Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

corsol

Guru
11. mar 2010
2.690
838
113
no ta n ir avno za zgled , ampak zgleda, da dečko nekoga čaka(stoji ob avtu) in je pač "parkiral" na brzino ...glede na to da je 3/4 parkinga prostega ni take panike
 

binebane

Fizikalc
30. avg 2012
1.229
0
36
a je tako težko med črtami zapeljati?
čeprav pa sem videl tudi take, ki so 4 mesta porabili... je bilo parkirišče skoraj prazno ampak 4 mesta
stupid-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Dejstva:

-na invalidskem mestu lahko parkirajo zgolj tisti, ki so do tega upravičeni (invalidi torej + tisti, ki jih vozijo, s tem, da ima avto nalepko-kartico)
-skorajda vedno se dogaja, da na teh mestih resnično parkirajo le vozniki Audi, BMW, VW in Mercedes. Tudi v KR velikokrat opažam skoraj izključno te znamke (enkrat so parkirali trije frajerji, pa ni pomembno kere narodnosti, ampak je že jasno, z belim, novim BMX X5, spet drugič pa en hud Mercedes 63 AMG karavan, slučajno tud bel - in iz obeh avtov so vsi čisto normalno hodili) ... ne nisem jim fovš avtov, čeprav mi je bil Mercedes u iber dober
- to, da je Sintič nekaj posebnega, ni treba omenjat. Kolk poseben, pa ne morem ugotovit. Nisem psihiater ...

frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
mene ne moti kdo parkira, čele ima kartico, zdaj je že tako da niti kartic nimajo, na BTK
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik binebane pravi:
a je tako težko med črtami zapeljati?
čeprav pa sem videl tudi take, ki so 4 mesta porabili... je bilo parkirišče skoraj prazno ampak 4 mesta
stupid-1.gif

V Italiji sem videl en mali kamion čez 4 mesta. Tista kombi varianta, ne pravi kamion. Parkiral je pa na sredino 4 mest.
smile-1.gif
 

binebane

Fizikalc
30. avg 2012
1.229
0
36
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik binebane pravi:
a je tako težko med črtami zapeljati?
čeprav pa sem videl tudi take, ki so 4 mesta porabili... je bilo parkirišče skoraj prazno ampak 4 mesta
stupid-1.gif

V Italiji sem videl en mali kamion čez 4 mesta. Tista kombi varianta, ne pravi kamion. Parkiral je pa na sredino 4 mest.
smile-1.gif
misliš nekaj takega?
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Resnično me zanima, kaj imajo ti ljudje z temi nelegalnimi avtomobili v bučah, a to namerno takole parkirajo, so res totalno usekani in vidijo samo naprej, kot konjska vprega, ali smo pa mi bedaki, ki se vsaj približno držimo nekih pravil in civiliziranih človeških norm.
Lahko samo dodam, da se večinoma tako obnašajo samo debili-ke z dragimi avtomobili.
stupid-1.gif
 

Ausc

Pripravnik
10. sep 2011
584
1
16
Dober bmw/audi/porsche na invalidih pride avtomatsko v tole temo. Je pa res, da se jim v vecini primerov ne dela krivice :D
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Citat:
Uporabnik Ausc pravi:
Dober bmw/audi/porsche na invalidih pride avtomatsko v tole temo. Je pa res, da se jim v vecini primerov ne dela krivice :D

boš rekel da invalid ne more imeti bmw/audi/porsche?
confused-1.gif
 

Ausc

Pripravnik
10. sep 2011
584
1
16
Heh, ravno narobe si me razumel. To izgleda mislijo ostali, zato pravim, da vsakic ko nekdo vidi dober avto na invalidih, avtomatsko pomisli "kaksen [cenzura]", pa tudi ce sploh ne pogleda, ce ma mogoce dejansko znacko. To sem hotel reci.