Supercars supertest!

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
http://www.nagtroc.org/forums/index.php?showtopic=22031

uživajte v branju
evil.gif


https://www.youtube.com/watch?v=hjwJl4t-DF8

http://www.roadandtrack.com/article.asp?section_id=31&article_id=6594
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Če bi mu 70k€ še za kak avto, ga bi brez pomisleka (razen za barvo) naročil..
zmaga.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz bi pa 911 kupil. Itak nemores izkoristiti tega kar taka vozila ponujajo, zato bi vzel lepsega lai udobnejsega (zame 911).

Da bi pa kupoval nissana zato da bi sosedu razlagal da ima 0.5 sekunde boljsi cas na doloceni progi mi na misel ne pade.

LP
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Škoda da je zvok tako zanič in da avto zgleda kot kakšen slabo tunani hyundai coupe!
evil.gif


Zame je "supercar itak Enzo, Veyron in podobni, ne pa takle porižani mlinček. Prejšnji je bil vsaj lep.

P.S.: da en bo pomote:vozim japonca!
wink-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
bonk.gif


V GTRu je ravno to point, da lahko štartaš pod 4s do 100 na vsaki podlagi in voziš abnormalno hitro, tudi po običnih tudi razritih cestah.

Razlike, ko se gre izven proge se sam množijo v prid Nissana....recimo Porsche CGT je pravi jajc, kar se tega tiče in ga vsak SLR poje, ker ga lahko hitro pelje vsak deda.

Men so tudi porši všeč, sam mi je Nissanček tak biser tehnike da.....
zmaga.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
To JE supercar, kar pa ti naštevaš so pa Hypercarsi....
bonk.gif


Veyron in Nissan nista v istem rangu...Veyron je za pokazat pa doma v garaži s tepihom imet, Nisanček je pa za vozit.
grims-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Vem kaj mislis, se strinjam. Pravim pa da itak nihce nima jajc (vsaj jaz) tako peljati po navadni cesti zato bi raje vzel tistega ki je lepsi ali udobnejsi, ker tudi tega (ceprav je recimo slabsi) nebi nikoli izkoristil do konca. In ce pogledamo danasnje omejitve in kazni na cestah, ce ne mislis vsak teden peljati na dirkaliscu (ki ga pri nas spoloh ni
bonk.gif
) je res brezveze toliko na performanse gledat.

LP
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Če je temu tako je dovolj že povsem običajna 911 carrera.

Že boxter za 15 jurjev poskrbi za favšne sosede, kdor pač to pri njih "išče"
rolleyes-1.gif


Sicer bi pa sam tut raje vzel porša. Pri teh konjih lahko res kupuješ z očesom, saj jih malokdo
zna prav osedlat in pognat v dir. To kaj je nad 400hp, več ni važno kako hudo hitro je, definitivno
si med hitrejšimi v mestu. (komur pač to igra vlogo, 80% lastnikov takih avtov jih itak neznajo peljat
niti za sekundo na robu zmožnosti)

Črnega seveda.
grims-1.gif
Vsekakor se pa tu spet preplača znamka, recimo da je za 50-60k
dražji od M3...

2008-gt2-porsche-997-turbo.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sam še neki...ne pol sploh pisat v udobju, ker tudi pri poršu to lahko črtaš.

Sicer pa...sodobnega porša ne poznam, nisem zdu notr, ampak Jaguar XKR mi je pa zbil veselje do takih avtomobilov za xyz let. Da sedem notr in mam A stebriček skoraj na nosu pri mojih 182cm....gadno.
uf-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
ksz...

Če bi za F430 rekel da ga kupiš z očesom bi še razumel. Za sodobnega VW keferja pa res ne.

Godzilla look ki ga ima Skyline je unikaten in strupen.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Mislim, da testi in reviewi povedo vse. Ampak ce GTR prehiti BMWja je ta se vedno hitrejsi in to je tudi resnica
smile-1.gif


Jaz bi brez pomisleka izbral GTR-a. Nice
Ce so performancno vsi cistu blizu, potem izgled govori Nissanu v prid. Stvar okusa.
 
Nazadnje urejeno:

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Jst nikol nebi kupil M3 pred Nissanom GTR!!!

Je Nissan toliko unikatnejši in boljši, stavim da tudi kvalitetnejši, ker je Nissan v ta avto za ta denar vložil mnogo več razvoj in truda! M3 pa leži na lovorikah in to je problem! Stara E36 M3 je bila dokaz napredka napram E30! Pol k je pa pršla E46 ni bilo bistvenega napredka, kvečjem nazadovanje v kvaliteti, pa tut E36 je bil sredi 90-ih nekaj posebnega in tudi je spadal med močnejše v ligi športnih avtov, vse ostalo kasneje je pa bolj na repu proti konkurenci!

Porsche v vsakem primeru pred Corvette ali BMW, pa tut Nissan nekak ni isto! Sam je odvisn kateri model, za 911 GT2 ni konkurence (mogoče od Corvette nova ZR1, al pa ko bo GTR V-spec...) medtem ko Turbo in GT3 pa je spet odvisno kakšen voznik si!


Zato je najbolje naresti korak k idealni znamki kjer je izbira popolna in vse na vrhuncu... Mercedes-Benz!!!

LP
 
Nazadnje uredil moderator:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
zakaj ste mu omejil poste?

on je pa ja neki najbol zanimivga na alterju.
smile-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
bravo Antonioo.....

omejil so me ker se jim to pač zdi hudo, pač isti filing kokr če vozš Mercedesa pa se počutiš kot kral, no oni se počutjo ful pomembne ko mi omejijo poste ali pa me za 14 dni pošljejo na počitnice

bedaki.press
 
Nazadnje uredil moderator:

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:

Zato je najbolje naresti korak k idealni znamki kjer je izbira popolna in vse na vrhuncu... Mercedes-Benz!!!

LP

Do kle vse lepo utemeljeno, potem pa zasereš motko na koncu.

Dej se zadrži, pa tudi, če bi imel teoretično prav.

Pa da ne bo pomote, nima čisto nič proti tebi.
wink-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator: