Stand-Out neopren

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
glede na videno na strani jaz tega nebi kupoval.
Oziroma ne vidim neke prednosti v 1.5mm neoprenski obleki. Ko bo mrzlo te bo zeblo, ko pa ni mrzlo je pa ne rabiš.
Te si raje nekaj 3mm kupiš, da ti je dejansko toplo. Brez problema od maja do septembra (če nisi dosti v vodi). Jaz sem včasih vozil 1.5mm kratko majco in sem crkoval poleti. Za pozno jesen in zgodnjo pomlad (pa kaki topl zimski dan) pa 5mm (spet če nisi v vodi) (RRD grado ali kaj pdobnega) Ne kuouj pa navadnega neoprena. Se splača dat malo več in vzameš te nove mehke elastične varjante. Dosti bolj udobno.
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
glede na videno na strani jaz tega nebi kupoval.
Oziroma ne vidim neke prednosti v 1.5mm neoprenski obleki. Ko bo mrzlo te bo zeblo, ko pa ni mrzlo je pa ne rabiš.
Te si raje nekaj 3mm kupiš, da ti je dejansko toplo. Brez problema od maja do septembra (če nisi dosti v vodi). Jaz sem včasih vozil 1.5mm kratko majco in sem crkoval poleti. Za pozno jesen in zgodnjo pomlad (pa kaki topl zimski dan) pa 5mm (spet če nisi v vodi) (RRD grado ali kaj pdobnega) Ne kuouj pa navadnega neoprena. Se splača dat malo več in vzameš te nove mehke elastične varjante. Dosti bolj udobno.
Trenutno nimam nič...bi si pa nabavil nekaj da bi sezono začel prej...v vodi praktično nisem razen po svoji želji...
Luka51, hvala za mnenjw...Še kako mnenje kje?
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Neopren in sup je NoGo...... A bi šel tečt v neoprenu?
Oblečeš se kot za tek, dodaš ene gumijaste čevlje in nekam na desko še veslasko vetrovko like in če že ruknes v vodo.... Splezas nazaj na desko, ozames cunje, se zaviješ v vetrove da te ne napuha in spizdis nazaj na obalo.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Amm, Stand Out in njihov Airpren je fajn stvar, imam njihove dvoslojne hlace se iz prejšnje verzije kjer imaš spodnji sloj iz tega 1.5 mm Airprena in potem se zunanji sloj iz takega plastičnega materiali, ki je vodo in vetr neprepusten. Kot bi imel preko pajkic se ene board shortse oblečene. Zgoraj pa Quick Dry majico in vetrovko po potrebi. Zadeva špila, so pa hlače od 15 stopinj dalje že vroče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damjanko