Strošek prevoza do Grčije (Lefkas)

luka51

Guru
16. avg 2007
8.742
1.087
113
če imaš srečo še dodaj 7 ur do Ancone in čakanje 3 urce, da na trajekt prideš.
Če bi blo iz Benetk ali Trsta 100% da trajekt gre ni panike. Tak pa to kaj dela Minoan zadnja 3 leta pa jaz velik sovražnik dolgih voženj niti ne razmislim več o trajektu.

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
95
8
8
Sem ravnokar prišel, potovanje brez problemov, razen ko prides na Bolgarsko mejo je malo dlje zacakat, ker moras izpolnit obrazce o koroni, vreme super... Drzimo se higiene in mislm, da nam bo uspelo.

• Všeč mi je
Reactions: 8888

irwin

Fizikalc
13. mar 2008
329
36
28
Sem ravnokar prišel, potovanje brez problemov, razen ko prides na Bolgarsko mejo je malo dlje zacakat, ker moras izpolnit obrazce o koroni, vreme super... Drzimo se higiene in mislm, da nam bo uspelo.
Lahko kaj vec? Kdaj krenil iz Slo, morebitne vmesne prenocitve. Cist sam casovnica. Hvala.

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
767
26
28
Snajper bravo! Zanima pa me, ali moraš imeti rezervirano točno lokacijo in vedeti kam greš, ali to ni potrebno.

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
95
8
8
Kje naj zacnem...iz Ljubljane startal ob 5 30, v Bolgarijo prisel z 1uro zamude(zaradi srbsko bolgarske meje) ob 19.00 v Bolgarskem času (1h naprej od nase). Presplali v bližini Melnika(odlicna hrana). Zjutraj ob 8 startali iz Melnika, na meji z Grcijo skoraj nobenega samo tovornjaki. Prisli v kamp z zamudo in shopingi ob 13 30 v tahalata kamp, kjer sem rezerviral že Januarja, ker kasneje je ze vse rezervirano. Šotor na plazi, hladilnik, klima, vzmetnice..Turistov je nekaj Nemci, Bulgari, Grki, Srbi in en Slovenec. Zelo lepo, peščena plaža, nobeden ni zahteval kam gremo.. ko smo se ustavljali na počivališčih smo se drzali zdravstvenih priporocil. Dva lidla na poti, uglavnem super smo.. aja pri sosedih ze kašljajo.
P.s. sem bil v dvomih( moja ni bila nič), da bi šel, ampak sem zaenkrat vesel. Se mi zdi, da ko sem bral te domače novice sem bil samo potrt o vsem tem, kar se dogaja. Zdej jih ne berem več (toliko). U glavnm maska, razkuzilo 2 m in pa rakija.
IMG_20200628_173713_2.jpg

Valhalla

Majstr
17. dec 2007
2.842
160
63
Uživajte, fouš, mi jo bomo danes popihali iz Hrvaške domov, da ne pademo pod karanteno. Srečno.

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
95
8
8
Brez veze, v karanteno neboste šli, ker bo na rumeni listi.. če bo.. sam stran od gneče pa je.