Supergi Nike

zagi

Pripravnik
20. dec 2010
56
29
18
Moja je za tamalga naročila superge Nike v tej spletni trgovini. Zdaj pa gleda tracking in so poslane iz Kitajske. Res so nekam poceni, ampak nikjer ne piše, da so fejk. Kaj naj pričakujem, je to nateg, niso original, obvestilo carine itd.???

Fejk stran. Iz Kitajske boš dobil prazno kuverto. Na denar kar pozabi, pač šola za drugič. Je pa bilo poceni, ne? :oops1:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Gre za znano prevarantsko trgovino, ki poceni prodaja ponaredke. Ne vem, kako jih toliko uspe najti to trgovino.

Poizkusi nekako preklicati plačilo, če imaš možnost.


Predlagam, da umakneš povezavo iz zgornjega sporočila, da še kdo drug ne nasede.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Moja je za tamalga naročila superge Nike v tej spletni trgovini. Zdaj pa gleda tracking in so poslane iz Kitajske. Res so nekam poceni, ampak nikjer ne piše, da so fejk. Kaj naj pričakujem, je to nateg, niso original, obvestilo carine itd.???

stran je iz malezije ocitno.

mal poglej prevode na strani... so precej sumljivi.

hitro preklici placilo na banki.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Moja je za tamalga naročila superge Nike v tej spletni trgovini. Zdaj pa gleda tracking in so poslane iz Kitajske. Res so nekam poceni, ampak nikjer ne piše, da so fejk. Kaj naj pričakujem, je to nateg, niso original, obvestilo carine itd.???
ti si prav magnet za težave.

Če štacuna nima plačilo in dostave po povzetju, je samo za obvoz. Mi je zadnjič dostavljač naročilo iz Best secret pustil v sosednji ulici. Še dobro, da smo v dobrih odnosih, drugače bi šlo nekaj stotic v donacijo.:bonk:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Kar dobra fejk stran. Je pa ociten fejk ce namenis 30sec preverjanju.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ti si prav magnet za težave.

Če štacuna nima plačilo in dostave po povzetju, je samo za obvoz. Mi je zadnjič dostavljač naročilo iz Best secret pustil v sosednji ulici. Še dobro, da smo v dobrih odnosih, drugače bi šlo nekaj stotic v donacijo.:bonk:
A pol je dober sosed placal odkupnino al kak ?

nisi ki vnaprej placal o_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Moja je za tamalga naročila superge Nike v tej spletni trgovini. Zdaj pa gleda tracking in so poslane iz Kitajske. Res so nekam poceni, ampak nikjer ne piše, da so fejk. Kaj naj pričakujem, je to nateg, niso original, obvestilo carine itd.???
ta je dobra: nikjer ne piše, da so fejk.
A resno? kak so lahko taki lumpi, da nena pošteno napišejo da so copati fejk. si morš mislit.
pa taka lepa stran, najkinslovenia pa še pikacom je na koncu.

očitno še obstaja naiven folk, nimaš kej....
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Ne ne bom. Redko iz tujine naročam, če se le da iz slo. Včasih, redko pa tudi iz tujine. No zdej najbrž ne bom več, grem v štacuno, probam, če mi paše kupim, drugače ne. Sploh se mi ne ukvarja več z vračili, premajhnimi, napačnimi artikli....
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Bestsecret je čisto legit trgovina. To, da naročilo dostavnik pusti pri sosedu je problem dostavne službe in ne trgovcev. In če stvari ne dobiš, daš reklamacijo in se potem dalje ureja.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Moje osnovno pravilo je, da pogledam poštni naslov (ulica, kraj, država) trgovine. Potem pogledam, če je v kontaktih telefon in email - samo obrazec ni dovolj. Potem pogledam še, katero podjetje je napisano v splošnih pogojih poslovanja.

Ta trgovina nima ničesar od tega, torej takoj veš, da je nateg.

Če zgornje obstaja, ponavadi pogledam še starost domene in kje so strežniki.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Bestsecret je čisto legit trgovina. To, da naročilo dostavnik pusti pri sosedu je problem dostavne službe in ne trgovcev. In če stvari ne dobiš, daš reklamacijo in se potem dalje ureja.
Vem da je čisto ok zadeva, samo sem ugotovil, da grem raje v štacuno, se ognem kup problemov.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
hehe, prejle iscem cevlje za tamalga, in se pojavi stran "znamka-Slovenija.com"... in itak cist pocen cevlji... podrsam do podna in vidim isti meni kot Car... haha... mene pa ne boste!

zanimivo je tud, da je to 2. rezultat na googlu... a oni nic ne preverjajo? a se da to kje prijavit?

ceprav najprej pise znamka-slovenija.com, potem na strani pa znamkaljubljana.com
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Ne ne bom. Redko iz tujine naročam, če se le da iz slo. Včasih, redko pa tudi iz tujine. No zdej najbrž ne bom več, grem v štacuno, probam, če mi paše kupim, drugače ne. Sploh se mi ne ukvarja več z vračili, premajhnimi, napačnimi artikli....

Kot da v naši trgovini pa dobiš pravo robo?

Plačaš jo že, kaj si dejansko dobil pa...