spomini na opravljen vozniški izpit

ltd

Pripravnik
5. sep 2007
100
2
18
Čudim se, kako je možno, da vas je toliko naredilo z okrog 20 urami; meni je bilo rečeno, da so neke vaje obvezne, da je društveni možen šele pri 20. urah, potem sledi še avtocesta, relacija in nočna vožnja in šele nato izpit. Tudi ne poznam nikogar moje generacije, ki bi naredil izpit z manj kot cca 30 urami. No, mogoče je samo v Ljubljani tako, najbogatejša regija itd, pa nas morajo obrat do kosti...

Kakorkoli že, naredil sem v prvo s 35 urami, na Roški, vse skupaj pa je trajalo nekaj več kot pol leta: začel sem pri 17.5, tako da prej itak nisem mogel iti na izpit, zato tudi nekaj več ur, ampak mi ni žal. Sama izpitna vožnja je potekala iz roške nekam za bežigrad in potem v btc (tam je bila gužva), nato pa nazaj na roško, točno 50 minut.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik ltd pravi:
Čudim se, kako je možno, da vas je toliko naredilo z okrog 20 urami; meni je bilo rečeno, da so neke vaje obvezne, da je


V našem koncu je to nekaj normalnega.. jaz sem imel 23 ur, kolegi so pa vsi naredili izpitno z manj kot 20 ur.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Prav tako v našem koncu.
Edino podpovprečni vozniki majo 30 ur in več. Tisti ki niso totalni antitalenti nardijo z 18 - 25 - timi.
V LJ je vsekakor drugače. Če se vi peljete po LJ samo z čakanjem na semaforjih porabite 20 min
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno: