Svet se mi je podrl

mitechx

Zelenc'
14. dec 2013
10
0
1
Ni zaman bil petek 13. Obupan sem.

Z punco sva skupaj že 7 let. Star sem 25 let. Končno sva si našla stanovanje, si ga uredila, in se pred dvema tednoma preselila skupaj. Vse je bilo navidez popolno, razumela sva se krasno, seveda je bil včasih manjši prepir ampak brez tega ni zveze.

Vse dokler me ni prosila včeraj naj uredim internet na pcju. Ona je bila v službi... Jaz zriktam net, fb messenger se samdejno vpiše, in odpre popup kjer vidim grozo. VARA ME. Dobivala se je z nekim tipom. O podrobnostih nebi ker me je bolelo ko sem to prebral. Njej je delovalo to normalno. češ "dragi mi kuha večerjo". A res, ti to njemu?! Lani sem jo zalotil ko si je z enim dopisovala, ampak ni bilo tako... je bolj on silil v njo, in takrat se teden ali dva nisva več videla, ampak potem je prišla in rekla da ji je žal za vse, da se nikoli ne bo nič zgodilo,...

Nisem mogel verjeti svojim očem, moral sem prespat, in upal sem da je to najhujša nočna mora ki sem jo kdaj mel... v življenju sem se preveč stvarem odpovedal zaradi nje, še z kolegi sem se zadnje čase redko družil. Danes sem ji to rekel, da sem vse našel in vse zanika, češ da je to bil samo hec. Hec? Kaj da se z drugim dobivala na skrivaj, vse tiste besede ki sta si pisala, to je bil hec?

Ljubim jo bolj kot vse, večkrat sem jo presenetil z kakšnim darilcem (čokolado, rožico, ...). Vse mi pomeni. Potem pa to, šok. Ostal bom sam.

Ne razumem, ona se je veselila, da se seliva skupaj, na svoje, da nama bo sedaj lepo, še naraščaj je že omenjala, oba sva bila že pripravljena. Sedaj pa to. Kaj naj naredim?! Po tako dolgem obdobju, vse od mojega, njenega maturantskega, morja, miljone spominov. Vse lahko izbrišem, in sem spet na začetku. Sam bom ostal.

Nevem če lahko kaj takega oprostim in spet živim v strahu da se bo to ponovilo, in bo spet za hrbtom skrivala. Nevem če bi ji sploh še lahko zaupal.

Žal mi je vseh 7 let, toliko spominov, odrekanj zaradi nje, sam sem študiral v oddaljenem kraju pa nikoli nisem pomislil da bi jo varal, Vedno sem samo čakal petek ko bova čez vikend spet skupaj. Z njenimi se razumem, oni se z našimi, večkrat smo se ob nedeljah skupaj družili... Sedaj pa na enkrat praznina. Moje življenje bo prazno, ne želim se spomniti nobenega dogodka teh sedmih let ker bo vedno ona tam. Maturantski, faks, ... boli me.

Kaj naj naredim, obupan sem...
frown-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.720
1.619
113
Ze iz tega malo kaj si napisal se vidi da je pokvarjena praseeca brez vesti. Vprasaj se kaj je se delala ko ne ves, ko si ti pridno studiral. Naj ti bo jasno da ji nikoli vec ne bos zaupal, s tem zivet pa je res tezko. Bab je ko dreka in v pravih letih si da si eno bolj resno uvedes, tako ze zgonjeno. Ker tvoja ni imela casa se zgonit, zdaj pa vidis kaj pride iz tega
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.404
1.358
113
Welcome to the real world.
cool-1.gif


Še dobro si jo odnesel, vsaj ni še dveh otrok vmes
zmaga.gif
 

mitechx

Zelenc'
14. dec 2013
10
0
1
Najverjetneje druge rešitve, kot da končava res ni... nevem kako bi ji lahko še enkrat zaupal ko bi kamorkoli šla. Ampak me boli... tega si v najslabši nočni mori od nje nebi predstavljal, na zunaj nikoli ampak res nikoli ni dala občutka ki bi mi dal vedeti da je nekaj narobe... vedno se je vedla kot da je med nama vse popolno, in je bilo, zgleda se je samo pretvarjala
frown-1.gif
Še do včeraj ko sem ji vse razkril je bilo vse kot vedno, delovala je ... srečno da sva skupaj.

Novo... nevem kje bi začel, z kolegi več ne hodimo dosti ven, sam nevem kaj si začet, pač zadnjih nekaj let več nisem hodil z kolegi ven... In po drugi strani me boli, ko pomislim da je toliko let šlo v nič, in sedaj naj si najdem novo in začnem spet od začetka?

