SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
tisti škoda app je še vse kaj drugega kot samo aplikacija za parkiranje in se pogovarja z avtom prek vgrajenega gsm modula

dela pa seveda tako obupno, da ščasoma obupaš in se vse te povezljivosti raje rešiš
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
V 10 dneh 1000km. bi moral dizla nabavit : grin: joke

all in all zadovoljen. Bi bilo prevec za pisati zato raje negativno.

Lane assist me moti veckrat kakor mi je uporaben, verjetno nisem navajen. pa piano plastika na stebrickih pri vratih je tok obcutljiva za zjokat. Z mikrofibro sem sel cez 2x po pranju, pa se ze praske poznajo. :bonk:
Skoda app ne dela vedno ok. Danes sestopil s hriba na drugem koncu, 1km stran od parkinga. App mi ni hotel pokazati kje sem parkiral, ces da ga ne najde.
barva je huda, ampak pozna se ze ena kratka voznja po makadamo pa je svinjski, pa kapljice po pranju se tud hitro poznajo ce ne brises. Lak ne vem al je obcutljiv al sem dobil velik kamencek v havbo s kamiona, se je poznalo ze drugi dan. Jebiga.
Piano plastika je ne glede na vozilo občutljiva. To samo malo bolj grdo pogledaš pa je spraskano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in sajkek

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Pol pa dobro, da sem notri piano črno zamenjal za tisto bež srebrno. Sem ciljal bolj na prstne odtise, pa vidim, da bo tudi praskam koristilo.
Definitivno boljša izbira kot piano. Jaz bi iz svoje Corolle z veseljem ven pometal vso to piano plastiko pa menjal s čim drugim, če bi lahko.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
vse kar je svetleče lakirano je problem, jaz imam les pa je lakiran se na laku spet vse pozna, vsaka praska, ampka sicer precej manj vidno kot pri pianu.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Podjetje ki to dela te bo oluplo več kot je avto vredn. Nabavi epoxi in vlakna (r&g).
Daj nekaj stekla, da s tem vadiš na nekih kosih odpadnih. Ko dobiš grif pa vzameš pravi kos in karbon.
Maš tudi na yt par vodičev kako in kaj.
V bistvu je čisto preprosto, samo časovno traja se pa še, ker vsako rundo čakas 24h da se posuši.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
ko bo dobo grif bo avto še samo za prodajo (starost), potem pa kaj novega kupi.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Podjetje ki to dela te bo oluplo več kot je avto vredn. Nabavi epoxi in vlakna (r&g).
Daj nekaj stekla, da s tem vadiš na nekih kosih odpadnih. Ko dobiš grif pa vzameš pravi kos in karbon.
Maš tudi na yt par vodičev kako in kaj.
V bistvu je čisto preprosto, samo časovno traja se pa še, ker vsako rundo čakas 24h da se posuši.
Ti to resno? Kdo se bo pa s tem ukvarjal za en brezvezen avto? Da faq... meni na kraj pameti ne pride, da bi šel v kaj takega za eno... corollo.
Če bi si lastil pa kakšen spodoben avto / starodobnik / whatever ...bi pa dal nekomu narediti. Pač vržeš denar na mizo pa rečeš kako bi imel, pustiš avto tam pa ga prideš iskat par dni pozneje. Rešeno!
 

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
Kako se vam zdi novi Tucson? Za okrog 30k€ dobiš 4x4, samodejni menjalnik z opremo style. Je kdo pregledal teste samega 4x4 pogona?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Karbon stavit v avto, ki ga nima serijsko, je smeh.
Za piano black oblect v npr. sivo folijo (ali kako drugo, ki se sklada z ostalim v avtu) das 200 eur stručkotu in ne rabiš gledat tistih gnusnih prask, prstnih odtisov in praha v avtu. Meni bi bilo vredno.
Sem videl pa tudi ze kar nekaj DIY karbon in oblek v folijo, pa vse izgleda top iz 2m, ko pa pogledaš od blizu, je pa lool. Razen ene izjeme.
 

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
Style 1.6 s 180 konji in 7 stopenjsko avtomatiko je okrog 30.500 in seveda 4x4 pogonom. Če hočeš pa multimedijo ... in nekaj druge opreme pa res pride do 35 hitro.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Meni je grd. Pa dvomim da je samo toliko. Gledal sem prejšnji model (ki je meni res lep), pa je prišel z neko solidno opremo skoraj 40 jurjev.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
meni je v živo primerno pošminkan prav všečen

glede cen sem pa obrnil samo avto.net in tam za 30 jurjev najdeš samo oskubljeno 2 kolesno gnano žalost s fitnes napravo (aka ročnim pretikalom)


116 konjev krucefiks...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek