spomini na opravljen vozniški izpit

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
se tema, kjer bomo obujali spomini na opravljen izpit

sam sem izpit opravil v drugo. proga je bila 3x težja kot v prvo, kjer sem naredil eno tragično napako. v drugo sem bil celo voznjo umirjen kolikor se je le dalo in poskusal dati vse od sebe. po prihodu nazaj na roško nisem vedel ali sem opravil ali ne. na koncu je rekel le: opravili ste, nasvidenje. po izpit sem sel kaksne 3 dni kasneje in to z materinim avtom. itak sem bil nespameten in sem ze na poti do roseke (kjer sem dvignil izpit) divjal kot da mam porscheja in pa 30 let izkusenj. sreca se ni pripetilo nič nevšečnega in na poti nazaj že vozil z izpitom v rumeni streli.
grin1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Naredil iz prve, 23.12.2004 v Ljubljani, 28ur, izpitna ura ob 7.30....avto parkiral ob 8.05....tisti, ki je bil v komisiji ni imel nikakršnih pripomb.

to je to
cheer.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Naredil 5.12.2001 (v strahu, da bo do takrat že padel sneg...).

Prvič padel ker sem spregledal 40 znak in vozil lepo 50. Drugič pa sem za 1m prevozil stop znak (sonce mi je posvetilo v oči), pa sem vseeno naredil
tongue-1.gif


Vozil potem nisem nekje 8 mesecev (nisem imel avta, pa tudi neke potrebe ni bilo, da bi si ga izposodil od staršev), tak da ko sem potem peljal ''prvič'' iz Yucatana kolegov avto, sem se 3x skoraj zabil, pa avto mi je tudi parkrat crknil - še dobro, da so bli vsi ostali v avtu tak koma pijani, da niso opazli tega
grin1.gif
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Bil bolan z vročino. Mislil, da se počutim slabo zaradi treme, pa so bili v principu krivi nezaželjeni mikrorganizmi. Seveda, bil v strahu, da bom ruknil po celi črti, pa sem naredil od prve. Morda pa mi je kisanje možgan od vročine pomagalo, da sem naredu.
smile-1.gif


Ogo
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
05/12/1996 v prve, 21 ur vožnje, inštruktor zamudil na vožnjo cca 10 min, bil je živčen, peljal me je za razliko od vseh drugih čist drugje, imel eno pripombo vendar se tudi inštruktor ni strinjal ni strinjal z njim, mal sta se sporekla potem pa ni več kompliciral...

Mislim da sem mal trznil, ko sem se vključeval na enosmerno levo, iz nasprotne strani mi je pa pripeljal velik kamijon,
čist po črti, njemu pa ni bilo všeč, ker sem v bistvu ustavil in pustil kamijonarja, ki je pripeljal preveč po sredini...

Še sedaj mi gredo na živce ko sekajo ovinke
evil.gif



psihične posledice
stupid-1.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Naredu šele v tretje leta 2003. Prvič sem sou z 23 urami pa glih tist dan je mogu sneg padat. Itak padu, ker sem se preveč po sredini ceste vozu. Jebiga če nism črt vidu, sej veste naše vrle cestarje itak sneg vedno presenti. V drugo pri 28 mi je model pribil, da premalo gledam v vzvratna ogledala. A parkeru bočno b.p. spelu z ročno v klancu b.p., vozu se pa avtocesti, po centru vse kul sam to ga je zmotl. V tretje z 33 urami nardim en krog čez center, pridem nazaj na Roško v 25 min, pa mi ženska prbije, da tok dobr vozm k da mam izpit že 20 let. Sam smeh. A največji smeh je biu k sem se trikrat na Roško pelu s svojim avtom, itak brez izpita, sam ta tretjič sem se pa odpelu z njim
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.094
113
www.adriamedia.si
11 ura izpitna (seveda par dni po 18. RD). Na društvenem šel v rdečo, a naredil (je potem izpitni samo rekel, da je čakal da zbremzam in me vrže, ker bi se ustavil sredi križišča ali pa pod zbezljanim kamionom) ... S svojim avtom na izpit in iz njega na UE po roza knjižico ....
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
CPP v prvo, vožnjo v drugo, okrog 30ur ... izpit dvignil še prvi dan, nekaj časa vozo večinoma familijo okoli, ker ga sam nisem kaj dosti rabil ... po ene pol leta pa sem začel bolj resno vozit in junija mi poteče titula voznik začetnik
grin1.gif
... za sabo pa mam kr precej kilometrine
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Sem, ampak samo ob navadni vožnji. Dan, ko sem dopolnil 18 let, ni šlo brez pijače.
evil.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Jaz sem ga naredil 31.7.2007 ob 14.50, v prvo
grin1.gif


