Summit motors nategatorji

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Itak da...
Osebno ne zbiram ponudb za nov avto po celi Sloveniji in se potem peljem nekam na Goričko zato, ker je imel prodajalec za 50EUR boljšo ceno kot pa v LJ...ni računice...
Zase vem, da bom dobil najboljšo (ali skoraj najboljšo) ceno, poleg tega se ne grem metati v zobe zaradi 50 ali 100EUR. Se takoj potem pozna pri poprodajnih uslugah...
cheer.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
in kaj so poprodajne usluge?

je pa res, da en izmed tistih, ki jih poznam in ima salon, ima renoja. tko da če servisi nosijo, njemu ni panike.

in če dobiš najboljše, zakaj bi fehtal in spraševal okoli. mnogi smo, ki ne dobimo najboljše, zato sprašujemo. ali res misliš, da dobimo najboljše, pa si damo dela s spraševanjem.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Včasih se kdo pelje za par evrov na drug konec naše države in potem od lokalnega dilerja pričakuje vse usluge, ki jih sicer nudi svojim strankam.

Potem pa stranka v jok in na drevo.
aplauz.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
o plačilu are je dobil le blagajniški prejemek.
v bistvu je trmast in ne želi odstopit od nakupa, ker se je pač zapičil v ta avto, plus tega hoče žena met točno takšnega (ni šans, da bi kaj drugega kot S max). če vzame aro nazaj in gre drugam po enak model, ga bo spet čakal.
dobil je toliko popusta, ker sta oba z ženo novinarja in so kao vsakemu dali po 6%, zdaj pa hočejo dat samo 6% vsega skupaj.
saj post ni bil namenjen temu, da bi kaj rešili (sta pač oba preveč trmasta), bil je pač v opozorilo, da pazite, ko se kaj dogovarjate za nakup, še posebej pri summit motorsu.

NA Summitu dobiš ponudbo na A4 formatu natisnjeno. Tudi pogodbo. Če ne, pol ne vem kaj se grejo, ampak včasih je bilo tako.

Če pa tvoj kolega pozna koga višje, pa naj opravi z njim, Summit tu nima veze. Ne bi se brezveze zajebavali. Lahko je kdo zajebal, obljubil, pa potem tega ni spravil skozi pri nadrejenih (12% je zih moral vedeti vsaj vodja prodaje).
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Sej pravim, eni kupujete popuste, drugi kupujejo avtomobile.

LOL
bonk.gif


Avtomobile kot VW grupa? Lepi so, kvalitetni vedno manj, dragi pa vedno bolj.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
samo KSZ
Kako pa je z drugimi "ponudniki" S-maxa v Slo? Gledal na avtonetu, nekateri obljubljajo avto v prihodu ali celo na zalogi.
Moja lanska zgodba z S maxom je pa kar se čakalnih dob tiče identična kot tukaj opisuje prvi post. Na koncu sem mislil, da bom bolje zvozil pri Finexu v Celju. Nato pa od vseg skupaj ( polno obljub in nikoli vozila ) padlo v vodo.
Zdaj iščem nekaj drugega namesto forda.In ko zdaj vidim ta novo TV reklamo za forda focusa si mislim da bi lahko dopisali, da se ga tezje dobi kot labota, hehehehe.

lp
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Sej pravim, eni kupujete popuste, drugi kupujejo avtomobile.

LOL
bonk.gif


Avtomobile kot VW grupa? Lepi so, kvalitetni vedno manj, dragi pa vedno bolj.

Kaj lol? Tako je! Obstajajo ljudje, ki gledajo samo koliko % popusta dobijo in sploh ni važno katera znamka, kater avto.

To so za mene tepci.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik dotore pravi:
samo KSZ
Kako pa je z drugimi "ponudniki" S-maxa v Slo? Gledal na avtonetu, nekateri obljubljajo avto v prihodu ali celo na zalogi.
Moja lanska zgodba z S maxom je pa kar se čakalnih dob tiče identična kot tukaj opisuje prvi post. Na koncu sem mislil, da bom bolje zvozil pri Finexu v Celju. Nato pa od vseg skupaj ( polno obljub in nikoli vozila ) padlo v vodo.
Zdaj iščem nekaj drugega namesto forda.In ko zdaj vidim ta novo TV reklamo za forda focusa si mislim da bi lahko dopisali, da se ga tezje dobi kot labota, hehehehe.

lp

Jah tanovi Fordi so trenutno vroče žemljice... tut Mondeota se čaka mislim da več ko pol leta? Slovenija ni prioriteten trg za Koelnčane, poleg tega pa gre vse preko Mađarske, kjer so vsaj kolikor jaz pomnim, bili popolnoma nesposobni. Vsi na Summitu (uvoznik) bi raje delali direktno z nemci. Drugač pa ne vem, a se ne morejo zmenit bolje al kaj... Ker dvomim da bi naročali premajhne količine...
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.473
365
83
"slovenski sindrom"

Za slovence je nakup avta v precejšnjem odstotku projekt, ki ga kompliciramo kar se le da. Tisto kar je na zalogi nikakor ne velja pa četudi bo NAŠ avto imel samo en dokaj nepomemben dodatek več ali manj. Spisek dodatme opreme mora bit vsaj na 5-ih A4 straneh. S čim se bo pa folk hvalil!
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Tudi jaz razmišljam o S-maxa. Trenutno ga ni problem dobiti, če le nimaš posebnih želj. Eden jih ima toliko na zalogi, da ti že v osnovi ponuja popust. Da ne bom delal reklame, si ga poišči na avto.net-u.
Jaz sem še sicer malo v dvomih kaj bi vzel, ker pri recimu C4 grand picassu dobiš za isti denar veliko več opreme (sedaj ko je 3800€ popusta). Mogoče še kakšen vaš predlog S-max ali C4 gp?
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
ne vem sicer, kaj ti gledaš pri avtih, vendar je S-Max en razred višje kot C4. Ford ima v tistem razredu C-Max ampak nima pa ene večje verzije C-Max s 7 zici, prvi ki to ima pri Fordu je S-Max.
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Samo koliko sem na hitro primerjal, ni neke velike razlike v not. prostoru med s-maxom in C4 grand picassojem. S-max je nižji in daljši, C4 GP pa višji in krajši. Bom pa dal v vsakem primeru predelat v tovorno vozilu (da si lahko kot s.p. obračunam DDV). Se mi pa za samo predelavo zdi bolj primeren s-max.
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Smax ja

Notranje dimenzije


Spredaj (mm) 5 vrat
Višina nad sedežem 1017
Vzdolžnica sedeža 1088
Notranja širina 1531
Druga vrsta (mm)
Višina nad sedežem 967
Vzdolžnica sedeža 991
Notranja širina 1535
Tretja vrsta (mm)
Višina nad sedežem 943
Vzdolžnica sedeža 725
Notranja širina 1386

Smax notranjost
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Trgovci povprečno zaslužijo 500-600€ na avto, skoraj vse avte pa morajo oni kupitit, informacija iz avtohiše.

hysterical-1.gif


Nekateri ste naivni ali preprosto bustasti. Passat 2.0 TDI Highline oprema ima marže reci piši cca. 7.000€, videl nabavno ceno avtohiše, ni potrebno me prepričevati v nasprotno, še vedno zaupam svojim očem.
wink-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Tale je pa bosa. Pa tudi če drži moraš prištet davek + stroške, da prideš do % zaslužka.