Stanovanje za skrivna srečanja

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
No, bistvena razlika je med iskanjem nasveta in iskanjem pozornosti/napihovanjem jajčk. Zakaj je šlo v tem primeru presodi sam, saj ni tako težko.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
mogoče bi še eno deklino probal najt, pa delijo stroške na 3some. win win.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Kako je napisal vprašanje, takšni so odgovori!!!
Nasvet?? Nej da podatke od njegove žene in ni hudič, da se ne bi našel kakšen alteraš, da bi tisti čas njegovo ženo odpelu na svoje stroške v hotel, da bi lahko sam bil tisti čas z ljubico v svoji spalnici. :evil:
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Kako je napisal vprašanje, takšni so odgovori!!!
Nasvet?? Nej da podatke od njegove žene in ni hudič, da se ne bi našel kakšen alteraš, da bi tisti čas njegovo ženo odpelu na svoje stroške v hotel, da bi lahko sam bil tisti čas z ljubico v svoji spalnici. :evil:

Če si hodil v osnovno šolo(vsaj nekaj razredov) in znaš pisati, še ne pomeni, da si pismen...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Očitno se nisi slišal za žile.
Sicer pa bi od Gorenjca pričakoval vprašanje kje dobiti deklico s stanovanjem ne pa stanovanje za shreranje. Kot Gorenjcu predlagam, da stanovanje najame, in ga potem oddaja za dnevni počitek. Bo še + imel na občutek mesca

Pa sej to je naredu! :rolleyes: Dejc ima stanovanje in polna jajca, sprašuje pač, če bi kdo prišel zraven v španovijo. Jest bi šel, ... če me moja ne dobi, pa če mi gorenjc obljubi, da bo vsakič ko bom prišel na souporabo, bajta zderatizirana. Ker picajzeljnov pa res ne bi rad redil ... sploh pa ne frentnih. Men se to grauža.

Torej še enkrat vprašanje za našega gorenca: če je zadeva redno pucana, pa če ima morda zraven tudi kako vročo punco, najbolj blond pa da ne govori preveč, je tista nitka med ušesi čisto dovolj.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Če si hodil v osnovno šolo(vsaj nekaj razredov) in znaš pisati, še ne pomeni, da si pismen...
itaq. Sam kaj si hotu povedat pa ne vem. Aja... da sem ti na žul stopil
sej teb če je ena dala, se še ne rabiš hvalit, kolk si dober, da rabiš posebno stanovanje.... ( ljubice so drage)
PS- Si reku, da se boš samo na dobre nasvete oglašu. Torej je moj dober. Sej sm vedu...
 

janezalfa

Zelenc'
20. mar 2018
27
7
3
Kot sem že napisal, vse odgovore dobite na privatnih sporočilih. In seveda je tole lahko provokacija, vendar je ravno toliko možnosti tudi da je resnična stvar, ane... Tisti, ki ima interes bo že izvedel, za ostale pa, škoda časa, ki ga zapravite tu.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa dej človek, povej! Ne se nosit kot ena taka pićka, ki bi, potem pa rit stisne. Jaz sem ti potencialni.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
da ne bo potem od teh, ki imajo kaj, pa nimajo kje več takšnih, ki tud nimajo kaj.... :valjamse::evil:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.344
5.857
113
pri taščici
najbrž je dobil kar nekaj ZS, dvomim, da se jih bo veliko izpostavljalo s pravim nickom, pod katerim ga pozna cel kup folka osebno
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tole je klinc od vsega skupaj. Jaz sem se mu tule javno ponudil, pa nič.
Se mi zdi, da je tale naš Alfajanez eden od tistih, ki bi ... pa ne more, ampak še vedno bi. :bonk:
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
ksz...fantje, kaj vam ni jasno.... on hoče denar, da bo lahko tudi ljubico preživljal.... pa dajte se že odzvat, ko vas že tako milo prosi.
Ti pa AlfaJanez... najdi si ljubico, ki ne bo tako zahtevna, da hoče lastno stanovanje,...saj tudi takšne obstajajo, menda...
:p:p