Športna ura

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
Ce nimam na Stravi premium racuna, ti prenešene podatke interpolira. To sem opazil pri kolegu s katerim sva bila skupaj na vadbi in je njemu grafe dosti bolj natančno izrisalo na stravi, ker je imel premium racun, jaz pa zastojnskega.
Saj vem, zato pa pravim, da ima strava neke svoje fore...Ali z premium računi, ali ne "izriše ali predlaga" primernih poti ( te vodi tudi čez polja ), ali ima težave z višinci, itd...Se ne ukvarjam z stravo, ker mi connect veliko bolje deluje...Kot rečeno, na YT je nekaj SLO uporabnikov oz. kolesarjev, ki so to tudi primerjali...
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.674
829
113
Pacer pro bi sel, ignite ne, ker nima barometra. Ampak za 2mm v velikosti vzamem V3, ker ima Amoled. Ne morem se navaditi MIPa. Nima veze s športno uro, ampak ne gre. To je tudi hendikep corosa. Za ostalo mi je dokaj vseeno, ko gledam razlike med tema dvema polarjema.
Vantage je tudi debelejši kar doprinese k "masivnejšem" izgledu,....ampak če hočeš amoled potem nimaš veliko za izbirat.

Meni je MIP tak , čuden.... sprane barve, sploh pod umetno svetlobo(pod lučjo)....ampak zunaj se mi pa zdi presenetljivo svetel.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Ja, imam še 265, ampak kot rečeno, garmina ne bi več...

Čakam na "manjšo" verzijo v3 odkar je ven prišel, ampak se mi zdi, da se polar ne ozira na to, da bi dal 5 enakih modelov ven z eno malo razliko in velikim PR okoli, kot nekateri...
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Jabe moja hči in zet jih imata že več kot pol leta in sta prezadovoljna - ravno zaradi velikosti - je manjša kot običajno. Meni je bila recimo premajhna in imam sedaj Race - tudi ogromna razlika od 9 baro, ki mi je nagajala.

Če ti smem priporočat vzami titanium model, za + 50€, dobiš bistveno lažjo uro.


Preveri kak Intersport in Hervis, znajo imet še boljše cene.

Evo: https://www.hervis.si/shop/Oprema/P.../Suunto/9-Peak-Pro-Pearl-Gold/p/COLOR-3247219 pač ni titanium.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Kle je cenej


 
  • Wow
Reactions: aljoman
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Kle je cenej


Ja moja napaka, Hervis je najdražji.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
No, bom sla jutri tegalga suntoota pogledat v stacuno, danes nisem imela casa...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Ima kdo pametno uro z LTE eSim? Pa da ima čimdaljši čas delovanja, dobro baterijo.
Zdaj imam Galaxy Watch 4 LTE, pa je prazna že proti večeru.....