Sem pa imel predizpitno uro, pa se mi je en bumbar v krožnem zaletel v bok.. in itak, da je bil on kriv. Kličeva z inštruktorjem policaje (ki imajo btw postajo slabih 200m stran), dež je padal na polno in pridejo po ene pol ure.. ironija pa je, da so mi dal pihat, fotr mi je pa reku, da moram spit enga takratkega za pogum preden začnem
grin1.gif


Na izpitni sem ga pa sral ko hudič, je imel očitno ocenjevalec dober dan, da me je spustil. Najprej sem pozabil zaviti dol z avtoceste, potem sem moral pa še obrnit na primernem mestu, pa sem šel v neko vas v hrib, obrnil, potem sem pa pozabil, kako se pride nazaj na pot
grin1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
11 ura izpitna (seveda par dni po 18. RD). Na društvenem šel v rdečo, a naredil (je potem izpitni samo rekel, da je čakal da zbremzam in me vrže, ker bi se ustavil sredi križišča ali pa pod zbezljanim kamionom) ... S svojim avtom na izpit in iz njega na UE po roza knjižico ....

Po 11 urah so te dali na izpit?
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Naredil drugič. Prvič (po uradnih 30 urah) sem bil zlo živčen in sva šla s prijateljco, sošolko, v bar se ga napit. Spil sem ene par jagodnih vodk(vem girly, sam se te bolj mal voha) poplaknil pa s pirom. To je blo zjutraj od 7.00, do 7.20. Bilo je fajn, trema je minila, izpit pa tud. Sem enga takoj izsilil. Sem samo obrnil.
Drugič je šlo pa kot po žajfi.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
naredil v 3...na koncu imel 22 ur vožnje.....
prvič ruknu ker sem uletel rikverc na glavno..(sem zalutal v neko slepo ulico, pol pa gasa in rikverc na glavno)
drugič pa ruknu ker sem izsilil prednost...(pač ovtomobili parkirani na pločniku in sem se mogu poslužit drugega pasa....
v tretje sem naredil, bili v avtu 4 z 2 v komisiji....sem pa edino prehitro uletel na pospeševalni in pol direkt na ac....
(je reku uni v komisiji da sicer ni vidu če je ac prosta, ampak da jaz najbrž sem
smile-1.gif
))

sem pa v tretje vozil le 20 min, ker se je enemu iz komisije mudilo na nek sestanek....pa še eno debato so vpali si trije z inštruktorjem v avtu....
pa delal sem ga pol leta, ker sem mel akutno pljučnico vmes, in zlomil sem si še nogo... menjal avtošolo vmes (ker jo je menjal tudi inštruktor) in 3 avtomobile....peđo206, ibiza, meca 160 če se ne motim....

v glavnem so mi rekli da sem cel dinamik :p

aja pa še tablica mi je odpadla na glavni...me je peljal na neko parkirišče in je samo blatnik pograblo in tablico fuknilo dol....seveda smo jo potem montirali vsi skupaj gor....iz komisije se je opravičeval, češ da ni mislil da je avto tako nizek...cel cirkus...
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Izpit naredil 13. oktobra davnega leta 1999 v prvo v najbolj smotanem mestu za delanje izpita, Trbovljah. Ko sem dobil datum me je inštruktor najprej vprašal, če sem kaj vraževeren. Ko mi je dal mojster vozit vzvratno v en čuden hrib, sem že mislil da sem pogrnil. Še isti dan sem šel po roza knjižico na občino. Sem pa nabral kar nekaj ur.
Še danes obožujem promet v Trbovljah in puntote. Obojega ima najraje čim manj.