Spremstvo varovanih oseb

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Fora je v tem, da oni tudi resilca na nujni voznji ne spustijo mimo. Raje vidijo da kdo umre zaradi tega da jim ni treba na zavore pritisnit malo.
Uglavnem gnoji so.

LP
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Hja, protokol je (žal) tak da se zaradi varnosti varovanih oseb kolona in spremstvo NE SME ustavljati niti za sekundo...
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Meni deluje vse skupi precej prepotentno. Sploh, ker norijo kot kreteni čez center Lj recimo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.094
113
www.adriamedia.si
Rešitev je preprosta, posbej na zabasani celovški: državljanska nepokorščina. Smo pač vsi zmenedni i nesposobni vozniki in med umikanjem nardimo še večjo gužvo ...
In to je tudi edino pravilno, pred zakonom smo vsi enaki, zato naj se tile evrokljukci (in slokljukci) kar lepo vozijo kot vsi ostali. Če jih je strah, naj se pa poberejo iz politike ...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
1x sem se vračal z Lj, pa sem jih v vzvratnem videl kako letijo (kombi in 4x X5 2x ML), pa sem bil ultra dobre volje,
pa sem jih spustil mimo, nato pa pač za njimi ker me je zanimalo kolko kaj letijo, ko sem jih dohitel smo šli 170,
pol pa sta zadnja dva (ki vozita vsak čez pol celotnega cestišča) začela upočasnjevat, tako da kvazi nisem moral
do kombija, sem sam pol spustil na 90, ona 2 sta ga pa zahodila do podna, in se odpeljala naprej, jaz pa sem dal
mir, ker sem mogoče bil malo uscan da me nebo kje na cestnini kak plavec čapnil in premetal avta. Ni blo pol
nič več narobe, jim pa na cestninski odprejo ABC rampo da odfrčijo z enako hitrostjo skozi in dalje.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Sledenje varovani koloni je (po novem?) kaznivo, 250€
tongue-1.gif


...mogoče dobiš še polovičko
wink-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ksz
bmk.... po zakunu tak nesem zapeljati na bankino... vsaj tak so me v avtošoli učili:"če zapelješ na bankino si avtomatsko padel" torej.... na bankino že nebom skakal tak kot je vidno na posnetku
grin1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
te bodo pa zrinili, oni ne bojo čakali da se jim umakneš boli njih đoko zate in za tvoj avto, njim je prioriteta zaščita varovane osebe
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ustavil bom.... ampak na robu cestišča... ne pa na bankini....
sicer pa je verjetnost da jih bom srečal 0.0001%
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ne vem kaj se pritožujete brez veze. Kdaj se je pa še kdo oziral na navadne smrtnike? Prav rad bi videl jacka, ki se ne bo umaknil
smile-1.gif
a ni tako, da te lahko zrinejo s ceste, ker te smatrajo kot grožnjo?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
...ki bo jeseni že razpadal
hysterical-1.gif


Itak, uni te zrinejo, ne jebejo nič. Pa še sam boš kriv. Mam eno tako izkušnjo, tip v nekakšnem terencu z modro in rdečo lučjo je kar proti meni ciljal, ker se nisem čisto ustavil...men nč jasn
bonk.gif


Ma preveč se preseravajo. Kaj kur.ac pa bi zamudil če bi prišli 15 min kasneje, a bi mrzlo juho dobil al kaj
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Tko kot kaze na posnetku da se odmaknejo na travo,raje crknem kot da to naredim na kaksni celovski cez tiste robnike ki imajo po 15cm,ni sans.
Drugace pa se je pac treba tem lubadarjem odmaknit oziroma upocasnit da pridejo mimo tebe.
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
če bi vozu avtobus npr, pri LPP bi zanalašč ugasnu motor na voznem pasu (kao prehitr spustu sklopko)
evil.gif


ali pa če bi vozu kamion
hysterical-1.gif



pa nej me pol rine z ML
evil.gif


šef bi verjetno bil vesel
priden.gif


lahko bi avtoprevozniki na tistem koncu stavkali, če se že gredo stavko...
 

kora

Pripravnik
6. avg 2007
58
0
6
Se mi bolj dozdeva, da tisti "varovani potniki" v teh avtomobilih niso toliko krivi, kot tisti šoferji in varnostniki te kolone, ki pač na tak način zdravijo svoje komplekse ... nič hudega če mu žena/punca ... včeraj ni dala, bo pač jebal folk ...
l.p.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Tako jih pač urijo in kar se Janezek nauči to Janezek zna.
Če ti rata pridt blizu diamanta ti dam liziko
tongue-1.gif
če boš še živ ker ko te oni zbijejo s tistimi bull runi...
Pa saj ne zapirajo za 6 ur celo cesto kot recimo v Bruslju nisem doživel, da bi bila cesta v Sloveniji zaradi takega spremstva zaprta več kot 15 minut.
Bi bila pa hud problem, če bi se kakšnemu VIPovcu naredilo
crazy1.gif
recimo Bushu ko pride
Še nekaj slik iz urjenja MZZ
kolona02.jpg

kolona01.jpg

preboj03.jpg

prebo01.jpg

taktika09.jpg

taktika10.jpg

taktika11.jpg

taktika12.jpg

taktika12.jpg

taktika02.jpg

monako01.jpg

taktika01.jpg

taktika03.jpg

taktika04.jpg