SUV za očeta

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
jaz imam zdaj vsega boga, če si uspel do konca kaj prebrati, preden odgovarjaš. Ima pa odnosno c5 air možnost pri feel opremi naročiti kot dodatno opremo samodejni preklop luči, v kombinaciji s par drugimi zadevami, med katerimi pa ni full led. te lahko pa kot drugo opcijo spet...

ti si kot Siol včasih - bi prodal ADSL, samo ne brez ISDN. Če nekdo ponuja avtomatiko samo v kombinaciji z led lampami, je to najbrž odločitev proizvajalca, ne edina tehnološko možna opcija.

pravim ti, da po ambientalni svetlobi ni nikakršne želje, zadeva je cenena do amena, popularna sedaj, ko so na voljo poceni kitajske ledice, prodati hočejo pa kot višji nivo... Od A do Ž vse znamke...

Za tehniko sem si pa vzela čas že pri testnem avtu, ki je imel pa res vse, da sem jo sprobala in potem tudi zaradi teg kupila par stvari, ki jih prej niti nisem imela namena. je pa očitno interval med tem kaj zmorem in kaj še zmorem večji kot pri komu drugemu. Če zaradi tega ne bi zmogla več halogenk, 5ih prestav pa sama lamp pržgati, mi bog pomagej, dasiravno se zdaj nikdar več s tem ne bavim.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Yaris ima dnevne led, kratke/dolge halogen pa deluje avtomatični preklop med kratko in dolgo in to celo zelo dobro, moram priznat. Pri mečki pa imamo vse led pa tudi deluje, tako da ja, led je zelo boljša svetloba od halogen pa tudi od xenona.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Jabe, vse našteto še nekako razumem, ne razumem pa, kot so te že "napadli", glede LED žarometov. Razlika je res ogromna. Da se razumemo, govorimo o LED glavnem žarometu in ne dnevnih ledicah? Kaj ste že nabavili? Pežoja?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
zdaj je c5 air. s skoraj vsem kar je v prospektu, razen masažnih zicov, grip controla, pa panorame (takle iz glave, zih je še kaka malenkost ostale brez kljukice).
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Zadnjič me je baba pelala ponoči, pa sem bil popolnoma slep, ko sem gledal ven prek svetlobe halogenk. Panika pa še dodatna, ker je baba že tako bolj slepa kot jaz. Neverjetno kako hitro se razvadiš in pozabiš kako zanič so take luči. To bi moralo bit dejansko nelegalno, ne pa da v avte tlačijo start & stop sranje pa ventilčke, ki merijo tlak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Jaz... dizel 130km avtomatik. kot rečeno prej, 180km bencinar je bil odsvetovan, 180km dizel predrag, ker kljub temu, da sem bojda tehnološki dinozaver se nekaterim stvarem nisem hotela odpovedati oziroma sem jih hotela imeti. bi ga pa načeloma lahko dala čipirat, pa bi bilo na koncu nekje 150km. ta močen dizel je šel čez budget, ki je bil zacementiran.

barva je tudi seveda. s tem da je bil moj bolj proti osnovni beli kot jaz. Moj izbira čez 2 ali 3 leta, kaj bo takrat zbral, pa ne vem.

drug teden menjava avte, pa grem za par dni nazaj na halogen pa ročni menjalnik, pa vse na roko. Mogoče bo v kontra smer zadeva bolj očitna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in hermann

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
"vidim razliko, ni pa taka, kot sem pričakovala glede na ves hype okoli tega."
Sej ni hype, hype si naredijo nekateri, ki nimajo in nevedo, razlika je, in opazna, in je bolje. Pika. In če imaš možnost to izbrat, osebno toplo priporočam. Govorimo za voznike ki so več na cesti. Če greš enkrat ne mesec na en obhod po vasi, je bolje peš hodit.

A to si pol dodal? Ne naredim ne vem kva kilometrov, čeprav so večinoma mestni in sem glede na njih več časa na cesti kot bi si mislil. Naredim jih cca 25k letno. Včasih sem jih res več, zdaj pa skrbim da je služba blizu, pa mi je cesta malo prihranjena.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Fotru bom dal zadnji dve strani tele teme za prebrat..domnevam, da se mu bo spipalo in bo se najprej vozil Volva.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
jabe, ja, ko boš šla nazaj boš videla, kako se razvadiš..pri moji je isto, enkrat na teden ali na 14 dni dobi "krepelco", ki to ni ,a vseeno razlika je taka, da vedno jamra kako smo se lahko prej sploh vozli...tako je to. Prav takšne C5 aircross je nagledan v širši familiji, po mojem si kar v redu izbrala.

25kkm na leto ni tako malo, je kar nadpovprečjem in je to kar dost ceste.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Ja, shine...

se en reminder:
Skupna sposobnost para ni konstanta. Je dovolj uspešen drugje, da mu ni treba se doma v vsako reč vtikati pa uveljavljati svoje, samo zato, da je ego potešen. Dec ima v piskru in tošlu toliko ali več, poleg tega pa še samozavest (in ne wannabe samozavesti v obliki arogance), da ga ne skrbi, če ima tudi baba dovolj oboje trojega za neodvisnost od njega. Dec je seksi za popizdit.
no, tko, da se na boste več spraševal po nepotrebnem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Seba81 in sad