Jaz sem že davno (mislil) da sem našel svojo življensko sopotnico, zdaj pa se mi je totalno vse podrlo, ne morem si predstavljati več življenja brez nje... Nevem kako bom začel na novo, z ničle
frown-1.gif
moje življenje je bilo popolno...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ni se pretvarjala, všeč ji je bilo, da je imela tebe copato in enega (verjetno več) jebačev za zraven in bi z veseljem furala tako naprej.

Sicer pa tebi je bilo teh 7let zabavnih tak, da se ne sekiraj preveč. Lahko si vesel, da ni otrok vmes, preberi kako sosednjo temu tu.
wink-1.gif


Najdi drugo čimprej in boš to pozabil hitro.
 

Killerius

Pripravnik
11. jul 2010
149
14
18
V prvem postu pišeš, da koliko enih odrekanj je bilo potrebno zaradi nje, v zadnjem pa da je bilo življenje popolno -> ne gre to čist skupi.
Sej nekaj je že kompromisov(na obeh straneh, se mi zdi da si v tej zvezi ti večkrat ta kratko potegnil), ampak če je pa pretežko pa poiščeš kako s katero gre lažje. Pač po 7 letih si navezan, trajal bo da boš pozabu prasico, ampak nimaš kaj nisi ne prvi ne zadni. Pa drugič ne rabiš kolegov skenslat takoj ko dobiš babo.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Samo srečen bodi, da nista imela otrok, ker otrok potem najbolj trpi. Ti govorim iz lastnih izkušenj...

bodi srečen da je šla ker te ni vredna!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mitechx pravi:
Ni zaman bil petek 13. Obupan sem.

Z punco sva skupaj že 7 let. Star sem 25 let. Končno sva si našla stanovanje, si ga uredila, in se pred dvema tednoma preselila skupaj. Vse je bilo navidez popolno, razumela sva se krasno, seveda je bil včasih manjši prepir ampak brez tega ni zveze.

Vse dokler me ni prosila včeraj naj uredim internet na pcju. Ona je bila v službi... Jaz zriktam net, fb messenger se samdejno vpiše, in odpre popup kjer vidim grozo. VARA ME. Dobivala se je z nekim tipom. O podrobnostih nebi ker me je bolelo ko sem to prebral. Njej je delovalo to normalno. češ "dragi mi kuha večerjo". A res, ti to njemu?! Lani sem jo zalotil ko si je z enim dopisovala, ampak ni bilo tako... je bolj on silil v njo, in takrat se teden ali dva nisva več videla, ampak potem je prišla in rekla da ji je žal za vse, da se nikoli ne bo nič zgodilo,...

Nisem mogel verjeti svojim očem, moral sem prespat, in upal sem da je to najhujša nočna mora ki sem jo kdaj mel... v življenju sem se preveč stvarem odpovedal zaradi nje, še z kolegi sem se zadnje čase redko družil. Danes sem ji to rekel, da sem vse našel in vse zanika, češ da je to bil samo hec. Hec? Kaj da se z drugim dobivala na skrivaj, vse tiste besede ki sta si pisala, to je bil hec?

Ljubim jo bolj kot vse, večkrat sem jo presenetil z kakšnim darilcem (čokolado, rožico, ...). Vse mi pomeni. Potem pa to, šok. Ostal bom sam.

Ne razumem, ona se je veselila, da se seliva skupaj, na svoje, da nama bo sedaj lepo, še naraščaj je že omenjala, oba sva bila že pripravljena. Sedaj pa to. Kaj naj naredim?! Po tako dolgem obdobju, vse od mojega, njenega maturantskega, morja, miljone spominov. Vse lahko izbrišem, in sem spet na začetku. Sam bom ostal.

Nevem če lahko kaj takega oprostim in spet živim v strahu da se bo to ponovilo, in bo spet za hrbtom skrivala. Nevem če bi ji sploh še lahko zaupal.

Žal mi je vseh 7 let, toliko spominov, odrekanj zaradi nje, sam sem študiral v oddaljenem kraju pa nikoli nisem pomislil da bi jo varal, Vedno sem samo čakal petek ko bova čez vikend spet skupaj. Z njenimi se razumem, oni se z našimi, večkrat smo se ob nedeljah skupaj družili... Sedaj pa na enkrat praznina. Moje življenje bo prazno, ne želim se spomniti nobenega dogodka teh sedmih let ker bo vedno ona tam. Maturantski, faks, ... boli me.

Kaj naj naredim, obupan sem...
frown-1.gif

Sine, čimprej se babe losaj pa ti bo lažje.

Če je že zdaj mrha, kaj bo šele v primeru, ko bosta imela družino, ti v službi, ona pa na porodniški cel dan "sama". Bo sigurno potrebovala kakšno tolažbo.

