Štajerci in "humor"

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Kaj se to zadnja leta dogaja, da zmeraj več štajercev po TV vodi bebaste oddaje in se dobesedno silijo z nekim kvazi humorjem?

Okej, ne bom se navezoval samo na štajerce, saj so tudi razni Avdiæi, Slakonja, Vid in Pero, Hribovci in druge bebave oddaje žalost od žalosti, boljše če bi predvajali klasično glasbo namesto tega. Ma če bi dali Damjana Murka v eno oddajo kot voditelja pa bi bil bolj smešen kot tej "komiki".

Pa niso samo oddaje, so tudi razne bebave nadaljevanke, ponavadi z njimi spet posiljujejo štajerci ali pa kakšen Ðuro, Skratka, za kozlat. Zakaj se TV hiše tako silijo z nekimi bednimi oddajami, ne razumem tega. Recimo tale Toš ki ga ravnokar vrtijo na Planetu... pa meni gre na jok, ne na smeh... pa to je patetika od patetike
bonk.gif


OK, žolč sem izlil. Hvala za poslušanje
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi jaz se sprasujem kdo gleda ta crap. Vid in Pero, katastrofa, ostalo raje ne bi omenjal. Negledljivo, zalitev humorja
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.967
3.260
113
Pa naj kdo reče da nimamo humorja...

- Kobal & Mario
-Vid in Pero šov
-Nova Dvajseta
-Godler in Artač & Hribovci
-Državljan Toš
-Jebella Cesta
-Planet Stand Up

- Avdič je pa šel.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.140
945
113
Emona / Carnium
No, Kobal s svojim humorjem prekaša vse naštete in še več. On pač ne poskuša biti duhovit ampak je. Ostali se pa preveč naprezajo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Meni sta še najbolj posrečena Vid in Pero. Nista tko iber smepna sta pa zabavna. Ostalo je pa kr neki. Kobal je preveč politično opredeljen za nekatere
wink-1.gif


Sicer pa slovenskki humor še nekaj časa nebo na nivoju. Preveč zadržana in konzervativna družba
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.198
113
Pero, pogojno očitno, ampak se spirit nima kaj bat, ker je pero hetero in ima žensko ter otroka
wink-1.gif
 

Biciklari

Pripravnik
13. sep 2012
558
0
16
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Kaj se to zadnja leta dogaja, da zmeraj več štajercev po TV vodi bebaste oddaje in se dobesedno silijo z nekim kvazi humorjem?

Okej, ne bom se navezoval samo na štajerce, saj so tudi razni Avdiæi, Slakonja, Vid in Pero, Hribovci in druge bebave oddaje žalost od žalosti, boljše če bi predvajali klasično glasbo namesto tega. Ma če bi dali Damjana Murka v eno oddajo kot voditelja pa bi bil bolj smešen kot tej "komiki".

Pa niso samo oddaje, so tudi razne bebave nadaljevanke, ponavadi z njimi spet posiljujejo štajerci ali pa kakšen Ðuro, Skratka, za kozlat. Zakaj se TV hiše tako silijo z nekimi bednimi oddajami, ne razumem tega. Recimo tale Toš ki ga ravnokar vrtijo na Planetu... pa meni gre na jok, ne na smeh... pa to je patetika od patetike
bonk.gif


OK, žolč sem izlil. Hvala za poslušanje
grin1.gif

to si sigurno gledal uno oddajo na Planet tv, a ne?
Sem jaz po 15ih sekudah preklopil.

family-guy.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Kaj se to zadnja leta dogaja, da zmeraj več štajercev po TV vodi bebaste oddaje in se dobesedno silijo z nekim kvazi humorjem?

Zato, ker je za Slovence vrhunec humorja, če nekdo uleti in pove nekaj po štajersko. Ne rabi bit smešno, samo da je po štajersko. In pa, da je policaj z močnim dolenjskim naglasom, to tudi pali.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.198
113
Ja in ironično je, da te nanizanke delajo ljubljančani, ne pa štajerci, torej je narejena za Ljubljano in okolico. , zdaj pa glejte te bedarije.

V vsaki taki bebasti mora bit en štajerc, prekmurec/korošec, en ali dva čefurja, en debel, ena lepa ljubljančanka in pa en ki je zabit, najbolje da je kar štajerc. In to je to.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ponavadi so štajerski bebček, primorski jebaæ in pa dolenjski policaj, čefur ali dva in pa lepa ljubljančanka. Recept za uspeh.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.955
5.028
113
Samo edinega izmed naštetih vem da je štajerc. In to je Toš. Zato sploh ne vem zakaj je tak naslov, ker se mi zdi malo žaljiv. Tošev humor je svojevrsten, nekaterim je všeč, nekaterim ne. Sigurno pa fant prekaša po IQ-ju večino Alter nabijalcev.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
18.001
9.128
113
40
MB
ksz

toš se bo pomoje vlaufal ipak je bla prva oddaja, itak pa ni to mišljeno da bo seljakom smešno
grin1.gif