Štajerci in "humor"

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
In kako to, da ne razumeš južnoslovanskih jezikov? a slovensko znaš? kako je pa šele potem z drugimi tujimi jeziki?
rolleyes-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
slovenščina ne spada več pod južnoslovanske. je edina med srednjeslovanskimi jeziki.
zmaga.gif

aja še lužiška srbščina bi lahko bila med srednjeslovanskimi.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik skala pravi:
ja ampak res. zakaj eni tako limajo ravno v teh južnoslovanskih narečjih vice? potem jih jaz nikoli ne razumem. dajte lepe slovenske saj jih je veliko.

Zato ker piæko materno zveni boljše kot tristo kosmatih
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ni res. tristo kosmatih zveni veliko bolje.

sedaj bom pa zbral stare slovenske kletvice in napisal kakšno humoresko... samo rabim malo več časa...
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Heh, malo več časa res rabiš za cvetober slovenskih kletvic, samo humoreska bo hudo kratka.
grims-1.gif

Haiku humoreska, takorekoč.
Tristo kosmatih,
naj te vrag pocitra,
naj ti bo prsi ploskih
žena.
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
naj ti bo prsi ploskih žena.
grin1.gif
467716-post_slo.gif

ta je genialana. tako globoka tako poetična. je cel svet v malem. to je najboljša kletvica kar sem jih kdaj slišal.
 

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Kaj se to zadnja leta dogaja, da zmeraj več štajercev po TV vodi bebaste oddaje in se dobesedno silijo z nekim kvazi humorjem?

Okej, ne bom se navezoval samo na štajerce, saj so tudi razni Avdiæi, Slakonja, Vid in Pero, Hribovci in druge bebave oddaje žalost od žalosti, boljše če bi predvajali klasično glasbo namesto tega. Ma če bi dali Damjana Murka v eno oddajo kot voditelja pa bi bil bolj smešen kot tej "komiki".

Pa niso samo oddaje, so tudi razne bebave nadaljevanke, ponavadi z njimi spet posiljujejo štajerci ali pa kakšen Ðuro, Skratka, za kozlat. Zakaj se TV hiše tako silijo z nekimi bednimi oddajami, ne razumem tega. Recimo tale Toš ki ga ravnokar vrtijo na Planetu... pa meni gre na jok, ne na smeh... pa to je patetika od patetike
bonk.gif


OK, žolč sem izlil. Hvala za poslušanje
grin1.gif

ka maš ti proti Štajercem
Štajerci peč znamo narediti humor drugi pa ne pa ne bodi fauš Štajercem
Štajerci se pa piše z veklo začetnico
evil.gif


pozdrav.gif
Z šTAJERSKE
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
Se mi je zdelo, da sta pedra. A drva že imata? V Merkurju imajo akcijo z brezplačno dostavo.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Heh, gal je od gay oddaljen niti ne deset centimetrov (pa ne govorimo o dolžini oneta...
grims-1.gif
)
Pač, sedaj je v fazi zanikanja. Bo že, počas.
smile-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
A štajerci tipe hvatajo samo na pleh?
confused-1.gif

Zato se noben štajerc noče družit z mano...
frown-1.gif
(klijo.press)
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.140
945
113
Emona / Carnium
Ne vem, ampak mislu sm, da pač nima smisla za humor. Tipično za štajerce. Sam še na televizijo se mora prigurat v prime time. Vrzi se pesu.