Stanovanje za skrivna srečanja

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, bi jaz tudi tako rekel ... takole počasi prideš k pameti. Danes mi prav paše, če ona opleta tam gori, namesto da bi jaz švical tam gor. :cheer:
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Nekam znan se mi zdi tale janezalfa:fredi:
Pusi ja, ker se ne upa komentirat pod prejšnim nickom.
Kar se pa tiče kurbarije pa, sama fovšarija, marsikdo bi samo ne more, ne dobi ali si ne upa.
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Nič novega, dragi moji pobi (ups, mogoče je vmes tudi kaka dečkica), vse kar ste napisali nima nobene zveze s temeljnim vprašanjem in to je ali bi delili stroške najema stanovanja. Kako je mogoče, da na tako enostavno vprašanje pride toliko nemogočih odgovorov. Mogoče ste zgrešili temo. Morda bi moral odpret nov post recimo na temo ali je varanje (karkoli si že pod tem predstavljate) del velikega božjega načrta ali ne. To, da smo ljudje zvesti samo eni ženskici celo življenje je nenaravna deviacija, ki je narava ni imela v mislih...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Sam se odloči, na začetku si obljubil, da ne boš odgovarjal moralizatorjem in na vprašanja , ki nimajo veze z najemom, ampak od takrat naprej ne delaš drugega kot napihuješ jajčka in se prepiraš s tistimi, ki te imajo za bednika.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
men se bolj zdi, da bi tip pobiral najemnino po urah. Pa kamere so vštete v ceno??
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Res je jello, moji komentarji so nepotrebni, se opravičujem in bom komentiral samo še, ko bo post zglajzal preveč iz začrtane smeri, ali ko bo postavljeno kako konkretno vprašanje...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Janez , nisi napisal, če je stanovanje polno al mora potencialni delilec stroškov partnerico /partnerja sam pripeljati :evil:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Nič novega, dragi moji pobi (ups, mogoče je vmes tudi kaka dečkica), vse kar ste napisali nima nobene zveze s temeljnim vprašanjem in to je ali bi delili stroške najema stanovanja. Kako je mogoče, da na tako enostavno vprašanje pride toliko nemogočih odgovorov. Mogoče ste zgrešili temo. Morda bi moral odpret nov post recimo na temo ali je varanje (karkoli si že pod tem predstavljate) del velikega božjega načrta ali ne. To, da smo ljudje zvesti samo eni ženskici celo življenje je nenaravna deviacija, ki je narava ni imela v mislih...

ubistvu je deviacija človeška življenjska doba. narava je imela v mislih rojevanje od 15, 18 do 25 let, pri 35 gotova smrt, redki 40.
potem je človek izmislil servisiranje, menjanje delov in na koncu viagro..da pri 90.tih lahko še kaj doživi.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kako tragično? Pravi, da ima veliko srce in dovolj ljubezni za ženo in za ljubico, potem verjetno nima nič proti, da si tudi žena vzame malo več ljubezni, kot ji jo da on...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Res je jello, moji komentarji so nepotrebni, se opravičujem in bom komentiral samo še, ko bo post zglajzal preveč iz začrtane smeri, ali ko bo postavljeno kako konkretno vprašanje...
Ajd pober se že, bdv me sploh ne bi motilo to kar bi "rad" počel moti me predvsem, ker si pusi, kot drugo nisi mož beseda, ostalo nima smisla govorit, vsak normalen ve, da je to samo tvoja skrita želja in pa prcanje uporabnikov v glavo. Nekateri pa na žalost nasedajo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Ideja je popolnoma normalna a tezko na dolgi ok uresnićljiva.Znano dejstvo je,d abi moški do 2x na dan ženska pa ima 1x na teden dovolj. Kje potem kompenzirati?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Očitno se nisi slišal za žile.
Sicer pa bi od Gorenjca pričakoval vprašanje kje dobiti deklico s stanovanjem ne pa stanovanje za shreranje. Kot Gorenjcu predlagam, da stanovanje najame, in ga potem oddaja za dnevni počitek. Bo še + imel na občutek mesca
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Malo sem preletel, sploh nisem bral teh napisanih bedastoč, človek tukaj odpre temo in vas prosi za nasvet, vi mu pa tukaj moralizirate in pametujete? Saj pa ni naslov teme: "Ali je prav kaj delam, dajte mi prosim svetovati?" Daj mu svetovat če seveda imate kakšen nasvet!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5