Spletni nakupi e-BAY (4)

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
113
-2
18
Če hočem poslat prijatlu denar preko PayPal-a. Katera je naugodnejša varjanta?
Na Paypalu mam 100eur. Poslal mu bi rad 400eur.
Če nakažem preko kreditne ali pa direktno iz mojega TRR in potem na njegov paypal. Plača kdo kaj provizije?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
A mi tole posilja pravi ebay, ali nek fake. Ta izdelek sem kupil pred dobrim letom in ga tudi dobil. Zdaj mi pa ze cel teden vsak dan tezi. Ko kliknem gor, hoče UI in geslo ki ga nocem vtipkat ker se bojim da je fake.
Je pa zanimivo, zakaj za vraga mi sedaj ebay to posilja. Sporocila vidim v ebay sporocilih v app kar mi nengre skupaj s prvo povedjo kjer sumim na fake stran.
 

Priponke

  • IMG_20201009_085035.jpg
    IMG_20201009_085035.jpg
    238 KB · Ogledi: 214

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
u danes dobil pošiljko, kupljeno marca 2020, tip tudi poslal takrat je datum na paketu.... ampka očitno nekje na svetu ostalo v Custom itd... svašta. junija pisal tipu da nisem dobil, je rekel da bo še enkrat poslal, verjetno bom dobil drugo leto še en paketek...
vrednost 7€....
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ


Razmišljam o nakupu novega mobilnega telefona preko ebaya, ker je cena ugodna.
Malo se bojim kako bo glede garancije, če jo bom lahko uveljavljal pri nas, če bodo kakšne težave?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
A mi tole posilja pravi ebay, ali nek fake. Ta izdelek sem kupil pred dobrim letom in ga tudi dobil. Zdaj mi pa ze cel teden vsak dan tezi. Ko kliknem gor, hoče UI in geslo ki ga nocem vtipkat ker se bojim da je fake.
Je pa zanimivo, zakaj za vraga mi sedaj ebay to posilja. Sporocila vidim v ebay sporocilih v app kar mi nengre skupaj s prvo povedjo kjer sumim na fake stran.
Dear Hanzi!
Recently you've received an email saying that the estimated delivery date of your order is about to expire in 7 days. We've sent it by mistake and we are very sorry to have you misled.
We've carefully checked and corrected the settings to avoid such human mistakes in future.​

It is important for us that you are fully satisfied with our service, so we deeply apologize.​

Please feel free to contact us if you have any questions or concerns. Our Support Team is available 24/7. It will be our pleasure to help you​
Yours faithfully,
eBay team​
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dobil enako danes - nimam pojma o čem to oni, je pa od ebaya:

Dear .......!
Recently you've received an email saying that the estimated delivery date of your order is about to expire in 7 days. We've sent it by mistake and we are very sorry to have you misled.
We've carefully checked and corrected the settings to avoid such human mistakes in future.​

It is important for us that you are fully satisfied with our service, so we deeply apologize.​

Please feel free to contact us if you have any questions or concerns. Our Support Team is available 24/7. It will be our pleasure to help you​
Yours faithfully,
eBay team​
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
a je kak poseben razlog da ne morem prodajat prek mobilne aplikacije? al to pac ni na voljo za nas
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
vidim da nihče ne ve.

prodal en mobitel na ebayu, kupec iz hrvaške, gospa na pošti komplicirala na polno da nemorem poslat mobitela.

Car kak legalno poslat mobitel?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
ja sej to sem jo tudi jaz vprašal, če gre na hrvaško z letalom. kak pa pol miljoni mobitelov potujejo po svetu? :D videl sem pač nalepke kjer je opozorilo da je baterija not, ni to dovolj ?
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Ne vem zakaj je komplicirala, kaj ti je rekla? Telefone je sicer prepovedano pošiljati, če potuje pošiljka z letalom, ampak s Hrvaško je vzopstavljen cestni prevoz pošiljk.
Pred enim mesecem sem pošiljal kot reklamacijo senzorje z baterijami v UK in mi je tudi težila na pošti, da zaradi baterij notri ne bo šlo ampak sem vtrajal na lastno odgovornost oz. stroške pošiljanja bi jaz popušil, če bi paket zavrnili ampak ga niso.Torej če hočeš kaj poslati po pošti se pač izmisliš, da je elektronika brez vgrajenih baterij, ravno tako lahko rečeš da telefon nima notri baterije, sploh pa ker ne gre v cro z letalom ti nimajo kaj komplicirati.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
no pa vseeno, kako telefon legalno gre na pošto? ker se mi z bolha pacienti pač ni ukvarjat, bom v prihodnje verjetno spet na ebayu prodajal