Panoramska vožnja z letalom za 2-3 osebe (Triglav, Bledao in podobno)

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Recimo, da s Cessno.
V glavnem, nekomu za 50 let* kupujem darilo za panoramski let z letalom (45-60 minut).

Kje je najbolj ugodno? Oziroma, ali kdo koga pozna? Ker cene gredo kar proti 250-300€ (odvisno od časa poleta), tako da ...
No, v vsakem primeru vzamem, ampak ker sem gorenjc, sprašujem, če gre tudi ceneje? :evil:



*aja, pa če lahko priporočate takega izvajalca, da bo zgornja oseba doživela tud 51 let in več ;)
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
ALC Lesce poglej, maš tam par ljudi, kateri bi to lahko omogočli.

VanZ mislim, da ma tut rating za Cessno, pa njega nafehtaš :)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Recimo, da s Cessno.
V glavnem, nekomu za 50 let* kupujem darilo za panoramski let z letalom (45-60 minut).

Kje je najbolj ugodno? Oziroma, ali kdo koga pozna? Ker cene gredo kar proti 250-300€ (odvisno od časa poleta), tako da ...
No, v vsakem primeru vzamem, ampak ker sem gorenjc, sprašujem, če gre tudi ceneje? :evil:



*aja, pa če lahko priporočate takega izvajalca, da bo zgornja oseba doživela tud 51 let in več ;)
Ti boš verjetno se poskusil zmenit, če bo kaj cenej, če vmes mal propeler ugasnejo, pa jadrajo do pristanka.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
A da bi ti nas prijatelje peljal s svojim jumbotom pa ne razmišljaš? Saj nisi Gorenca, reč da smo bradači saj take tudi voziš. Pa še bomb se ne boš bal :evil:
Z veseljem. Trenutno lahko s potniškim jumbotom poletiš z nami v Jeddo oz. Medino in opraviš romanje v Meko. Si za? :)
Ko bo moja amfibija v celoti zrihtana in registrirana, se bomo dobili in kaj odleteli.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Kaj pa helikopter?
Tega se dobis mogoce za 200 evrov, letalo pa dvomim
Bolje da mu kupis poceni karte za "rynair" ce bi rad letel.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Recimo, da s Cessno.
V glavnem, nekomu za 50 let* kupujem darilo za panoramski let z letalom (45-60 minut).

Kje je najbolj ugodno? Oziroma, ali kdo koga pozna? Ker cene gredo kar proti 250-300€ (odvisno od časa poleta), tako da ...
No, v vsakem primeru vzamem, ampak ker sem gorenjc, sprašujem, če gre tudi ceneje? :evil:



*aja, pa če lahko priporočate takega izvajalca, da bo zgornja oseba doživela tud 51 let in več ;)

ne obremenjuj se tolk s ceno, ker to ni glavni problem

namreč, nisi edini s tako idejo, vreme pa tud ni dostikrat idealno za te stvari, tko da v praksi ni tko enostavno, kot zgleda na prospektih
je treba kr mal čakat, da prideš na vrsto... je pa full kul in drugo kot lesce niti ne pride v poštev zarad razdalje

img.JPG
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Aviofun leti z Brnika.

sej najbrž greš lahko tud iz portoroža, samo če je poanta triglav pol glih ne vidim smisla v tem... ker poceni špas to glih ni

mr_
do bovca je tud treba prit in prov fajn, ko ti pol povejo, da ne bodo leteli zaradi vremena... :)

kukrkol, jest svetujem lesce, sploh ker se mi mal dozdeva, da je op skor moj sosed...