Glede odebeljenega dela. S k... je nisi presenetil, zato pa išče drugod. V tebi vidi papučarja, ki ga lepo vodi kot ovčico in bo vedno ziher, za zabavo pa ji očitno nisi več ok.

Steraj jo, ni to nič takšnega.
priden.gif
 

mitechx

Zelenc'
14. dec 2013
10
0
1
Saj ne da bi jih skenslal, ampak manj smo se družili predvsem v zadnjem letu, morda pa sem se res preveč posvečal njej... Muči in boli me ker nevem kako se je to lahko zgodilo, pa če bi se že bi me naj pustila nevem kaj je mislila, da mi bo to celo življenje skrivala, pred mano pa delovala srečna ?! Skupaj sva že od srednje šole, toliko spominov in vsega, da mi to ne gre skupaj kako je lahko takšna, nikakor ne morem razumeti... Zgleda je v teh letih sploh nisem poznal, ker mi sedaj vse deluje kot da to ni ona... jo je nekaj obsedlo
frown-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.337
954
113
Titograd
Zdaj ti je hudo, verjamem. Dobesedno boli te vsaka celica....... glej, tudi to mine. Zdaj v "akutni" fazi se predvsem ne zapiraj vase in v stanovanje. Pojdi ven, športaj, pokliči prijatelje, druži se z njimi, razkriči se, daj iz sebe to kar se je zgodilo. Iz dneva v dan je poooočasi vedno bolje, pridejo pa vmes tudi krize..... ampak na splošno gledano gre počasi na bolje.

Zadevo končajta čimbolj na hitro, potem pa se izogibaj stikom ali srečanjem z njo, kolikor je le možno, skratka, naredi totalen ignore in jo izbriši iz svojega življejnja, tako boš najhitreje okreval. Če imaš hrbtenico, je to edina racionalna varianta.

Glej to iz perspektive da hvalabogu vsaj nista imela otrok. Stanovanje se proda in denar razdeli in je zadeva rešena, pri otrocih bi bilo bistveno težje. Boš že našel drugo enkrat. Tačas pa malo premelji to zvezo, kaj je blo kul in kaj ne, vrži jo dol iz prestola idealov, delaj na sebi, nauči se biti srečen sam s sabo in bo vedno lažje. Naj ti nebo žal niti dneva z njo, tudi to je izkušnja, ki te izpili in utrdi, če jo tako vzameš. Verjemi, sma šla z bivšo narazen po 11 letih in se sedaj, po nekaj mesecih, počutim odlično
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa daj nehaj jokcat no.
Čez čas se boš temu smejal in boš vesel, da si se je rešil.

Kot da si edini, ki je šel narazen.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Se strinjam, nobenih stikov, pijačk, kot da je ni.
Sem mel pred leti podobno, tudi po 11 letni zvezi.
Sedaj niti pozdravim več ne, čeprav še tu pa tam dobim kdaj kakšen sms. Niti ne odgovorim,ali pa napišem pomota.

Mine, najdeš drugo, polno jih je na trgu, mlad si in hitro bo pozabljeno.
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
to je čisto normalno pri ženskah. Baba se more do 25. leta skurbat pol jo je pa za met.
Ti si jo pa mel v teh letih 18-25(naslabša varianta), pa se potem vsaki babi zmeša, jebat ga tako je!
Drugače se ji bi pa pri 30ih.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Ne se obremenjevat in bodi srečen, še pravi čas si izvedel... Če bi minilo še kako leto ali dve, bi bilo lahko veliko veliko huje.

Povrhu se še mlad in pri 25 letih je še veliko časa za kaj novega, boljšega...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tam po 30. je za resno zvezo, ko babi že ura tiktaka za deco.
Pol maš rešeno, res pa je, da se pol moškim odpre :)
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Taka baba rabi enga zajebanga babjeka pa da vidi sama kako je to,....samo kaj hudič ko taka baba vedno enga pridnega zapečkarja dobi in pol on joka....fant lahko ti obljubi vse in še več in jo vzameš nazaj a čez leto dve se bo zgodba 100% ponovila, ona pač je taka s tem se moraš sprijaznit ali pa jo nagnat, druge ni. Če ji to spregledaš pol si copata in tudi v njenih očeh bot tako izpadel, če to zdaj narediš si to naredil za celo življenje.

Lej jaz sem iz Lj in kaj vse so počele babe iz Koroške, Štajerske, Primorske ki so tukaj študirale doma pa imele fante,...ma bolš da ti ne povem. Če sem sem ali tja srečal kako kolikor toliko zvesto je bilo to res izjemno redko,...onih ostalih pa ,....kolikor hočeš.