T-2 draži internet

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
...skratka

Jaz sem T-2 izredno hvaležen za njegov obstoj, ker drugače bi naš "nacionalni" interes futrali po 80€ na mesec za kak gigabit in storitve na nivoju botswane.
uf-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
...skratka

Jaz sem T-2 izredno hvaležen za njegov obstoj, ker drugače bi naš "nacionalni" interes futrali po 80€ na mesec za kak gigabit in storitve na nivoju botswane.
uf-1.gif

Točno to so tudi počeli do prihoda T2-ja. Dobro si povedal, zelo drži ta teza
467716-post_slo.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.591
6.597
113
Res je, ampak guess what, itak se bo saniralo škodo, preko slabe banke, tako da
wink-1.gif


Ljudem ni jasno, da vse na koncu pristane na njihovih plečih...
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Simobilu je uspelo. Nihče ne more trdit, da T2-ju ne bi brez recesije in oviranja Telekoma. Pa "zdravja" države.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.591
6.597
113
simobil je imel bolj močno "zaledje" kot ga ima T2, čeprav ima T2 cerkev, ampak zgleda so jim zaprli pipico
wink-1.gif


T2 je bil pomoje požrešen...prehitro so se hoteli širiti, predvsem tista finta s optiko "v vsako vas", potem pa je prišla jeba, ko se ni plačevalo podizvajalcev in...stanje je tu, kakšno je.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Gotovo so vedeli, da bo na začetku zguba. Kaj bi bilo, če... Pa sedaj ne zna odgovorit nihče. Telekom bi se moral držati določenih evropskih direktiv, pa se ni. Brez recesije tudi ne verjamem, da bi cerkev doživela kar tako brodolom, saj pravijo, da jim keša nikoli ne zmanjka.
smile-1.gif


Skratka, ne strinjam se, da je bilo čisto vse zgrešeno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.591
6.597
113
Saj ni bilo zgrešeno, pač preveč optimistično nastavljeno.

Saj T2 ima nek "pozitiven" cash flow, ampak njihovo finančno zaledje ni zdržalo, očitno. Zato pa je tudi prišlo, IMO, do prisilke in ne stečaja.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Strinjava se. Trdim pa, da brez prihoda recesije (na njo itak nikjer niso računali) in brez umazanih iger nekaterih bi lahko bila situacija drugačna. V tem primeru ne bi govorili o prevelikem optimizmu
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Lahko bi imeli precej bolj zdravo konkurenco, vsaj upanje bi bilo. To pa je itak vsem interes, razen Telekomu.
smile-1.gif
 

kritiknov

Pripravnik
16. apr 2012
59
5
8
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj ni bilo zgrešeno, pač preveč optimistično nastavljeno.

Saj T2 ima nek "pozitiven" cash flow, ampak njihovo finančno zaledje ni zdržalo, očitno. Zato pa je tudi prišlo, IMO, do prisilke in ne stečaja.

Ja cash flow je, vendar so tukaj močno pomešani TRR, kam gre koliko eur.
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
Saj postopoma skozi dražijo. Začeli so z dampinškimi cenami in nato dvignili toliko, da so občutno dražji od npr Telemacha. Poleg tega pa so njihove storitve katastrofalne. V nekaj letih, kar sem bil pri njih, je redno zastajala slika, kockice in podobno. Kaplja čez rob pa je bila nenajavljena ukinitev Sportkluba, nedvomno posledica neporavanih računov do imetnika pravic. V upanju, da se kaj spremeni, sem jim plačeval še skoraj leto dni, ko sem se odjavil, pa sem jim povedal da zadnje položnice od mene ne dobijo. To, da moram gledat Olimpijo (in v sezoni, ko je blestela) po bifejih, je nedopustno. Zdej me hočjo za 1 položnico tožit, verjetno bom tožil nazaj zaradi neizpolnjevanja pogodbe. Skratka vsi, ki še mogoče kolebate, katerega ponudnika izbrati, nikar k T2. Obup in katastrofa v vseh pogledih- od storitev, do komunikacije s strankami. Pejte k TElemachu (pa ne delam reklame za njih).
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
To je moja prva registracija in prvi post na tem forumu. S Telemachom nimam nič drugega kot zadovoljno naročniško razmerje. Sem prepričan, da so podobno učinkoviti/ustrežljivi tudi na npr..SIOLU. Sploh ne gre za to. Point je v tem, da je T2 v primerjavi z ostalimi katastrofa, da mi je pokvaril celo leto, da mu je komunikacija s strankami španska vas in da so njegove storitve poden. Od družbe, ki je v preiskavi zaradi utaje davkov drugega tudi ne bi pričakoval.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Vsak ima svoje mnenje ...

Jaz sem od leta 2008 pri T2 (VDSL) + domač telefon + mobitel .. nobenih težav v teh letih ... ostajam pri njih še naprej ....
 

mosesmalone

Zelenc'
22. jan 2013
15
0
1
Sploh ne. Vem pa kako se posluje s strankami, če hočeš, da je tvoje podjetje uspešno. In T2 s takim načinom ne bo daleč prišel. To je pravilo, ki ga omenjena nesreča od firme s svojo zgodovino nedvomno potrjuje.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Citat:
Uporabnik mosesmalone pravi:
To je moja prva registracija in prvi post na tem forumu. S Telemachom nimam nič drugega kot zadovoljno naročniško razmerje. Sem prepričan, da so podobno učinkoviti/ustrežljivi tudi na npr..SIOLU. Sploh ne gre za to. Point je v tem, da je T2 v primerjavi z ostalimi katastrofa, da mi je pokvaril celo leto, da mu je komunikacija s strankami španska vas in da so njegove storitve poden. Od družbe, ki je v preiskavi zaradi utaje davkov drugega tudi ne bi pričakoval.

Ti pa si hecen. Ti lahko sam povem, da sem na SIOL-u (ja, žal ne morem imeti T2) in so skrajno neobzirni, če je kaj treba. Odgovor dobiš v smislu: Pač je tako. Ima pa partnerka srečo, da ima lahko T2, imal sem ga tudi na začasnem naslovu. Lahko ti garantiram, da so storitve vrhunske.
Omenjaš TV, rad bi videl, kaj bi rekel šele, če bi na tej tvoji liniji samo poskusil SIOL TV. Na isti liniji SIOL garantirano bolj kocka (morda zaradi MPEG4?). Upam pa si trdit, da za kockanje slike ni kriv T2, pač pa tvoja linija (kabel) po hiši. Če bi od omarice do modema potegnil nov UTP kabel, ki ne bi bil nikjer spojen, razen v omarici, kjer pa bi bil spoj kvaliteten, ne bi bilo kockanja. Če pa imaš znotraj hiče navaden telefonski kabel, pa še večkrat razdvojen s starimi slabimi spoji, potem pa TV ne more delovat.