Stanovanje za skrivna srečanja

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ma si gledal kakše filem v kratkrm in ti je sele danes kapnilo.
Pa ja da se ne spomiš, kako se je končal?
Da te spomnim, enmu se je srgal od lobosumja n je eno frderbal in to naprtil drugim.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Žalostno.. TO pomeni da ne spoštuješ svoje žene ki si z njo poročen. Če rabiš drugo.. Sam sebi lažeš ko rabiš drugo.. Upam da trenutna nikoli ne zve za tvojo neumnost..

Ne rabiš bit izvedenec ali zavistnež da vidiš da si človek ki ne spoštuje svoje žene itn.. Si navadna Baraba.. in nič drugega..
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eh, to je pa že Šifrer izumil. "Lepa dekleta ljubijo barabe".
Po moje ni ravno izumil, mu je verjetno star foter na kolenih razložil, za pečjo. Vi ki vam bolj greznice dišijo, pa takih življenjskih navodil žal niste dobili. Morda bi bilo, da bi se temu zahvalili svojim starim fotrom. Čeprav so fotri tisti, ki morajo organizirati resen moški pogovor. Med očetom in sinom.
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Ja res, v tvojem popolnem setu Deky obstajajo sam puritanci kot si ti in zavistneži in moralisti ter oni drugi, barabe, med katere spadam tudi jaz. Mam srečo, da se me takele nalepke ne primejo. Pojdi med misice, pa popravi ta svet tako, kot nam cerkev predstavlja, da bi moral svet zgledat. Ne glej kaj delam, poslušaj kaj govorim...
Sicer pa, vsi ki ne razumete, preberite moj prvi post, tu ne debatiramo o moralni dilemi imeti ali ne imeti, ampak o praktičnem problemu kako zmanjšati stroške zabave.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Ah no, moralisti. Janez pač hoče zmanjšati stroške, torej mu pomagajte, ali se vzdržite neumnih komentarjev. Jaz sem predaleč, zato me ne zanima, zaenkrat. :)

Če je žena zadovoljna/zadovoljena in imaš velik potencial zakaj ne ... samo enkrat se živi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... kar ti paše!

Sicer sem pa opazil tudi tvojo opazko. In toliko o tvoji primitivnosti: šestnajstletnik v desetletnico, ali desetletnica v šestnajstletnika! Matematika - ti gre? Pa tudi pamet - ti gre?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Ja res, v tvojem popolnem setu Deky obstajajo sam puritanci kot si ti in zavistneži in moralisti ter oni drugi, barabe, med katere spadam tudi jaz. Mam srečo, da se me takele nalepke ne primejo. Pojdi med misice, pa popravi ta svet tako, kot nam cerkev predstavlja, da bi moral svet zgledat. Ne glej kaj delam, poslušaj kaj govorim...
Sicer pa, vsi ki ne razumete, preberite moj prvi post, tu ne debatiramo o moralni dilemi imeti ali ne imeti, ampak o praktičnem problemu kako zmanjšati stroške zabave.

To pomeni da svoje žene ne spoštuješ če razmišljaš o drugi in kako bi zmajšal znesek za svoj kurbraj itn...Bolano:bonk::bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Če bi bil pol tak đek kot se tukaj šopiri zadeve nebi peljal za ženinim hrbtom. Tako pa...samo še en pusi ki ne zna z ženskami, manjko pa kompenzira s kurbanjem in kurčenjem po forumu.
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Le tako naprej, všeč mi je da se tkole razburjate, ponudba in povabilo še stojita. Zaenkrat trije odgovori, kar ni slabo za slabo polovico dne. Lahko si mislite kar hočete in se repenčite do nezavesti in še dlje, stresate gnev in gnojnico okoli, nič se me ne more dotakniti. Če bi revčki, ki imate največ za povedat, kdaj okusili svobodo misli, bi se vam ustavil dih in bi na mestu umrli. To kar počnem je samo med mano in mojima ženskama ter vsemogočnim, samo ti trije imajo pravico soditi, ne vi revčki nepotešeni.