Spremstvo varovanih oseb

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.929
1.094
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
No bom pa vprašal takole:
Neki novinar razkrije ene barabe, ki mu grozijo potem s smrtjo pobijejo mu celo familijo vključno s psom in zlato ribico a tipo še piše in piše in pride tako daleč, da ima 24/7 varovanje.
Ali pa kakšen antimafijski tožilec/sodnik
a bi njim dali tole prepotentno varovanje ali ne?
Ja ...
Ampak to so koristni ljudje. Politiki (in evrobirokrati) pa so nekoristne barabe ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.929
1.094
113
www.adriamedia.si
Zanimivo
Za prehitevanje kolone je predpisana kazen 250€ ...
Zdaj je pa vprašanje: ali ti ne smejo ogrozit življenja (kakšno fizično preprečevanje prehitevanja z rinjenjem v ograjo to zagotovo je), ali pa je ta kazen napisana čisto brez pomene.
V vsakem primeru je nekdo (spet v politiki) butec ...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Kot zgleda je kazen res brezveze, vem pa da pade opozorilo in nato šele akcija (v primeru prehitevanja). Če se pa po opozorilu ne odmakneš in še naprej prehitevaš, pal pa lahk ukrepajo in tudi ogrozijo tvoje življenje. Vozniki in body guardi pa so daleč od enih lulčkov. Jemljejo zlo resno svojo službo.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
20km po avtocesti z hitrostjo 70kmh ali 170kmh je pa kar razlika za cloveka z mozgansko krvavitvijo ali srcnim infarktom,.

Bodi siguren, da ce bi hoteli bi samo registrsko stevilko preverili pa bi videli da gre za urgentno voznjo. Tako da to ni izgovor. Jebe se njim za cel svet, to me moti pa nic drugega.

LP
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Sn zdele govoru z enmu, ka sodeluje v teh vožnjah in mi je reku, da če je le možnost vedno spustijo rešilca na nujni vožnji mimo.
 

Tono

Zelenc'
16. sep 2007
21
0
1
Gospodje,

te finte z varovanimi kolonami samo kažejo na vzvišenost naše oblasti. Zaradi navadnih pezdetov in poscanih bab ki imajo kobajagi status varovanih oseb, se dejansko popolnoma brez potrebe ogroža ljudi na cesti. A bo treba v trenutku ko zagledaš modro in rdečo luč, še pasti na kolena pred gospodo? Od te naše demokratične domovine mi gre na kozlanje, Slovenija je žal vse manj moja domovina, ampak domovina jet-seta s posebnimi pravicami.

Tono
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
KSZ

Od kdaj je pa navada, da je v varovani koloni tudi rešilec?
Odvisno od tveganja in poti kolone, če se vozijo tam kjer bi se rešilec dolgo časa vozil ga ponavadi vzamejo s sabo pa če so srčni bolniki, diabetiki, bla bla... če je več kot 20 ljudi v koloni... Pri enih prevozih je še gasilski avto
tongue-1.gif
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Tono pravi:
Gospodje,
A bo treba v trenutku ko zagledaš modro in rdečo luč, še pasti na kolena pred gospodo?

Ne ne rabis, samo ustavis vozilo za par minutk dokler ne vidis avtomobilcka z zeleno lucjo in parkrat vmes globoko vdihnes. Ce je to pretezak manever, lahko pustis roza knjizico na najbliznji upravni enoti, hvala
cheer.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
KSZ

Od kdaj je pa navada, da je v varovani koloni tudi rešilec?

Vec ali manj so vedno resilci zraven, vsaj na malo daljsih voznjah. Imajo svojo komplet ekipo.
Vecinoma jih pokriva resevalna kranj, parkrat pa se resevalja LJ in jesenice.

LP
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Citat:
Uporabnik Tono pravi:
Gospodje,
A bo treba v trenutku ko zagledaš modro in rdečo luč, še pasti na kolena pred gospodo?

Ne ne rabis, samo ustavis vozilo za par minutk dokler ne vidis avtomobilcka z zeleno lucjo in parkrat vmes globoko vdihnes. Ce je to pretezak manever, lahko pustis roza knjizico na najbliznji upravni enoti, hvala
cheer.gif

A pred rdečim semaforjem ustaviš? kaj pa pred znakom stop? pred prehodom za pešce ko gre pešec čez?
Drugače pa res vrni izpit.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.929
1.094
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
A pred rdečim semaforjem ustaviš? kaj pa pred znakom stop? pred prehodom za pešce ko gre pešec čez?
Drugače pa res vrni izpit.
Pred vsem naštetimi znaki smo vsi na cesti (razen tistih, ki rešujejo življenja ipd) enaki.
Kekci v vozilih s spremstvom pa se gredo (povsem neupravičeno) 'jaz sem nekaj več' zgodbo ...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Pa poglej z druge strani. Kva pa če ne bi bilo spremstva in prednosti, pa bi prišlo do atentata. Zraven bi pa umrl še 5 čist navadnega folka, ka bi bil lih ponesreč v bližini. Takrat bi pa zihr pisal kuk so slovenski policaji, bodyguardi bedni, ka niso neč organiziral prevozov, pa da so zatu zdej mrtvi mimoidoči nesrečniki.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ce bi jih dali v ene navadne civilne avtomobile sploh nihce nebi vedel da so notri
wink-1.gif


Sploh pa nevem, kdo bi pri nas delal atentat na enega bednega politika?

Ali imajo nasi tudi varovanje 24h/dan?

LP
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
De bi se res delal atentat je minimalno možnost, sam tak je protokol.
De pa resno misleš za civilne avte, da noben ne bi vedu, mi pa deluješ malo naivno.