat.... .

Zenkrat hvala vsem ki ste pomagali,če še bo kaj podobnega seee javim...