Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

koliko

Guru
21. avg 2007
4.225
2.049
113
SV SLO


Me prav zanima kako temu uspe zadeti ženski spolni organ med seksom. Če je pa ženska pa verjetno med seksom nima moškega spolnega organa tam, kjer je treba.

Vzet izpit do konca življenja in prodat avto na dražbi. Tak osebek nima kaj iskat na cesti, če ne uspe parkirat v boks kot je treba in to z enim najmanjših avtov na trgu.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik koliko pravi:


Me prav zanima kako temu uspe zadeti ženski spolni organ med seksom. Če je pa ženska pa verjetno med seksom nima moškega spolnega organa tam, kjer je treba.

Vzet izpit do konca življenja in prodat avto na dražbi. Tak osebek nima kaj iskat na cesti, če ne uspe parkirat v boks kot je treba in to z enim najmanjših avtov na trgu.

Čisto možno je, da ga je pač parkiral med dva narobe parkirana. Onadva odpeljeta, pa zgleda takole.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.225
2.049
113
SV SLO
V MS je pred mečkatorjem med 19 in20 uro na hektarje prostora ampak to še ne pomeni, da lahko parkiraš kot je ta pacient.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
Mogoče ne paše povsem v to temo, sem pa danes tu (link spodaj) prvič videl redarja, ki sta pisala kazen vsem, ki so bili bočno parkirani.
https://www.google.si/maps/@46.0711127,14.5158084,3a,75y,154.82h,79.97t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDuq1-qbwUu-L4n3IST8yQA!2e0!7i13312!8i6656

Sicer sem šele sedaj opazil, da gre (verjetno) za površino namenjeno pešcem, se mi pa zdi tole precej hinavsko, glede na to, da je na istem nivoju kot dovoz in parking ob stavbi (nobenih količkov, zgolj ne preveč opazna linija granitnih kock), prav tako ni nobene table, da je prepovedano parkiranje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
...ksz...

Evo ga majstra - mirno parkira na parkirnem prostoru za invalide in ob moji opombi, če slučajno ni opazil kje je parkiral zadirčno odvrne " Ja in? Zase se brigaj"

 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Gumo bi mu spustil, potem pa se režal parazitu kako se muči menjavat po vročini.
Kaj češ, pač invalid v glavo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Kaj mislite da spreminjate svet ko objavljate fotke....vi ste invalidi.

Da, spreminjamo svet :cheer:

Ko takole objavljaš fotke in kakšne to kaj zaskeli, ko vidijo svoj avto na tapeti, kakšni pa vidijo "sebe" in se potem prav tako zasekirajo (tak primer tega recimo si ti s svojim povsem nepotrebnim žaljenjem).
Ko pa še osebno pristopiš k takšnemu mentalnemu invalidu, ki misli, da mu je dana pravica parkirati na mestih za telesen invalide in se z njim malce pogovoriš pa je učinek še večji. Ne pravim, da se izboljša obnašanje vseh oseb ali pa večine, niti približno, ampak če se že 50% takšnih mentalnih invalidov kasneje vsaj malce zamisli, je to že uspeh. Vse se začne pri vzgoiji in ta se pa ne konča z otroštvom.

V Rusiji imajo take mentalne invalide zelo lepo v obdelavi tile fantje, ki fenomenalno obravavajo razne krštive v smislu nepravilnega parkiranja, vožnje po pločnikih itd. itd. Zate so verjeto tudi oni invalidi a nič ne de, imaš vso pravico do svojega mnenja pa če je le-to še tako zgrešeno. :cheer:
:
 
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.225
2.049
113
SV SLO
Kaj mislite da spreminjate svet ko objavljate fotke....vi ste invalidi.

A si ti tudi eden od tistih, ki vedno parkirajo na mestih, ki niso namenjeni parkiranju?

