T-2 draži internet

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
No ja, nov ponudnik na isti liniji ne kocka (ne bom omenjal kateri) Sploh pa je bil to manjši problem. Predvidevam, da nisi športni navdušenec in ne veš kako je če ti (zaradi neplačevanja obveznosti do imetnika pravic Sportkluba) vzamejo edino stvar, ki jo gledaš po tv. In to ravno potem, ko so svoje sprva dampinške cene zvišali do neba. Seveda o kakem povračilu ni govora. Ker so sami neredni plačniki drugim, lahko pač pričakuješ zatemnitve določenih programov. Če te to ne moti, ok, bodi pri njih in upaj na najboljše. Js samo povem svojo izkušnjo, ki pa gotovo ni osamljena.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.947
9.002
113
EU
Ti boš Telemach hvalil . Poglej spodaj ima 7528 postov. Vsi ga samo hvalijo
hysterical-1.gif
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
You're somewhat missing the point fellas
smile-1.gif
Ne gre za to da bi nekoga hvalil, ampak za to, da bi nekoga, ki je po moji izkušnji totalna katastrofa, dal v nič - T2.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Če ti misliš, da so T2 storitve zanič v primerjavi z drugimi ponudniki, potem živiš v nekem paralelnem svetu.
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
Rad bi samo živel v svetu, v katerem lahko gledam naše zmaje, kako dajejo trice in premagujejo 3x močnejše nasprotnike. To je vse, kar zahtevam od ponudnika. Nič več. Če nekdo to obljubi potem pa tega ne stori, grem drugam. Pa tudi to bi še preživel, razjaril pa me je njihov odnos in neodzivnost do strank. Sicer pa nisem edini. Nekaj podobnega je doživel tale gospod, ki so ga podobno hoteli opehariti potem ko jih je zapustil

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=7&t=7813

Če hočete biti pri takem ponudniku, be my guest.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Ja, hočem biti pri takšnem ponudniku, ker tu vsaj dela vse kot mora, kar pa za ostale ne bi mogel trditi.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik mosesmalone pravi:
Ok, pa rečmo tkole: položnce so ble 30% dražje, kot jih mam zdej za primerljiv paket.

Nam lahko zaupaš ponudnika - za tako ugodno ceno bi še kdo prebegnil
smile-1.gif
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
Ne, ker, kot rečeno, ne delam reklame, ampak antireklamo. Cena položmice je tu drugotnega pomena, so me pač vprašali. Gre pač za neke zadeve osnovne civilizacijske zadeve, kot sta poštenje in etika. Teh pri T2 ne gre iskati, tudi če odmislimo vse druge tehnične vidike.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik mosesmalone pravi:
Ne, ker, kot rečeno, ne delam reklame, ampak antireklamo. Cena položmice je tu drugotnega pomena, so me pač vprašali. Gre pač za neke zadeve osnovne civilizacijske zadeve, kot sta poštenje in etika. Teh pri T2 ne gre iskati, tudi če odmislimo vse druge tehnične vidike.

Torej teh vrednot tudi pri tebi ni za iskati - prečitaj, kaj si doslej napisal in se malo zamisli nad seboj in svojo prihodnostjo
rolleyes-1.gif

Skoraj vsaka tvoja trditev (črnitev) je bila negirana od kakšnega uporabnika
rolleyes-1.gif

Za svoje trditve ne predložiš niti osnovnega dokaza ali primerjave ampak samo prodajaš meglo - te že imam na sumu, da si nekje z vrha naše vlade
grims-1.gif


Kot bi napisal 8888: Tvoja duša je črna kot tvoj nick
hysterical-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Sploh ne vem, al bi ga resno jemal, al si prišel samo provocirat. Glede sportkluba je bil takrat celo na nek delež nižja cena položnice, če se prav spomnim? Res pa ga nekaj časa ni bilo. Ozadja spora pe verjetno ne moreš komentirat, kakor tudi jaz ne. Nisem bil udeležen.

Pa glede tega tvojega neplačila neke zadnje položnice, glede na to, da si že vmes imel eno vsaj eno nižjo:
Pod splošnimi pogoji piše, da je treba položnico v vsakem primeru plačati, potem pa lahko reklamiraš. Pri tvojem načrtu boš zvisel, razen če se te T2 usmili.
smile-1.gif
Tako da ti svetujem da plačaš in potem gotovo dobiš nazaj znesek, če je pravica na toji strani.

LP
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.258
269
83
38
Ljubljana
Sej je ozadje "spora" je blo čist navadno... T-2 jim ni plaču, Simeunovič (Sport klub) jim pa takoj izklopil signal. To je bla celotna zadeva.

Pol so pa neki jokal, da so jim previsoko ceno postavl kot Telemachu in stvar se še malo zavlekla....blablabla
smile-1.gif
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
Lepo, da si se podučil, kdo je Moses. Ja, so pač komentirali tisti, ki ne gledajo športa. Blamaže s Sportklubom mi ni treba dokazovati, je žalostno dejstvo in se ga ne da zanikat. O drugih "vrlinah" T2 pa med drugim priča tudi link. Torej ni samo moja izkušnja taka. Tega ne delam iz kake zlobe, ampak predvsem zato, ker se me je zaradi poraznega poslovanja in neodzivnosti T2 polotila sveta jeza.
 
Nazadnje urejeno:

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
Pa še to: ja, položnica je bila nižja za približno 10 centov, kolikor se spomnim. Kot bi se ti rogali.