Covid-19 Dan izrednega stanja v slovenskih trgovinah: prazne police, prestrašeni pogledi #video

nacek

Guru
13. okt 2012
2.816
504
113
Kriza bo

Okužbe se širijo: zaznali so jih tudi v bančni ustanovi​


 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Tole tudi sem paše:

 
  • Haha
Reactions: jonny77

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Mogoče pa bodo tu ventilatorji prav prišli? Aja ne bodo ker so neuporabni nevozni golfi.

Jih bomo pa priklopili na prenosnike, katerim se kmalu garancija izteče, pa lahko jih še en krog peljemo z Air Traktorji. NVOji iz razpisov za opolnomočenje pa bodo pogostitev pripravili v novi stavbi za sodnijo. Seveda, brez mesa krav ali nutrij...


Priklopi se ne enega, ker tega očitno še ne boš preživel. Celi jebeni svet v istemu sranju, ampak za vse je kriv... JANŠA!




 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Jih bomo pa priklopili na prenosnike, katerim se kmalu garancija izteče, pa lahko jih še en krog peljemo z Air Traktorji. NVOji iz razpisov za opolnomočenje pa bodo pogostitev pripravili v novi stavbi za sodnijo. Seveda, brez mesa krav ali nutrij...
Verjamem da vsaj poskusili boste.
Priklopi se ne enega, ker tega očitno še ne boš preživel. Celi jebeni svet v istemu sranju, ampak za vse je kriv... JANŠA!
Če tko misliš, pa tud prav. A delaš žrtev iz njega?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Skušam biti realističen. Ti pa se vedno umiraš na prtičkih in ventilatorjih.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Na naših, italijanskih, nemških, avstrijskih...? Realno gledano, jih nobena država ne potrebuje. Se hujše. Italijani so veliko ljudi pobili ker so jih direkt na ventilatorje priklapljali.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Tole tudi sem paše:


Epilog po
1175 dnevih


gs.jpg
 
  • Haha
Reactions: brane_new

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Na naših, italijanskih, nemških, avstrijskih...? Realno gledano, jih nobena država ne potrebuje. Se hujše. Italijani so veliko ljudi pobili ker so jih direkt na ventilatorje priklapljali.
Pravzaprav na točno določenih:
"Po poročanju Dela je samo letos javna agencija za zdravila in medicinske pripomočke (JAZMP) prejela tri prijave zaradi suma na zaplet z ventilatorji Bellavista 1000. Eni izmed zdravstvenih ustanov so svetovali, da uporabo pripomočkov začasno prekine. Ventilatorje je država prek zavoda za blagovne rezerve kupila med epidemijo novega koronavirusa v času vlade Janeza Janše, pri poslu pa je sodelovalo ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravka Počivalška."
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
Jaz imam dokaj lepe spomine na ta dan. Iz službe so nas prej napodili, pol smo se pa v kafiču zataknili :) naslednja dva meseca smo bili doma, sem imel pa večjo plačo, kot če bi hodil v službo, ker so nam obračunavali neko povprečno plačo v firmi :cool: k sreči živim bolj v vaškem okolju, tako da smo se z mulci dosti gibali v naravi. Edino tista šola na daljavo je bil bolj poden.
Kar nepošteno do tistih, ki smo delali vsak dan, mislim da sem enkrat dobil dodatek, že pozabil koliko, mislim da 200€... vsi bomo pa plačevali tele dolgove....
Pa smo ravno tako imeli otroke doma... jaz sem imel srečo, da je otrok zaključeval vrtec, ostali sodelavci pa ne....
Tisti, ki so lahko so delali od doma, pa se je videlo razlike: Tisti z najstniki so bili celi srečni doma, z malimi otroki so bili na koncu z živci. Redna služba + šolanje na domu...

Smo pa imeli baje kar nežne omejitve glede na ostale države, predstavljene so pa bile kot da smo imeli najtežje...

Da ne začnemo o izjemah, ki so hodile na vikende rihtat vejico na ploščicah....

Eh, smotani cajti.... upam da se ne bodo ponovili več, ampak glede na glavne zmagovalce epidemije, bodo imeli močne ambicije, da se bodo
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Smo pa imeli baje kar nežne omejitve glede na ostale države, predstavljene so pa bile kot da smo imeli najtežje...

Saj smo jih tudi imeli. Pri nas si rabil "app" za it v drugo občino, v italiji si rabil potrjeno dovolilnico za it iz stanovanja po nakupih in nazaj. Ljudje omejeni na 100m odaljevanja od bivališča za krajši sprehod. Pri nas afera burek. V Srbiji videl racijo, ker ni prodajal pleskavic čez okno, ampak si moral stopiti v lokal. 2 patrulji, 4 policaji. Čez 2 dni v lokalu pleksi steklo z poličko na vratih...

Pri nas pa sploh 100 izjem.