Svet se ne spreminja s tem, ko objavljamo fotografije raznih večinoma nemških nadvozil, ki so parkirana na mestih, ki so namenjena invalidnim osebam. Je pa zabavno brat odzive fotografiranih :)
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Vasi komentarji me še bolj prepričajo v vašo mentalno invalidnost in ne pozabite, to je vaš besednjak. Svoj "aktivizem" preusmerite v kaj konstruktivnega naprimer https://www.bluebadgeinsurance.com.au/new-app-report-illegal-parking/
ali bodite vsaj toliko pametni, da početje prijavite ustreznim uradnim osebam....ker kako nekateri onanirate kaj vse bi počeli s kršitelji in njihovimi vozili je tudi kaznivo.
in ne, nikdar nisem parkiral na mestu za invalide, ker je to ne samo kaznivo ampak skrajno neokusno. Povedati želim, da je prav tako neokusen vaš pristop k problematiki in ker radi mešate drek, pardon spreminjate svet, vam le želim, da vas kdo od t.i. mentalnih invalidov ne bo na gobec. Pa LP
 
  • Všeč mi je
Reactions: membrain

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Že za GFY del v tvojem nicku bi moral dobit ban...da ne povem kaj bi vse stabo delal moderator v mislih ce bi mel poleg se slab dan :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Vasi komentarji me še bolj prepričajo v vašo mentalno invalidnost in ne pozabite, to je vaš besednjak
Da, to je naš besednjak in v tem primeru se izraz mentalni invalid nanaša na osebo, ki zavestno parkira na mestu rezerviranem za telesne invalide - ergo: uporaba izraza je utemeljena in upravičena, tvoj izraz mentalni invalidi pa se nanaša na uporabnike tega foruma. Zatorej te prosim, da se izražaš malce bolj primerno situaciji in ne žališ po nepotrebnem, drugače sledijo sankcije.

In pa kot tebi naši komentarji oblikujejo določeno mnenje o nas tudi nam tvoji komentarji lepo opisujejo tebe in ne ravno tako, kot se sam predstavljaš. Malce preveč čudno si odreagiral za nekoga, ki sicer baje ne parkira na mestih za invalide saj je to (citiram) "ne samo kaznivo a tudi skrajno neokusno" ampak meni, da je naše početje povsem nesmiselno. To se da povedati na veliko lepši način, kot pa da nas označiš za mentalne invalide zato, ker ljudi opozarjamo na zelo egoistične prekrške.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Da, to je naš besednjak in v tem primeru se izraz mentalni invalid nanaša na osebo, ki zavestno parkira na mestu rezerviranem za telesne invalide - ergo: uporaba izraza je utemeljena in upravičena, tvoj izraz mentalni invalidi pa se nanaša na uporabnike tega foruma. Zatorej te prosim, da se izražaš malce bolj primerno situaciji in ne žališ po nepotrebnem, drugače sledijo sankcije.

In pa kot tebi naši komentarji oblikujejo določeno mnenje o nas tudi nam tvoji komentarji lepo opisujejo tebe in ne ravno tako, kot se sam predstavljaš. Malce preveč čudno si odreagiral za nekoga, ki sicer baje ne parkira na mestih za invalide saj je to (citiram) "ne samo kaznivo a tudi skrajno neokusno" ampak meni, da je naše početje povsem nesmiselno. To se da povedati na veliko lepši način, kot pa da nas označiš za mentalne invalide zato, ker ljudi opozarjamo na zelo egoistične prekrške.

Samooklicano junaštvo se kar ne konča, mi lahko žalimo, kdor pa misli drugače ga odrežemo. Govorite veliko, debatirate pa bolj malo. Pa nič zato, važno da imate prav.
Torej konkretne rešitve oz. debata okoli problematike nepravilnega parkiranja (sam verjamem da je vaš sočni besednjak na ravni rumene literature odveč in tisti, ki ga utemeljujete pove o vas kar jasno raven intelekta) vas ne zanima, važno da imajo fantje svoj wall of fame.
Uživajte...
S spoštovanjem, vaš mentalni invalid, ki ne parkira na mestu rezerviranem za invalide, saj zato nima upravičenega razloga.

LP