Suunto Traverse Alpha ali Sunto Ambit 3 Sport

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Kaj svetujete da vzamem, sem pohodnik in kolesar. Ne kje sem prebral, da ima Traverse lepše ohišje, steklo, Ambit pa boljši GPS in več različnih aktivnosti od Traverse.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Prosim! Glavno da si dojel. Človek sprašuje med dvema SUUNTOma, vidva mu ponujata Garmina. Zakaj ne raje Huawei GT watch in podoben šminka must have šrot?

Glede Traverse nimam pojma, imam pa A3 Saphire (max. model) in mi je pač lep, če je to pomembno za športno uro.

jesen če te zanima Spartan je v Hervisu -35%
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Prosim! Glavno da si dojel. Človek sprašuje med dvema SUUNTOma, vidva mu ponujata Garmina. Zakaj ne raje Huawei GT watch in podoben šminka must have šrot?

Glede Traverse nimam pojma, imam pa A3 Saphire (max. model) in mi je pač lep, če je to pomembno za športno uro.

jesen če te zanima Spartan je v Hervisu -35%

Vidva? Jaz vidim samo enega, ki je omenil Garmina! Če misliš pri tem tudi mene, ti pa priporočam da si nabaviš očala, oziroma narediš kaj drugega, da boš znal prebrati, oziroma razumeti, kar je napisano!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja, ja, vemo da imaš Suunta v želodcu in ko vprašaš "Ali mora bit ravno Suunto?" si lahko mislimo kam pes taco moli - ker kaj dosti izbire pa ni - kali?


Se ti globoko opravičujem, ker sem te povsem brez osnove ožigosal za Garmin-ljubca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Sem zelo zadovoljen s Suunto3 Ambit sport, mogoče zamerim, da sicer beleži dnevno število korakov, ki pa jih ne moreš dati v neko skupno evidenco v Movescoun, mogoče še prav aplikaciji Suunto ni slo jezika (mogoče še kdaj bo ?).