Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
:cheer:

ParkInvalid1.jpg


ParkInvalid2.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Jp, tudi sam tako mislim. Ampak vseeno, da ga pustiš potem takole na tričetrt ven je le svojevrstna zmaga, še vedno pa veliko bolje to, kot pa un "sredi ceste" parkiran megan :D
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ha, unga z Meganom pa sploh nism opazu, da stoji...sm mislu, da je sel naprej, pa si ga slucajno ujel v objektiv, pa ga vidim tudi na prvi sliki. Kaj pa, ce je samo un v rdeci majci kaj nesel v smeti, ceprav ga na prvi sliki ne vidim. Ne vem, ljudje so nasploh zelo, zelo cudni postali...tko, roboti....ne briga jih ama cisto nic za ostale ljudi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Vasi komentarji me še bolj prepričajo v vašo mentalno invalidnost in ne pozabite, to je vaš besednjak. Svoj "aktivizem" preusmerite v kaj konstruktivnega naprimer https://www.bluebadgeinsurance.com.au/new-app-report-illegal-parking/
ali bodite vsaj toliko pametni, da početje prijavite ustreznim uradnim osebam....ker kako nekateri onanirate kaj vse bi počeli s kršitelji in njihovimi vozili je tudi kaznivo.
in ne, nikdar nisem parkiral na mestu za invalide, ker je to ne samo kaznivo ampak skrajno neokusno. Povedati želim, da je prav tako neokusen vaš pristop k problematiki in ker radi mešate drek, pardon spreminjate svet, vam le želim, da vas kdo od t.i. mentalnih invalidov ne bo na gobec. Pa LP

Uradne osebe ne morejo posredovati na parkingih raznoraznih trgovin, če so oni lastniki, ker nimajo dovoljenja oz. bi moral trgovec poklicat in zahtevati odstranitev vozila. Močno dvomim pa da bo kdaj kak trgovec to storil, torej poklical pristojne organe, da napišejo njihovi stranki kazen...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kako nalepko nalimat spredaj na sipo, da ima lastnik potem malce problemov jo dol dobit, kot uni Rusi, ko limajo une velike rumene nalepke. Pa na nalepko napisat sporocilo, iz katerega bo razvidno, zakaj jo je dobil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Ha, unga z Meganom pa sploh nism opazu, da stoji...sm mislu, da je sel naprej, pa si ga slucajno ujel v objektiv, pa ga vidim tudi na prvi sliki. Kaj pa, ce je samo un v rdeci majci kaj nesel v smeti, ceprav ga na prvi sliki ne vidim...

Hehe, ne, ni bil od unga tipa v rdeči majici. Avtič je bil lepo parkiran, nekdo pa mu je posledično tudi že pustil eno sporočilce za brisalcem z vprašanjem vozniku če je mal glup, un tipo ki se šeta stran, je pa šel točno to prebrat pol pa naprej po opravkih :D
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Hahhahahahhaha, a kr tko pol je bil parkiran? Pa ne me jebat...jaz bi ga se pijan parkiral zraven grmov naprej 2m cisto ob grme. Ne, res...folk je fuknjen, konc :bonk:
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Hehe, ne, ni bil od unga tipa v rdeči majici. Avtič je bil lepo parkiran, nekdo pa mu je posledično tudi že pustil eno sporočilce za brisalcem z vprašanjem vozniku če je mal glup, un tipo ki se šeta stran, je pa šel točno to prebrat pol pa naprej po opravkih :D

Najbolje bi bilo imeti v avtu ene par naprintanih listov v stilu: če seksaš tako kot parkiraš ga nikol ne boš imel not in jih uporabljat v takih primerih. Mogoče bi komu kapnilo.

Čeprav ta "tvoj" bi imel vsaj glavco not.:valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey