Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

mistique

Guru
16. jun 2009
13.277
1.045
113
Emona / Carnium
Ja, nič! Znak imaš že v avatarju, kaj je za vas (BMW fahrerje) legalno pa boš moral občinstvu pojasniti
evil.gif
Če ne boš "vzorčen".
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Zakaj lahko jaz, pa imam oba avta velika, eden je celo tako hudo osovražen BMW, parkiram tam, kjer je treba? Zakaj vedno popravim, da stoji avto na enem parkingu in mi potem zraven parkira pacient tako, da niti slučajno ne morem v avto. Ponavadi so to kakšne 200€ kantice, katerih lastniki so mi očitno fouš za avto, druge razlage nimam. To se mi dogaja dokaj redno in včasih me ima, da bi tudi jaz parkiral bolj komot, pa mi ne gre. Na invalidski parking ne bi parkiral pa da je ne vem kaj. Sem pa že dobil verbalno točo babnce, ker sem parkiral na plac za mlade mamice z otroki, s tem, da sem imel otroka s seboj in voziček takisto. Tolk me je nazjala, da nisem prišel k sebi. Poanta je bila samo to, da nisem mamica, olajševalna okoliščina pa, da je bila blont.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Zakaj lahko jaz, pa imam oba avta velika, eden je celo tako hudo osovražen BMW, parkiram tam, kjer je treba? Zakaj vedno popravim, da stoji avto na enem parkingu in mi potem zraven parkira pacient tako, da niti slučajno ne morem v avto. Ponavadi so to kakšne 200€ kantice, katerih lastniki so mi očitno fouš za avto, druge razlage nimam. To se mi dogaja dokaj redno in včasih me ima, da bi tudi jaz parkiral bolj komot, pa mi ne gre. Na invalidski parking ne bi parkiral pa da je ne vem kaj. Sem pa že dobil verbalno točo babnce, ker sem parkiral na plac za mlade mamice z otroki, s tem, da sem imel otroka s seboj in voziček takisto. Tolk me je nazjala, da nisem prišel k sebi. Poanta je bila samo to, da nisem mamica, olajševalna okoliščina pa, da je bila blont.
A vidiš, zato pa morate vozniki velikih avtomobilov parkirati na parkirnem mestu za invalide. Tam je bočnega prostora več, zato lahko normalno vstopate in izstopate, pri tem pa vas ne oviramo fovšljivci v avtih za 200€.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
A vidiš, zato pa morate vozniki velikih avtomobilov parkirati na parkirnem mestu za invalide. Tam je bočnega prostora več, zato lahko normalno vstopate in izstopate, pri tem pa vas ne oviramo fovšljivci v avtih za 200€.
Si ti nepismen, retardiran al res samo tako fovš? Pisal sem skrajno počasi, da bi lahko prebrali tudi taki, kot si ti. Bom ponovil.

Nikoli, res nikoli ne parkiram na invalidskem parkirnem mestu.


Navodila: drugo vrstico, odebeljeno, preberi večkrat danes zvečer in še jutri nekajkrat, potem se o njej pogovori z domačimi in terapevtom, da jo boš do nedelje razumel.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Pa veš kako je ven padla, sem se resno ustrašil za njeno zdravje. Drla se je name, da sem stal z otrokom v naročju in bebavo gledal, sploh nisem vedel, kaj naj naredim, čist sem bil paf.
 

binebane

Fizikalc
30. avg 2012
1.229
0
36
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Pa veš kako je ven padla, sem se resno ustrašil za njeno zdravje. Drla se je name, da sem stal z otrokom v naročju in bebavo gledal, sploh nisem vedel, kaj naj naredim, čist sem bil paf.
pa je na parkirnem narisana mamica?
kot deklica s krilom?
al kako je to označeno, nisem še nikoli videl..
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Štorklja s culico. V tujini je to že kar nekaj časa, pri nas pa so to začeli sedaj počasi uvajati. Nekaj jih je v BTCju, če se ne motim, je tudi pred Mercator centrom v Šiški...
 
Nazadnje urejeno:

binebane

Fizikalc
30. avg 2012
1.229
0
36
potem se je razburjala neupravičeno... samo štorklja... to pomeni katerega koli starša celo rodeta
evil.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Mah, ženska je mela probleme nekje drugje in sem ji prišel prav, ni panike. Če ji je kaj pomagalo ali odleglo, ko se je stresla name, ni problema, me veseli, da sem pomagal.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Štorklja s culico. V tujini je to že kar nekaj časa, pri nas pa so to začeli sedaj počasi uvajati. Nekaj jih je v BTCju, če se ne motim, je tudi pred Mercator centrom v Šiški...
To je znak rezervirano za nosečnice. Torej te je baba čisto upravičeno nakurila. No jest ne vidim neke bistvene razlike v prekršku, ali si parkiral na mestu za invalide ali za nosečnice. Najbrž je še bolj obsojanja vredno, invalidskih mest je več,
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Čisto prav ti je, zakaj pa si zasedel njeno parkirno mesto. Narejeno je bilo samo zanjo, ker je blond, mamica in ve kdo je oče(verjetni).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

"Klasično" parkiranje SUV šoferjev.



Predvidenih parkirnih mest seveda več kot dovolj, samo so predaleč in niso v senci.

Kaj folku dogaja, da se tak obnaša?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Štorklja s culico. V tujini je to že kar nekaj časa, pri nas pa so to začeli sedaj počasi uvajati. Nekaj jih je v BTCju, če se ne motim, je tudi pred Mercator centrom v Šiški...
To je znak rezervirano za nosečnice. Torej te je baba čisto upravičeno nakurila. No jest ne vidim neke bistvene razlike v prekršku, ali si parkiral na mestu za invalide ali za nosečnice. Najbrž je še bolj obsojanja vredno, invalidskih mest je več,
Ni res, to je mesto za nosečnice in starše z majhnimi otroci, kjer rabiš več prostora, da mulca spraviš v avto in ga pripneš. Tko da ni mela prav, razen če ni to spet kakšna tvoja prav posebna interpretacija vsega skupaj.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.379
213
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
"Klasično" parkiranje SUV šoferjev.



Predvidenih parkirnih mest seveda več kot dovolj, samo so predaleč in niso v senci.

Kaj folku dogaja, da se tak obnaša?

He he, to je tudi 'moj' Hofer in sredi ceste parkirani penzionisti, kure in kreteni so stalnica. Par metrov naprej je parking za invalide in zasilni izhod iz trgovine, ki sta poleti redno zaparkirana ker narod lovi senco.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na vseh je isto, tudi tisti Hofer na Titovi, eni pač uživajo.

Par m naprej so res parkingi za invalide, vendar so mu že zasedli
smile-1.gif


 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik binebane pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik binebane pravi:
a je tako težko med črtami zapeljati?
čeprav pa sem videl tudi take, ki so 4 mesta porabili... je bilo parkirišče skoraj prazno ampak 4 mesta
stupid-1.gif

V Italiji sem videl en mali kamion čez 4 mesta. Tista kombi varianta, ne pravi kamion. Parkiral je pa na sredino 4 mest.
smile-1.gif
misliš nekaj takega?
Dobra reklama za firmo ni kaj. Nasploh je kar nekaj ne prav brihtnih privatnikov na cesti, ki pozabljajo da jim na avtu piše kdo so.
hysterical-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na vseh je isto, tudi tisti Hofer na Titovi, eni pač uživajo.

Par m naprej so res parkingi za invalide, vendar so mu že zasedli
smile-1.gif


Jaz predvsem opažam, da na takih mestih, v senčki, parkirajo predvsem ljudje, za katere bi bilo bolje in bolj zdravo, da trgovine vsaj en mesec sploh ne vidijo, če pa že, bi morali v tako na drugem koncu mesta peš, vsaj dvakrat dnevno po vodo in riževe brikete, nič drugega.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na vseh je isto, tudi tisti Hofer na Titovi, eni pač uživajo.

Par m naprej so res parkingi za invalide, vendar so mu že zasedli
smile-1.gif


Jaz predvsem opažam, da na takih mestih, v senčki, parkirajo predvsem ljudje, za katere bi bilo bolje in bolj zdravo, da trgovine vsaj en mesec sploh ne vidijo, če pa že, bi morali v tako na drugem koncu mesta peš, vsaj dvakrat dnevno po vodo in riževe brikete, nič drugega.
Aja?
sprasujem se.gif
In po čem ti to sklepaš? Tko, z argumenti, se razume!